درس ترجمه گوگل پیکسل به آیفون

در یک ویدئوی تبلیغاتی جدید، درس ترجمه گوگل پیکسل به آیفون را می بینیم که مشخص می کند قابلیت های گوشی های پیکسل بسیار فراتر از چیزی ست که فکر می کنیم.
درس ترجمه گوگل پیکسل به آیفون با انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی دیگر از سری تبلیغات غول جست وجوی جهان برای شناخت قابلیت های گوشی های پرچمدار سری پیکسل خود در فضای مجازی و رسانه های مرتبط منتشر شد. در این ویدئو، قابلیت ترجمه بین دو گوشی گوگل پیکسل 7 پرو و آیفون 14 پرو مورد سنجش قرار گرفته و در آخر نماینده گوگل با اختلاف برنده مبارزه می شود.
بیشتر بخوانید: مقایسه دوربین آیفون 14 پرو مکس با پیکسل 7 پرو ؛ رقابت شانه به شانه!
درس ترجمه گوگل پیکسل به آیفون
گوگل تبلیغ جدیدی منتشر کرده که رقابتی دوستانه بین پیکسل 7 پرو و آیفون 14 پرو را به تصویر می کشد. غول جستجوی اینترنت با آگهی جدیدش، به قابلیت  ترجمه  زنده در گوشی  پیکسل اشاره دارد و آن را به رخ رقیب می کشد.
آیفون 14 پرو در تبلیغ جدید گوگل به توانایی خود در ترجمه  خودکار پیام ها به بیش 20 زبان اشاره می کند که البته پیکسل 7 پرو نیز ویژگی های پیشرفته  ترجمه و درک بهتر کلمات را به رخ رقیب می کشد.
در بخشی از آگهی ویدیویی جدید گوگل، آیفون می گوید: « چیزهایی وجود دارد که ما را متحد می کند.» پیکسل نیز در پاسخ می گوید: «چه جمله  عمیقی!» و سپس دو گوشی مذکور وارد بحث قدیمی Football یا Soccer می شوند و گوگل از همین موقعیت نهایت استفاده را می برد تا قابلیت پیشرفته  پیکسل را در ترجمه  نشان دهد و این درحالی است که دستیار سیری آیفون فقط از واژه ی Soccer استفاده می کند.


البته این موضوع واقعیت ندارد که آیفون اپل توانایی ترجمه  نداشته باشد. اپلیکیشن Translate به کاربران iOS اجازه می دهد متن، صدا و مکالمات را بین زبان های پشتیبانی شده ترجمه کنند و از جمله ویژگی های جذاب آن می توان به امکان ترجمه  آفلاین اشاره کرد. به هر حال ویژگی ترجمه  زنده در گوشی های پیکسل باعث می شود این دستگاه ازنظر قابلیت مذکور یک سروگردن بالاتر از آیفون باشد.
دارندگان پیکسل می توانند از قابلیت ترجمه  لحظه ای در چت ها، تماس ها، رسانه ها، متون دنیای واقعی و مکالمات حضوری نیز استفاده کنند و دیگر نیازی به کپی، تایپ یا ضبط دستی ندارند. از آنجا که قیمت گوشی گوگل تقریباً مشابه قیمت گوشی آیفون است، انتخاب بین این دو دستگاه به نیازهای کاربران بستگی دارد و غول جستجوی اینترنت با درک همین موضوع، قصد دارد برتری های پیکسل 7 پرو را نسبت به آیفون 14 پرو نشان دهد.
بیشتر بخوانید:

    ابزار هوش مصنوعی جدید وردپرس برای تدوین و ترجمه محتوا معرفی شد
    هوش مصنوعی Universal Translator گوگل برای دوبله ویدیو و ترجمه سریع معرفی شد
    ورود غیرقانونی 120 هزار آیفون 14 به ایران با وجود تمام محدودیت ها!
    تماشا کنید: تمسخر آیفون توسط گوگل پیکسل با یک مینی سریال تبلیغاتی! [+فیلم]

نظر شما درباره ویدئوی درس ترجمه گوگل پیکسل به آیفون چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منیع: زومیت
 

دکمه بازگشت به بالا