اخبار بازار

در بهار گل های قرمز در دشت های سبز رشد می کنند

به طور سنتی ، بورس اوراق بهادار همچنان به رشد نوروز ادامه می دهد. 10 آوریل روز واضح دیگری برای سهامداران بود که با رشد 2.5 درصدی در شاخص کل و 2.8 درصد افزایش در شاخص کل به دست آمد. کسانی که در ماه مارس فروش طولانی نداشته اند ، بیشتر با روند بازار آشنا هستند.

در پایان زمان ، فشار عرضه رشد کرد به گونه ای که نمادهای مشخصی در پایان روز با قیمت بسته شدن مثبت و قیمت بسته شدن منفی در آخرین معامله به پایان رسید. این افزایش عرضه نیز می تواند در معاملات فردا منعکس شود و برخی از نمادها ممکن است مورد تجدید نظر قرار بگیرند که پس از رشد بیش از 6٪ طبیعی به نظر می رسند. فهمیدن چیزها برای حفظ پستی از کوچکترین علائم بازار فروش ضروری است.

این احتمال وجود دارد که اگر بازار تصمیمات خاصی را اتخاذ نکند ، بازار خوبی برای ماه آوریل خواهد بود. کنسل شدن کلیه جلسات در سه ماه اول سال و احتمال گزارش مناسب سالانه و فصلی بازار می تواند این روند را تا فصل تابستان و شلوغ سال ادامه دهد.

امروز شاهد افزایش تعداد معاملات و ارزش معاملات به ترتیب بیش از یک میلیون و 100 هزار و 6 میلیارد بودیم. این نشانه رهایی بازار از صف خرید چند روزه و البته آماری بسیار جذاب است که نشان دهنده حرکت بازار است. البته مدیران بازار باید با معرفی صنایع و نمادهای جدید و دولت با شروع کاهش کم نظیر و پراکندگی شرکتهای دولتی ، از این پتانسیل استفاده کنند تا از مزایای بازار سرمایه و اقتصاد بهره مند شوند. این سناریو مناسب برای دولت در شرایطی است که قیمت نفت و صادرات آن و کل درآمد نفتی کشور بسیار پایین است و با توجه به شرایط موجود ، بسیار دشوار خواهد بود و زیر سطح برنامه قرار می گیرد. این روش علاوه بر رونق اقتصادی ، هیچ پیامدی در کاهش کسری بودجه از روش های دیگر ندارد.

به احتمال زیاد اوایل هفته آینده پس از تعطیلات راه اندازی می شود و به نظر می رسد آرم Lion اولین پرتاب سال در سال 99 است که یک شرکت بسیار با ارزش است.

نظرات خود را در www.metabourse.ir با ما در میان بگذارید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا