بازاریابی

در حال حاضر مشاغل نویسنده آزاد پردرآمد را درخواست می کنید

انواع مختلفی از مشاغل نویسنده مستقل – فنی ، پزشکی ، قانونی و غیره وجود دارد. از آنجا که نوشتن تخصص راهی است که در صورت تمایل به نویسندگی آزاد باشید ، بازاریابی اینترنتی یکی از مهمترین زمینه های تخصصی است. در داخل این مکان مناسب ، بسیاری از شرکتهای تابعه دریایی که وسایل نقلیه با فشار بالا رانندگی می کنند و رقابت بسیار کمتری دارند ، پیدا خواهید کرد. در اینجا سه ​​مورد وجود دارد.

داغ 3 نویسنده آزاد در زمینه های بازاریابی اینترنتی

همه پست های نویسنده زیر یک چیز مشترک دارند – نسخه مکتوب برای جذب مجموعه ای از امکانات خاص.

مشاغل کارفرمای SEO: معمولاً از آنها به عنوان مقالات غنی از کلمات کلیدی و نسخه SEO استفاده می شود. دلیل آن این است که کپی تمایل دارد که در اطراف یک عبارت کلیدی خاص نوشته شود. به عنوان مثال ، اگر مشتری شما هنرهای قومی مانند آویزهای دیواری گل ، گلدان های سفالی و نقاشی های آفریقایی را به فروش می رساند ، برخی از کلمات کلیدی که در مقاله استفاده می کنید عبارتند از: “هنر قومی” ، “هنر آفریقا” و “سفال قومی”.

تمام آنچه شما انجام می دهید نوشتن مقاله ای از 350 تا 500 کلمه (طول اکثر مقالات دارای کلمات کلیدی) برای وب سایت مشتری ، خبرنامه ، وبلاگ و غیره است.

این نوع قابلیت نویسنده برای سرگرم کننده بودن مقاله به مهارت لازم است ، اما در عین حال بافندگی عبارات کلمات کلیدی در همه جا تا موتورهای جستجو وب سایت مشتری را پیدا کنند. SEO Optimized Copywriter این نوع کارها را انجام می دهد ، معمولاً از حداقل 15 دلار تا 200 دلار یا بیشتر از هر مقاله درآمد کسب می کند.

بیشتر مشاغل نویسنده سئو مانند این پرداخت در بازه 25 تا 50 دلار برای یک مقاله از 350 تا 500 کلمه است.

پرداخت هر کلیک به تبلیغات: تبلیغات پرداخت با هر کلیک ، آن دسته از تبلیغات موجود در نوار سمت چپ صفحه است که به عنوان مثال هنگام انجام جستجو در Google می بینید.

شرکت ها نویسندگان مستقل را برای ایجاد این آگهی های نعناع کوچک برای خدمات خود می پردازند. در حقیقت هرچه نسخه مورد استفاده پایین تر باشد ، نویسنده مهارت بیشتری دارد. به همین دلیل است که این نوع مشاغل نوشتن نیاز به نسبت بالایی دارد. علاوه بر این ، یادگیری برای نوشتن این تبلیغات نیاز به دانش سئو و همچنین کلیات و پیامدهای عمومی بازاریابی آنلاین دارد.

صفحات فرود: صفحه فرود صفحه ای است که شخص به عنوان مثال هنگام کلیک کردن بر روی یک تبلیغ برای هر کلیک ، روی آن فرود می آید.

صفحات فرود می تواند طولانی یا کوتاه باشد. اگر تا به حال به صفحه ای رسیده اید که مانند یک نامه فروش طولانی مدت است ، با صفحه فرود آشنایی دارید. بیشتر شبیه این است که برای معکوس کردن تلویزیون infomercial نوشته شده است. دلیل این الگوی بسیار رایج این است که کار می کند. با این وجود ، عناصر بسیاری وجود دارد ، به همین دلیل به نویسنده ماهر و آشنا به سند بازاریابی اینترنتی و اینترنت احتیاج دارد.

با وجود این واقعیت که این مشاغل نویسنده مستقل ، تخصصی است ، همه آنها را می توان به راحتی یاد گرفت. بسیاری از متخصصان نوشتن آزاد وقت را برای یادگیری نمی گیرند. اما اگر این کار را انجام دهید ، مشتری های سریع تری خواهید داشت – و می توانید برای دانش تخصصی خود حق بیمه ای را پرداخت کنید.

و بهترین قسمت این پست ها نویسنده است؟ آنها کارهای کاملی را از مشاغل خانگی انجام می دهند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: در حال حاضر مشاغل نویسنده آزاد پردرآمد را درخواست می کنید

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا