اخبار بازار

درباره چه چیزی باید بنویسم؟ کاما

مباحث بهینه برای نوشتن محتوا
مباحث بهینه برای نوشتن محتوا

یکی از مشکلی که اکثر ما تولید کنندگان محتوا با آن روبرو هستیم این است که بعد از مدتی واقعاً نمی دانیم در مورد چه چیزی بنویسیم! اکنون معلوم می شود که فاجعه ما دقیقاً باید ببینیم که چه چیزی بنویسیم که هم مشتری و هم گوگل بخواهند ، وگرنه جایی نداریم. این مسئله به قدری پیشرفته است که ما در زمینه نوشتن کاملاً محدود هستیم و بی دق می شویم. اینجاست که نقطه شکست ما آغاز می شود. اما تیمی از سایت محتوا برخی تحقیقات را انجام دادند و توانستند موارد بسیار خوبی را پیدا کنند که هر شرکتی می تواند درباره آن بنویسد. ما می خواستیم اینها را با شما در میان بگذاریم.

این یکی از بهترین انواع محتوا است که می توانید در شغل خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، فرض کنید در تولید محتوا کار می کنید ، می توانید به راحتی یک سری جلسات آموزشی برای آموزش تولید کنندگان محتوا را از نقطه 0 به کاربر اختصاص دهید. این مدل های آموزشی بسیار دلگرم کننده هستند.

بیشتر ما وقتی به دنبال مشکلی هستیم ، یک جستجوی گوگل مانند این انجام می دهیم: چگونه می توان …؟ چگونه باید …؟
بنابراین از این فرصت استفاده کنید تا در مورد این موضوعات بنویسید. به عنوان مثال: چگونه می توان محتوای مفیدی تولید کرد؟

مطمئناً تجارت شما جایگاه ویژه ای در بازار دارد. شما باید این خبر را بسیار با دقت دنبال کرده و در مورد این موارد به کاربر خود اطلاع دهید. به عنوان مثال شخصی که مشاغلش در بازار ارز می تواند هر روز اخبار دست اول را به کاربر خود اطلاع دهد.

درمورد مطالبی که باعث بحث کاربران می شود ، بسیار خوب است ، فقط باید در کنترل این بحث ها دقت کنید تا ناامید نشوید. مدیریت قوی باشید ، با این مسائل به مکانهای خوب می روید.

نوشتن مقاله هایی که چک لیست هستند بسیار عالی است. به عنوان مثال یک لیست چک از یک سایت SEO! افراد همیشه از لیست های چک یا رویدادهای عددی یا به عبارتی مواردی را می پسندند.

تصویر تا زمانی که به طور صحیح و با دقت انتخاب شود ، برای همه ما جذاب است. به جای نوشتن مقاله ، می توانید از آن عکس بگیرید و آن را در قالب یک ارائه اینفوگرافیک یا اسلایدها به کاربر نشان دهید. به طور کلی ، کاربران دوست دارند تصاویر و تصاویر را ببینند.

در یک یا دو هفته می توانید در مورد شخصیت مهم کارتون بنویسید. مردم دوست دارند بدانند چه کسی گام مهمی و ارزشمند را برداشته و چه تجربیاتی را برای رسیدن به موفقیت دارد.

همه ما دوست داریم مقایسه کنیم. به عنوان مثال ، اگر می خواهیم محصولی بخریم ، باید مقایسه کنیم یا می خواهیم از این ویژگی استفاده کنیم ، آن را بین چندین گزینه مشابه مقایسه می کنیم! چه بهتر که این کار را با یک توضیح کامل و جذاب انجام دهید.

اگر می توانید ، مطمئن شوید که محتوای ویدیویی نیز دارید. این به شما و وبلاگ شما کمک زیادی خواهد کرد زیرا مطمئناً ترافیک زیادی خواهد داشت.

پس از فیلم ، فایلهای صوتی بسیار مهم هستند. اگر محتوای شما نوعی صوتی است که می توانید ایجاد کنید ، انجام این کار وحشتناک نیست. زیرا می توانید هر زمان و هر زمان که بخواهید به آن گوش دهید.

در هر زمینه ای با مشکلاتی روبرو می شویم که بعضی وقت ها جواب را می یابیم و بعضی وقت ها نمی خواهیم. چقدر برای شما بهتر است که مشکلات موجود در کارتون را پیدا کنید و یک جواب عملی را به شکل محتوا برای کاربر بنویسید.

ما فیلمی را می بینیم و آن را دوست داریم ، به ما گفته می شود که قرار است روز شنبه در پشت صحنه نمایش داده شود. همه ما با عشق خاصی منتظر دیدن هستیم. بنابراین شما نیز در پشت صحنه تجارت و کارتون می نویسید. مطمئن باشید که بسیاری از آماتورها منتظرند تا این موضوع را دنبال کنند.

در اینجا گزینه های عملی و اصولی وجود دارد که می توانند به شما در نوشتن مقاله حرفه ای کمک کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا