اخبار بازار

درسهایی که به خانه آمدم + کار مهمی که انجام دادم !!

من برای اولین بار سعی کردم بر خلاف عادت خود را بیرون بروم ، این بدان معناست که اگر اینستاگرام بخشی از برنامه روزانه من بود سعی می کردم جلوی آن را بگیرم. خوب ، در حین # خانه_شو خیلی ها در تلویزیون ، اینستاگرام و اخبار حضور داشتند ، بسیاری شروع به ایجاد محتوای مضاعف در کورونا کردند و سعی کردند در مورد این موضوع و رابطه آن و به اصطلاح پرهیز از وبلاگ ها مرور کنند!

برای یک سری افراد جالب بود که در زمینه مراقبت نیستند و خیلی تأثیرگذار نیستند که شروع به ارسال و افتخار در تیم پزشکی کنند ، هیچ مشکلی با انرژی جمعی این کار را نمی کند ، اما برخی افراد فکر می کنند جایگاه ویژه ای دارند که به آنها افتخار می کنند ، بخاطر توهم عزت نفس و اعتماد به نفس کاذب ، خود تیم درمانی فرصتی برای رفتن آنلاین نداشتند و برخی افراد آن را طبخ کرده اند و عجیب بود که مردم از این واکنش ها تشکر کردند!

حتی در آموزش و پرورش ، با افزایش تعداد دوره های کاملاً بی فایده اما کاربرپسند ، کاربران از هوس و سواد مربیان و درصد فرضیات مشاهده شده در صفحات تلگرام و کانال خود چشم پوشی می کنند. دوره های بلااستفاده که گوشه های آن غبار آلود است!

حجم بی نظیر هرزنامه و محتوای زنده و فیلم ها و متن های مکرر ، ویترین ها و انگیزه های بی معنی … برای گرم کردن همه و آموزش عموم مردم و کمک به افزایش سواد.

اما آن چیست و امروزه چیست؟

عصر طلایی رشد و تحول

اگر انتظار تغییر و رشد را داشتیم ، اکنون دوران طلایی او بود که این نیز بخش مهمی از آن بود! ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که اینستاگرام را تغییر داده ، رشد یا استفاده کنیم و عکسهای شخصی و شخصی زیادی را ببینیم. بنابراین بگذارید بگوییم هفته گذشته میانگین حضور شما در صفحه اینستاگرام چه بود؟

همیشه ادعا می کردیم کپی از خودمان داریم!

افراد زیادی هستند که می گویند ما این ایده را داریم ، ما این طرح را داریم ، اگر من چند نسخه از خودم داشتم که جایی که نمی توانم آن را دریافت کنم ، اما کسانی که شما این داستان را برای آنها تعریف می کنید ، زمان و زمان است! آیا شما برنامه خود را با خودتان مدیریت کرده اید ، نه نسخه خود را؟

من چه کردم

قطعاً اولین قدم برای طوفان مغزی ، دور شدن از روال ، فکر کردن به عقب و نگاه کردن به وضعیت شما اولین کاری است که باید انجام دهید! این بهترین فرصت برای دیدن ، پیمایش در مسیر و انتخاب های مناسب و در نتیجه راهبردهای بهتر و ایمن تر است!

لذت دومین قدم است که غالباً از دست می دهیم ، دیدار با عزیزان ، نزدیک شدن به خانواده و در نهایت غرق شدن در فرصتی که روال کمتری در زندگی داشته باشد … من در دنیای واقعی زمان زیادی را با عزیزان گذراندم و به جای آن تولید محتوا از این لحظه ها و مصادیق #Me_Only_ خوشبختانه در زندگی واقعی سایبر حداقل کمی …

اما در کنار این خلاقیت های حاشیه ای ، برای من یک قدم مهم ایجاد یک برند بود! قطعاً یک نام دامنه و تجارت آرم نیست که در یک ساعت قابل ایجاد باشد! در پست بعدی در مورد ایجاد یک برند به معنای واقعی صحبت می کنم.

من از این فرصت استفاده کردم و یکی از برنامه هایم را اجرا کردم که در یکی از مناطق مورد علاقه من مشاغل دارد و دو یا سه سال با درجه های مختلفی فاصله داشت! اجرای یک کسب و کار زمان زیادی را از تحقیق گرفته تا اجرای ، تهیه ، تهیه ، تهیه و تولید و غیره طول می کشد و این برای من فرصتی عالی بود.

از من نپرسید که تجارت در حال حاضر چیست ، من دوست دارم خودم آن را بشنوم ، و اگر وقت آن است که بتوانم به آن اشاره کنم ، فقط می توانم بگویم که الان با تجارت من متفاوت است.

کمی تغییراتی که از # کرونا به وجود آمده است ، بنابراین اجازه دهید در مورد تغییراتی که ایجاد کرده اید صحبت کنیم.

.

#soroushen #corona # خدمات # کرونا # خانه_خانه_خونه

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا