اخبار بازار

درباره کفش و New Balance بیشتر بدانید

آموزش و تبلیغات کفش در جهان کفش

در این مقاله می خواهیم درباره کفش و New Balance بیشتر بدانید

بنیانگذار New Balance

مهاجر انگلیسی ، کارگاه آموزشی ویلیام جی. رایلی برای محافظت از کفش طبی پزشکی کفش ارتوپدی در سال 1906 در بوستون ، ماساچوست افتتاح شد. وی کفش را برای محافظت از پا و جلوگیری از درد در ناحیه کمر و پا طراحی کرد. او کفش را مطابق ساختار مچ دست و کف پا درست کرد.

فروشنده اول

در سال 1927 ، رایلی آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد. از آنجا که فروش کفش در فروشگاه ها به خوبی پیش نرفت ، هال تصمیم گرفت برای تبلیغ کفش به سراسر ایالات متحده سفر کند. روشی که هال به ذهن رسید ، به محبوب تر شدن کفش کمک کرد.

مشارکت Newbalance

در سال 1936 ، رایلی هال را به عنوان شریک زندگی خود در ساخت کفش ورزشی پذیرفت. برای افزایش فروش ، آنها سعی کردند کفش های خود را به افرادی مانند کارگران فروشگاه ، آتش نشانی و مأموران پلیس که مدت طولانی در پاهایشان بوده ، بفروشند.

New Balance نخستین کتون خود را برای Rhine Bag در باشگاه ورزشی بوستون براون از سال 1938 طراحی کرد. رایلی برای این کفش ورزشی از خانه پوست کانگورو و از کفهای لاستیکی طبیعی استفاده کنید.

1941: رایلی تولید کارگاه خود را برای انواع کفش های بیس بال ، تنیس و بوکس افزایش می دهد. با این حال ، حجم تولید کارگاه بسیار اندک بود. زیرا همه این کفش ها با دست و توسط تیمی معدود از افراد ساخته می شدند.

1956 – آرتور هانا ، دختر آرتور هال ، و همسرش کارگاه رایلی را خریداری می کنند. در ابتدا ، آنها به تولید و فروش کفش طبی متمرکز شدند. با این وجود مدتی بعد ، آنها به تولید کفش های ورزشی علاقه مند شدند.

کتون اول Newbalance

1960: New Balance امسال اولین کتون خود را به نام Trackster تولید می کند. این اولین پارچه ای است که در ابعاد مختلف عرضی تولید می شود. تولید کفش با کف راه راه که باعث تولید کفش های منحصر به فرد می شود. مجموعه او جدا از سایر مارک های رقیب بود. این محصول در جامعه ورزشی شهرت زیادی کسب کرده است.

مالک جدید شرکت New Balance

در سال 1972 ، این شرکت توسط جیم دیویس (جیم دیویس) به دست آمد. در آن زمان ، New Balance شش کارمند تمام وقت داشت و روزانه 20 تا 30 جفت کفش تولید می کرد. دیویس برای ادامه رشد تعادل جدید وی تلاش کرد تا روی ساخت کفش های مرغوب و ارائه خدمات مناسب مشتری تمرکز کند.

آرم و آرم شرکت ترازو جدید

320 در سال 1976 طراحی و ساخته شده است. برای اولین بار ن لوگوی New Balance در طرفین کفش قرار گرفت. New Balance به جای نام بردن کفش های خود ، برای هر مدل از اعداد استفاده می کرد. همچنین از این اعداد برای نشان دادن نوع کفش یا دلیل طراحی آن استفاده می شود یا اینکه کفش چقدر قوی است. امسال 320 کفش برای دو کفش برتر در مجله Runner’s World انتخاب شد.

محبوبیت این پیاده روی ، که از دهه 1970 آغاز شد و منجر به توسعه New Balance در اواخر 1976 و ادامه در دهه 1980 شد ، هرگز کم نشده است. اگرچه شدت اشتیاق به پیاده روی باعث می شود که این ایده شور و شوق و گذشت مد باشد ، اما صنعت کفش ورزشی در دهه 1980 رکورد بی نظیری را رقم زد. هنگامی که صنعت با نرخ تقریبی سالانه نزدیک به 200 درصد رشد کرد ، New Balance شاهد رشد شدید درآمد بود. در سال 1982 ، یک دهه پس از دیویس 10،000،000 دلار فروش سالانه. New Balance سالانه 60 میلیون دلار فروخت. با یک چشم انداز روشن برای شش سالی که در گذشته داشت. سه سال بعد ، این شرکت سالانه 85 میلیون دلار درآمد کسب کرد. اما در این مرحله بود که اگرچه صنعت کفش همچنان به رشد خود ادامه داد ، اما New Balance از کار درآمد. این شرکت لغزید و دیویس خودش را مقصر دانست. ما سعی کردیم از نظر طراحی از نایک و ریبوک پیروی کنیم. که احتمالاً هرگز چنین نکرده ایم. نتیجه فروش بسیاری از محصولات پایین تر از قیمت بود. بین سالهای 1986 و 1989 رشد اقتصادی New Balance رشد کرد.

درباره کفش و New Balance بیشتر بدانید

مدیران قابل توجه دیویس از وی خواستند که عملیات تولید در آمریکا را به حالت تعلیق درآورد و تولید خارج از کشور را ادامه دهد سودآوری چنین اقدامی پیش بینی می شد به جای پرداخت 10 دلار در ساعت به یک کارگر آمریکایی ، New Balance با پرداخت یک دلار در روز و حتی کمتر می تواند تولید خود را در آسیا مدیریت کند. شرکت بزرگ newblobns سالها پیش محصولات خود را به خارج از کشور منتقل کرد و به رشد مالی بزرگی رسید. شرکت هایی مانند نایک از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده اند ، در حالی که New Balance کمتر از 100 میلیون دلار فروخته شده است. با وجود این اتفاقات بزرگ ، دیویس تحت تأثیر قرار نگرفت.

دلیل دیویس این بود که قدرت Newbalance کیفیت و پاسخ سریع آن به نیازهای خرده فروشان بود. و اگر این شرکت هزاران مایل در سراسر اقیانوس آرام تولید کند ، این دو عامل از بین می روند.

با شروع دهه 1920 ، هدف دیویس کاهش چشمگیر زمان لازم برای تولید مدل جدید کفش از سال به سال به مدت چهار ماه بود. دیویس با افزایش تولید و ایجاد ظرفیت ، سرمایه گذاری زیادی را برای بهبود تجهیزات انجام داد. دیویس فکر می کند ما کفش و تنیس بیشتری می فروشیم. اما ما به اندازه کافی از آن کفش نداریم. و بیشتر تمرکز ما روی موضوعات جانبی است. بنابراین دیویس به موضوعات مهم تر توجه کرد و شروع به جمع آوری پول برای تأسیسات تولیدی در ماساچوست و مین کرد.

در سال 1991 ، فروش سالانه به 100 میلیون دلار و سود شرکت بازگشت. دیویس دو میلیون دلار برای تجهیزات جدید اختصاص داده است. این سرمایه گذاری خود را تا دو سال گسترش داده است. در سال 1993 ، وی 3 میلیون دلار برای تجهیزات پیشرفته مانند دستگاه های برش و خیاطی اختصاص داد. در اواخر سال 1994 ، 6 میلیون دلار در سه سال گذشته برای خرید تجهیزات جدید از جمله سیستم طراحی رایانه به همراه سایر تجهیزات جدید سرمایه گذاری شد. تجهیزات جدید به کارکنان تحقیق و توسعه اجازه می دهد که مدت زمان لازم برای تولید محصولات جدید را از سال به سال دیگر به مدت چهار ماه کاهش دهند.علاوه بر این ، سرمایه گذاری در تجهیزات جدید به Newbalance کمک کرد تا سود ناخالص خود را حدود 20 درصد در دهه 1980 به 30 درصد در سال 1993 افزایش دهد. با توجه به نیروی کار بسیار ارزانتر از 388 درصد.

شرکت Balance جدید در حال رونق است

در اواسط دهه 1990 ، New Balance بار دیگر شرکتی پر رونق با سود مالی زیادی بود. درآمد این شرکت در سال 1995 از 380 میلیون دلار فراتر رفت و این موفقیت با سرمایه گذاری زیادی در لباس های ورزشی و کفش انجام شد. این شرکت در دهه 1990 قادر به تهیه انواع محصولات تفریحی بود. هنگامی که فروش سالانه در سال 1996 به 474 میلیون دلار افزایش یافت ، نام تجاری New Balance به عنوان یکی از شش مارک کفش پرفروش جهان و یکی از 5 مارک برتر محلی انتخاب شد.

دیویس فروش 20 هزار دلاری یک میلیارد دلاری را هدف قرار داد. برای دستیابی به این هدف ، این شرکت در سال 1997 به موفقیت چشمگیری دست یافت و فروش خود را به 5.5 میلیون دلار افزایش داد. در طی سال جاری ، هنگامی که بسیاری از شرکت های رقیب ناکارآمد بودند ، عملکرد New Balance سال های موفقی را پیش از آن اعلام کرد.

درباره کفش و New Balance بیشتر بدانید

این شرکت کارخانه جدیدی را در نروژ ، ماین و یک مرکز توزیع 155 میلیون دلاری در لارنس ، ماساچوست راه اندازی کرده است. این شرکت برای دستیابی به هدف فروش یک میلیارد دلاری خود در نوبت قرن جدید ، تلاشهای تبلیغاتی خود را افزایش داده و در سال 1998 13 میلیون دلار در مقایسه با 4 میلیون دلار در سال 1997 سرمایه گذاری کرده است. در این برنامه جاه طلب ، این شرکت با تشویق آن برای افزایش آگاهی از برند خود از طریق فروش New Balance با نرخ میلیارد دلار ، برنامه هایی برای آینده ساخته است.

در پایان سال 1998 ، این شرکت به یکی از 5 شرکت برتر کفش تبدیل شد. تقاضای کفش New Balance به حدی بود که این شرکت با امضای قراردادی برای برآورده کردن این شرایط ، بخش اعظمی از این محصولات را در خارج از کشور واگذار کرد.جیمز دیویس ، رئیس و مدیر عامل شرکت ، سه برابر سهم خود از تبلیغات را در ژانویه ، New Balance برای نخستین بار به بازار زد. سود آنقدر عالی بود که از 50 میلیون دلار به 655 میلیون دلار افزایش یافت.

یک شرکت بازرگانی در Dunham بخرید

در سپتامبر سال 1998 ، New Balance شرکت بازرگانی Dunham را خریداری کرد و آماده شد تا به تولید چکمه ، به خصوص چکمه ، چکمه های شکار ، کار و ورزش بپردازد. دیویس گفت: برند Dunham یک برند جدید و یک شرکت تابعه New Balance است.

در سال 1998 ، اسنیکرز با رکود جهانی روبرو شد. و کلیه شرکتهای تولیدی از جمله آدیداس و نیو بالانس سودهای زیادی را از دست دادند. New Balance بیش از 15 درصد سود خود را در سال 1997 از دست داد. در حالی که آنها مانند سایر تولید کنندگان در آن زمان از قوانین مالی پیروی می کردند ، خود را در شک و تردید مشاهده می کردند. وی متهم به همکاری با کارگران چینی است که در محصولی کار می کنند که مغایر با ادعای New Balance است. سخنگوی New Balance گفت: این شرکت از شرکت های مشاوره ای استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که هیچ نقض حقوق بشر در هیچ یک از برنامه های تولیدی نقض نشده است. بسیاری از کفش ها در خارج از کشور ساخته می شدند و در آنجا به فروش می رسید. و هنوز هم در ایالات متحده 700 درصد با سرعت نسبتاً بالایی تولید می شد.

در این مدت ، New Balance پیشرفت کرده و به چهارمین شرکت بزرگ کفش تبدیل شده است. در مارس 1999 ، این کمپین یک کمپین بازاریابی برای کفش ورزشی کودکان در نیکلودئون راه اندازی کرد. در ژانویه سال 2000 ، دو بخش مهم به شرکت اضافه شد. کارخانه تولید کالیفرنیا ، که در آن 250 نفر اشتغال دارد ، مدیر عامل جدید نیوزلند جیم تامپکینز ، دیویس جایگزین شده است.

در آوریل 2001 ، این شرکت اعلام کرد که بخش جدیدی به نام آراون را برای تولید ویژه کفش های ارتوپدی راه اندازی کرده است و محصولات آن در بهار سال 2002 عرضه می شود.

به عنوان بخشی از تلاشهای توسعه خود ، دیویس تعدادی از قراردادهای مجوز نیوزلند را امضا کرده است. با این حال ، بر خلاف نایک و سایر رقبای محبوب ، دیویس و شرکتش از امضای قرارداد 1 میلیارد دلاری با ستاره های ورزشی که ترویج New Balance را امضا می کنند ، امتناع ورزند ، در عوض دیویس پایه و اساس این شرکت است. روی کیفیت متمرکز شوید ⁇ توسط⁇ توسط⁇ دنبال شد در سال 2003 این شرکت با 11٪ بازار به سومین تولید کننده کفش تبدیل شد. در فوریه 2004 ، New Balance تولید کننده تجهیزات لاکروز ، واریور را بدست آورد و اسپانسر اصلی تیم لاکروز در ایالات متحده شد.

درباره کفش و New Balance بیشتر بدانید

وی در سال 2013 خط تولید اسکیت را تحت عنوان قلم New Balance Numeric راه اندازی کرد.

در فوریه 2015 ، New Balance از ورود خود به بازار جهانی فوتبال خبر داد. او فوتبال خود را از سال 2012 از طریق واریور آغاز کرد. لیورپول سه فصل پیش از Uniform و Warrier استفاده کرد و پس از آن قرارداد 400 میلیون دلاری برای عقب نشینی New Balance لیورپول امضا کرد.

در اولین حضور خود در المپیک 2016 ، نیو بالانس این تیم را برای تیم المپیک ایرلند فراهم کرد.

امیدوارم مقاله را بخوانید درباره کفش و شرکت تعادل جدید شما بهترین کفش را دوست داشتید.

http://ostakaffash.ir/

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا