بازاریابی اینترنتی

در صورت استفاده از حروف طولانی ، ویدئویی یا فروش ، وقتی پیشنهادات بازاریابی آنلاین می تواند رنج ببرد

من تقریبا تمام پولم را از طریق صدا به صورت آنلاین می گیرم و حامی عظیمی از استفاده از صدا در وب سایت ها – چه برای فروش و چه برای اهداف آموزشی – هستم ، زیرا من شاهد پاسخ بسیار زیاد و سودآوری هستم.

نه تنها افراد در معرض پیام شما در سطح کاملاً متفاوت از استفاده از متن قرار دارند ، بلکه شما با افراد به تعامل می پردازید به طریقی که نمی توانید به هیچ جای دیگر برسید.

در حقیقت ، گاهی اوقات وقتی مردم به تمام مصاحبه هایی که انجام داده ام گوش می دهند و در واقع از طریق تلفن با من صحبت می کنند ، به من می گویند که احساس می کنند با “افراد مشهور” صحبت می کنند. وقتی این درست است ، من از آن دور هستم.

این نوعی از انرژی خام است که صدا در سایت شما استفاده می کند.

با این وجود مواقعی وجود دارد که صدا در سایت شما کار نخواهد کرد. یا حداقل ، بسته به صدا تا حدی که من از آن استفاده خواهم کرد.

به عنوان مثال ، شما چیزی را می فروشید که جایی برای صحبت کردن وجود ندارد. مثلاً اگر قطعات را به تولید کنندگان الکترونیکی بفروشید یا چیزی شبیه به آن.

درست است ، شما احتمالاً می توانید راه هایی برای گفتگو با آن پیدا کنید. اما واقعاً ، اگر کسی در سایت شما که می خواهد “قسمت # 138e7e8e” یا چیزی را بخواهد ، نمی خواهد یک مکالمه 45 دقیقه ای راجع به موضوع ایجاد کند یا بشنود. آنها فقط بخشی را می خواهند.

در واقع ، در چنین مواردی ، تلاش برای بهبود همه چیز از طریق صوتی ، ویدئویی و یا فروش طولانی می تواند در واقع علیه شما کار کند.

بنابراین مراقب باشید که چگونه و چرا از تمام فناوری های جدید استفاده می کنید.

فیلم و صدا هر دو رسانه هیجان انگیز هستند. اما در بعضی موارد اگر دقت نکنید می توانند علیه شما کار کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا