بازاریابی اینترنتی

در هنگام تهیه لیست ایمیل خود ، از کجا می توانید بازاریابی آنلاین خود را هدف بگیرید

شما باید لیست ایمیل خود را بسازید و علاقه خود را به مواردی که می گویید از طریق ایمیل به طور مکرر بگذارید ، واگذار کنید. همچنین می خواهید اطلاعات را به شبکه های رسانه های اجتماعی ارسال کنید. اما شما برای ساختن لیست خود اطلاعات را به شبکه های اجتماعی می فرستید. شما برای فروش می توانید پیام هایی را به لیست ایمیل خود ارسال کنید.

تقریباً تمام انرژی بازاریابی شما باید روی بازاریابی محتوا متمرکز شود. پس از همه ، انواع بازاریابی دارای محتوا هستند ، درست است؟ اما همه چیز به یک چیز منتهی می شود و آن این است که افراد را به لیست ایمیل شما بکشید.

پست های وبلاگ

لازم نیست که هر روز یک وبلاگ راه اندازی کنید ، اما وقتی چیز خوبی برای اشتراک گذاری با مخاطبان خود دارید ، باید به عنوان یک پست وبلاگ شروع شود. چه در حال ایجاد یک میزبان ویدیو ، meme یا وبینار باشید ، آن را به عنوان یک پست وبلاگ شروع کنید و از آنجا به اشتراک بگذارید تا همه ترافیک ابتدا به سایت شما برسد. پس از رسیدن به آنجا ، می خواهید آنها را به لیست ایمیل خود بیاورید.

وبینارها

هنگامی که می خواهید لیست ایمیل خود را بسازید ، وبینار نوع بسیار خوبی از مطالب برای ایجاد است و می تواند به شما کمک کند مانند همه چیز دیگر ، بتوانید لیست ایمیل خود را بسازید. شما فقط به یک موضوع خوب نیاز دارید و می توانید با محبوب ترین پست وبلاگ خود شروع کرده و از آن استفاده کنید. سپس به فن آوری وبینار نیاز دارید که به شما امکان می دهد اطلاعات ایمیل را جمع آوری کنید.

فیلم

چه بصورت زنده و چه فیلم ضبط شده ، این نوع محتوا امروز عالی است. افراد دوست دارند از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنند و تماشای فیلم راحت تر از خواندن متن روی آن به دلیل اندازه است. با این حال ، هنگامی که شما فیلم می کنید ، و بعد از پایان نمایش ، آنها را در یک پست وبلاگ جاسازی کنید و آنها را از آنجا به اشتراک بگذارید تا بتوانید به سایت خود ترافیک خود را هدایت کنید و لیست ایمیل خود را بسازید.

ارتقاء محتوا

یک نوع محتوا که هم اکنون در ساخت لیست ایمیل شما مشغول به کار است ارتقاء محتوا است. ارتقاء محتوا به محتوا و اطلاعات دیگر مانند برگه های سفید ، لیست های چک و گزارش هایی که محصور شده محصور شده اند مرتبط هستند و برای بارگیری و مصرف آن به یک آدرس ایمیل نیاز دارد. این نوع محتوا فقط کمی اطلاعات بیشتر از آنچه در وبلاگ شما در دسترس است قرار دارد.

محتوای ایمیل

به طور مرتب به مخاطبان خود ایمیل ارسال کنید یا اگر شما را فراموش کردند می توانید به آنها پیام دهید که یک پست وبلاگ جدید دارید و چرا فکر می کنید این پست مهم است از طریق ایمیل برای آنها ایمیل بفرستید. می توانید ایمیلی را ارسال کنید که رویداد زندگی بعدی خود را اعلام کند. می توانید یک بحث شگفت انگیز در گروه خود ارسال کنید. همچنین می توانید یک رویداد شخصی را که مربوط به پیشنهاد بعدی شما است ، به ایمیل ارسال کنید.

رسانه های اجتماعی

استفاده از رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای هدایت ترافیک به وب سایت شماست ، اما اگر پیوندی در آن وارد نشود ، نه. شما می توانید جدیدترین مطالب خود را با پیوند دادن به آن در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید تاری و محتوا را با یک لینک کامنت در داخل به اشتراک بگذارید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا