اخبار بازار

در مورد بی طرفی انسانها در صورت عدم محدودیت – قسمت اول

هفده هزار و هشتصد و پنجاه و دو!
هفده هزار و هشتصد و پنجاه و دو!

من بیش از ده سال است که از Gmail استفاده می کنم. بدیهی است ، من به یاد می آورم که با قول 5 گیگابایتی برای ذخیره هزاران مایل ، من به این سرویس جذب شدم که اگر از خدمات نامه الکترونیکی قدیمی استفاده نمی کردید ، اکنون احتمالاً خنده دار به نظر می رسید. چند سال پیش ، ویژگی جدیدی به Gmail اضافه شد که به طور خودکار ایمیل را در برگه های جداگانه ، از جمله اجتماعی یا به روزرسانی ها ، طبقه بندی می کرد و همین امر باعث می شد خیلی سریع معتاد بشم! من به بسیاری از ایمیلهای خوانده نشده عادت داشتم که هرگز با پیامی همراه نبودند. قوانین و تخفیف ها و هزار کوپن دیگر از صدها وب سایت و خدمات آنلاین حاصل شده است که من در تمام این سالها عضو آن بوده ام. در یک کلام ، من در شوک بودم … 17،000 !! من دقیقاً 17852 ایمیل خوانده نشده داشتم! بسیاری از افراد وقتی فکر می کنم بیشتر حتی به من زحمت نمی دهند ، سبک و چیزهایی هستند که باید در صندوق ورودی من باشند. چه کسی خبرنامه تمام سایتهای مورد نیاز برای ثبت نام را برای استفاده از آنها می خواند؟ یا تخفیف های زیادی در مورد خدمات و کالاهایی که سعی می کنند آخرین و بهترین فرصت را در ذهن مردم قرار دهند ، گویی از سیستم تخفیف دوره ای استفاده نمی کنند.

چرخشی بود که باعث شد کمی بیشتر و آگاهانه فکر کنم ، وای ، این عادت در همه زمینه های زندگی من رواج داشته است! من تولید داده های نامرئی زیادی را ادامه می دهم ، به حدی که فقط شاهد انبوهی از آنها هستم و دیگر کیفیت هر یک را نمی دانم … در 128 گیگابایت فضای تلفن ، بیش از 4000 عکس و فیلم دارم و یک پرونده کامل . وقتی با چهار حافظه 128 گیگابایتی شلیک می کنید ، هیچ وقت نمی ترسم فضای خود را از بین ببرم ، بنابراین می توانم در سیستم شلیک کنم و سپس به خوبی شلیک کنم. بیشتر اوقات ، عکس های بد در سیستم می ماند و فقط از آنها نسخه پشتیبان تهیه می شود! در هارد دیسک 8TB و هارد لپ تاپ 2TB و برخی ترابایت فضای پشتیبان آنلاین ، تصاویر خام بی شماری ، کلیپ های ویدئویی خام ، بردارها و قلم ها و پسوندها و نصب کننده نرم افزارها و بازیهای عمومی از اولین نسخه های من جدیدترین ها را دارم ، به علاوه بایگانی بزرگی از آموزش ها و فیلم ها ، موسیقی و فیلم … با اینترنت نامحدود (یا نصف قیمت در ایران در شب) حجم زیادی از فایلها را بارگیری می کنم که ممکن است یک بار استفاده شود و معمولاً آنها را نگه می دارد … ده ها نمونه دیگر را می توان ارائه داد و فکر می کنم شما این نکته را داشته باشید … اکنون زمان آن است اعتراض! اگر دوست دارید می توانید به من برگردید:

اعتراف می کنم که من یک مصرف کننده دیجیتال هستم! نمونه بارز چشم پوشی به روند جذاب تولید بیشتر و بیشتر داده ها و فضای ذخیره سازی بیشتر و بیشتر … من کسی هستم که اگر فضای کمتری را بدست آورم یک هارد دیسک جدید خریداری می کنم!

آنچه بی فایده است و گرفتن فضا غیر ضروری است و باید برداشته شود … تقریبا همه موافق هستند ، اما سوال من این نبود که چرا آنها را نگه می داریم یا چگونه می توانیم این دریای سردرگمی را ایجاد کنیم (مخصوصاً ترک سیگار با رفع هارد دیسک). یا من مایل ها را راحت تر می دانم!) سوال من این بود که چگونه به اینجا می رسیم؟ فکر می کنید وقتی متوجه شدیم که انجام کاری در مورد آنها نیاز به یک تلاش فوق بشری دارد … بعد از چند هفته درگیری ، شاید حداقل می دانم مشکل از کجا به وجود می آید. در تمام مواردی که ذکر کردم یک عنصر با حجم بالا وجود دارد! و وقتی موضوع را از نزدیک بررسی می کنید و آن را به طریقی بد برای زندگی واقعی گنجانید ، می فهمید که مشکل این است که وقتی چیزی نامحدود به ما پیشنهاد می شود ، ما آن را ارزشی نمی گذاریم و حتی از آن استفاده نمی کنیم. شاید به همین دلیل است که یک تلفن جدید خیلی زود ما را تکرار می کند ، یا فیلم ها خوشمزه نیستند ، یا ما به راحتی یک کتاب نیمه تمام را رها می کنیم و به بسیاری از آهنگ های مزخرف گوش می دهیم … شاید به همین دلیل است که دلتنگی ما همیشه آنجاست. آنها این روزها سرگرم کننده تر از تجربیات ما هستند زیرا در محدودیت هایی بسته شده اند …

مرزها سرآغاز لذت است و ما اکنون در دنیایی تقریباً بی پایان زندگی می کنیم که لذت همیشه در افق ناپدید می شود …

می خواهم نظر شما را بدانم ، به خصوص اگر کسی زاویه جدیدی را در این موضوع به من نشان دهد. به تدریج بخش های بعدی را ترک می کنم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا