سلامتی و پزشکی

در هنگام خرید دستگاه نوار مغز به چه مواردی باید دقت کنیم؟

معرفی:

خرید تجهیزات پزشکی و بیمارستان خصوصی یکی از سخت ترین کارها در مورد تجهیز بیمارستان است. زیرا این وسایل ارتباط مستقیمی با سلامت فرد دارند و اکثر آنها بسیار گران هستند. یکی از اون ابزارهای خاص دستگاه کاست مغز دیا اگر اطلاعات کافی در مورد آن ندارید، ممکن است در خرید این دستگاه با مشکل مواجه شوید. به همین دلیل در صورت خرید مستقیم باید با اطلاعات کافی و در صورت خرید اینترنتی از سایت های معتبر و مراکز خرید معتبر خرید کنید.

نوع مدل

نوع مدل

خرید کردن در دستگاه نوار قلب به دنبال چه چیزی باشیم؟

خرید تجهیزات پزشکی برای او سخت و دشوار است و خرید تجهیزات اعصاب از همه اینها دشوارتر است. شما باید فکر کنید که ما می گوییم:

 1. اولین کاری که باید در این زمینه انجام دهید این است که باید بدانید چه انتظاری از این دستگاه دارید. اگر می خواهید برای دفتری با تعداد بازدید محدود خرید کنید، باید از تجهیزات کوچکتر، ارزان تر و انعطاف پذیرتر استفاده کنید. اما اگر نیاز به خرید یک بیمارستان تخصصی یا مرکز پزشکی با مراجعات بالا دارید، باید ابزار قدرتمندتری با ظرفیت بالاتر انتخاب کنید.
 2. بودجه های مختلف: خرید یک دستگاه کاست مغز یا مشابه را فراموش نکنید دستگاه EEG سایر ابزارهای پزشکی باید بودجه خود را در نظر بگیرید، ببینید کدام مدل متناسب با بودجه شماست و بهترین را انتخاب کنید.
 3. برند دستگاه کاست مغز: مانند تمام دستگاه های پزشکی دیجیتال و شخصی سازی شده، این دستگاه ها دارای برندهای متنوعی هستند که این برندها را در کشورهای مختلف تولید خواهند کرد. شما باید با در نظر گرفتن بودجه و خرید از مدل های آن برند، برند مورد نظر را انتخاب کنید.
تشخیص دقیق

تشخیص دقیق

 1. فرصت دستگاه EEG: با پیشرفت تکنولوژی و ظهور عصر دیجیتال، دستگاه های پزشکی تخصصی در این فناوری ها گنجانده شده است و این استفاده از فناوری های جدید، امکانات جدیدی را برای این دستگاه ها ایجاد کرده است. هر چه این دستگاه ویژگی های جدید و استاندارد بیشتری داشته باشد، مفیدتر و گران تر خواهد بود. پس هنگام خرید این دستگاه باید این موارد را نیز در نظر بگیرید.
 2. خرید از مراکز معتبر و وب سایت های معتبر: این دستگاه ها اغلب دستگاه های گران قیمتی به خصوص در زمینه مغز و اعصاب هستند، بنابراین اگر بدون اطلاعات و از سایت های غیر معتبر خرید کنید، ممکن است دچار مشکل شوید. یا تجهیزاتی را بخرید که بعد از مدتی از بین می روند و کارایی لازم را ندارند. سایت بهساز شفا تجهیز را به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید تجهیزات پزشکی از همه لحاظ ایده آل است.
درمان مناسب

درمان مناسب

چرا تجهیزات نوار مغز را از وب بخریم؟ بهساز شفا مجهزجلو برویم؟

 1. این سایت دارای تجربه و تخصص فراوانی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی به ویژه دستگاه های اعصاب شخصی و دستگاه های بانکی می باشد. .
 2. با خرید از این سایت می توانید از کالیبراسیون گاه به گاه تجهیزات خریداری شده و خدمات پس از فروش بهره مند شوید.
 3. این شرکت دارای نمایندگانی از معروف ترین برندها در تولید ملزومات پزشکی می باشد که می توانید با توجه به بودجه خود و نیاز کلینیک خود از این سایت خریداری نمایید.
 4. این شرکت با کادری مجرب و آموزش دیده در تمامی زمینه ها می تواند شما را در خرید تجهیزات راهنمایی و کمک کند و همچنین نحوه استفاده از تجهیزات را به شما آموزش دهد.
 5. این سایت دارای یک حساب کاربری واتساپ برای پشتیبانی 24 ساعته است که کاربران می توانند از آن برای راهنمایی و نظارت بر سفارشات خود استفاده کنند. خرید کنید دستگاه کاست مغز از آن استفاده کنید.
 6. این سایت دارای کامل ترین تجهیزات مورد نیاز بخش مغز و اعصاب و بانک خون است و کاربران می توانند به راحتی کلینیک را با این شرکت پر کنند.
 7. این سایت دارای آدرس دفتر فروش و اکانت معتبر در شبکه مجازی می باشد که از طریق آن می توانید خرید نیز انجام دهید.
 8. با خرید این وب سایت و شرکت مطمئن باشید که دچار مشکل مالی نخواهید شد و تجهیزاتی که خریداری کرده اید تجهیزات مورد علاقه شما خواهد بود.
 9. با توجه به سابقه و تجربه درخشان این شرکت، پس از خرید از این سایت می توانید خریدها و سفارشات خود را پیگیری کنید و نگران آن نباشید.
 10. این شرکت یکی از بهترین شرکت ها در زمینه واردات این مواد بوده و جوایز زیادی را در این زمینه کسب کرده است.

هزینه تجهیزات برای خرید مختلف دستگاه EEG:

البته قیمت این دستگاه ها با توجه به برند، مدل و امکانات بسیار گسترده است، اما قیمت این دستگاه ها در نوع 24 کاناله از 65 میلیون تومان شروع می شود، حتی قیمت یکسان نرم افزار استفاده شده روی این دستگاه. همچنین جدا. قیمت این نرم افزار از 15 میلیون تومان شروع می شود. البته قیمت دستگاه نوار قلب تاثیر مستقیمی بر قیمت تمام شده دارد و نوسانات و تغییرات آب و هوایی تاثیر مستقیمی بر قیمت این دستگاه خواهد داشت. به همین دلیل اکثر وب سایت ها و فروشندگان از درج قیمت در وب سایت خود خودداری می کنند و از طریق نظرسنجی فوری قیمت را اعلام می کنند. اما با خرید از سایت بهساز شفا تجهیز مطمئن باشید که بهترین برند را با بهترین قیمت خریداری می کنید. این شرکت جدیدترین واردکننده تجهیزات در این بخش می باشد و شما می توانید تجهیزات جدید با امکانات با کیفیت بالاتر را با قیمت کمتر خریداری کنید.

در پایان:

مهم ترین و سخت ترین قسمت تجهیز یک کلینیک، خرید تجهیزات تخصصی در آن مرکز است. زیرا این دستگاه‌ها ابزار تشخیصی پزشکان متخصص هستند و تأثیر مستقیمی بر بیماری و روند پیشرفت بیمار دارند. مواردی مانند الکتروانسفالوگرام می تواند تأثیر مستقیمی بر کیفیت و دقت تشخیص پزشک شما داشته باشد.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا