بازاریابی

در مصاحبه های صوتی خود با مصاحبه با متخصصان محبوب و ناشناخته موفق باشید

با هر دو کار کرد. برای ترافیک ، کاملاً شناخته شده و شناخته شده ، برای وضعیتی که من موفق به دیدار این پسر شدم.

منظورم این است که تصور کنید آیا می توانم با رئیس جمهور اوباما مصاحبه کنم؟ وای ، این غیر قابل باور نیست؟ من با اوباما مصاحبه کردم. بسیاری از مردم می دانند اوباما کیست ، درست است؟ افراد زیادی مایلند درباره این فرد شناخته شده بیشتر بدانند ، خصوصاً در یک مصاحبه خوب. بنابراین ، اگر از یک مصاحبه شناخته شده که امنیت خود را تأمین کرده اید و می خواهید سایر موارد را در وب سایت خود تبلیغ کنید ، این امر برای شما اهمیت ویژه ای خواهد داشت ، خصوصاً با اصطلاحات موتور جستجو.

دیدن هدف کل وب سایت من دو برابر است: این ارزش خارق العاده ای را فراهم می کند که هیچ کس دیگری ارائه نمی دهد ، اما من برای فروش محصول نیز در آنجا هستم. این کار زیاد است و من هزینه های زیادی می کنم که می خواهم این چیزها را از اسکریپت گرفته تا ویرایش در تیم دستیار مجازی خود نگه دارم. در سطحی که من انجام می دهم می تواند گران باشد.

بنابراین برای ادامه کار باید چیزی بفروشید. مصاحبه عالی با پرزیدنت اوباما ، من می توانم آن مصاحبه را در وب سایت قرار دهم ، می توانم آن مصاحبه را انجام دهم و در YouTube منتشر کنم ، مصاحبه های مایکل سنوو با پرزیدنت اوباما ، می توانم آن را در فیس بوک ارسال کنم ، می توانم در توییتر تبلیغ کنم و می توانم آن را به عنوان پادکست در iTunes قرار دهم. من به شما تضمین می کنم که مردم خواهان شنیدن این موضوع هستند و این باعث ورود افراد به سایت می شود و اگر برای اولین بار از سایت بازدید می کنند ، یک پنجره بازشو را مشاهده می کنند که درخواست نام و آدرس ایمیل دارد. سپس آنها را در آن لیست قرار داده و فرصتی برای واگن کردن آنها دارم و فرصتی دارم که آنها را با یک سری پاسخ دهندگان خودکار شکست دهم. من 87 پاسخ دهنده پاسخگوی مختلف فقط در توالی پاسخ دهنده خودکار دارم که کاری جز ارائه اطلاعات ارزشمند برای مصاحبه های جدید انجام نمی دهند.

بنابراین اینها برخی از تکنیک هایی است که من استفاده خواهم کرد که با موارد شناخته شده کار شده است.

اگر خوب شناخته نشود ، ممکن است خوب هم باشد. مایک سیمونیک ، مردی که کتاب آشپزی جلوه های ویژه را منتشر کرد ، به هیچ وجه شناخته شده نبود ، اما این یک مصاحبه واقعا موفقیت آمیز بود زیرا او مانند کسی است که از طریق انتشار خود یک میلیون دلار درآمد ندارد. بازدید کنندگان از سایت می توانند در مورد آن اطلاعات کسب کنند. آنها ممکن است به خود هیچ کس نگاه نکنند و بگویند: “خوب ، اگر کسی نتواند چنین کاری کند ، شاید من هم بتوانم این کار را انجام دهم.” بنابراین مردم دوست دارند این حرف را بشنوند و اگر شما به عنوان یک مصاحبه گر خوب کار کنید ، بازی زیادی خواهید داشت و مردم را به شنیدن دعوت می کنید و آنها آن مصاحبه را به یاد می آورند.

این پر از انواع ایده های یک شخص ناشناس است ، اما من توانستم با پرسیدن س goodالات خوب تمام اطلاعات را از او بگیرم. شما فقط داستان او را دریافت کردید.

اما از خود بپرسید انگیزه پنهانی چیست و هدف از مصاحبه چیست؟ آیا این باعث ورود بازدید به سایت شما می شود؟ این بسیار بسیار مهم است. آیا محتوای عالی ارائه می دهد؟ این نیز بسیار مهم است. آیا ساختن محتوای اضافی برای محصولات موجود است تا بتوانید ارزش آنها را افزایش دهید و آنها را با پول بیشتری بفروشید؟ این نیز مهم است. شما باید از خود بپرسید هدف من چیست و سعی می کنم با همه اینها چه کار کنم؟

گزینه دیگر شناخت دیوید داتون است. او یک سیستم کوچک خوب برای انجام این کار دارد. افرادی که روزگاری مشهور بودند مردم را تحت تأثیر قرار می دهند و 15 دقیقه آنها به پایان می رسد اما همه هنوز می دانند آنها چه کسی هستند. این درست است و آنها ارزش بازاریابی واقعی دارند. بسیاری از افرادی که در تلویزیون ملی حضور داشته اند ، بسیاری از افراد نام آنها را می دانند ، دیو داتون مصاحبه ای با این ستاره مشهور تلویزیون انجام داده است که حتی اگر اکنون مشهور نیستند ، می تواند در ایجاد اعتبار شما بسیار کمک کند و این ممکن است استراتژی شما باشد. استراتژی شما فقط می تواند پنج یا شش مصاحبه با افراد سرشناس فقط برای ایجاد اعتبار شما باشد تا بتوانید از این شواهد اجتماعی برای تجارت در سطح بالاتری از مصاحبه ها استفاده کنید.

اما نام های بزرگ می توانند برای ایجاد جامعه و هدایت بازدید به سایت شما از ارزش بالایی برخوردار باشند ، که اگر فروش محصولات و خدمات هستید ، یک استراتژی بسیار مهم است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا