بازاریابی اینترنتی

درباره پنج دانشگاه برتر برای MBA آنلاین خود آگاه باشید

MBA یک درجه آرزو در بین بسیاری است که نه تنها پتانسیل درآمد بلکه گزینه های شغلی را نیز افزایش می دهد. دانش آموزان اغلب دو سال دیگر برای تکمیل MBA خود منتظر می مانند ، حتی بعد از فارغ التحصیلی پس از اتمام کار ، زیرا تجربه ، مهارت و شبکه به دست آمده در طول برنامه مدرک خود در آینده به آنها کمک می کند. حتی می تواند در شرایط دشوار بازار آنها را از بین ببرد. تخصص عملی کسب و کار آنها به دست آوردن آنها به آنها کمک می کند تا جایگاه های برتر در سازمان خود را تضمین کنند. درجه MBA شناخته شده است که تجربه عملی در روشهای اساسی کسب و کار را فراهم می کند. این یک پوشش جامع از حسابداری ، مدیریت و امور مالی و همچنین ارتباطات تجاری ، مدیریت عملیات ، تجزیه و تحلیل کمی و استراتژی بازاریابی است. بنابراین ، ما اهمیت این درجات را درک می کنیم. با این حال ، اغلب به دلایل یا دلایل دیگر ، اغلب تحصیل در کالج معمولی برای کسب مدرک امکان پذیر نیست. سپس مردم ترجیح می دهند به دوره های آنلاین MBA بروند. این دوره ها برای افرادی که مدت طولانی در این سازمان حضور دارند ایده آل است. او یا شای ممکن است بخواهند دانش نظری لازم را بدست آورند یا برای هر موقعیت مدیریتی متقاضی شوند. همچنین برای آنها دوره های آنلاین MBA بسیار مفید است.

برنامه های آنلاین MBA معمولاً شامل پروژه های گروهی و مطالعات موردی است. اینها به دانش آموزان با پیشینه های مختلف اجازه می دهد تا با یکدیگر همکاری کرده و ایده های خود را به اشتراک بگذارند. ایجاد یک شبکه مشترک با سود برای افراد بسیار مهم است. همچنین به دانشجویان این فرصت داده می شود مهارت های نرم خود مانند ارتباطات و تحلیلی را به همراه مهارت های رهبری با مهارت های رهبری ، سنگین کنند. آنها با سایر مناطق متنوعی مانند بازاریابی ، مدیریت زنجیره تأمین ، کارآفرینی و غیره آشنا می شوند.

دوره های آنلاین MBA به حرفه ای هایی که در حال حاضر مشغول کار خود هستند ، کمک می کند تا مسئولیت های جدیدی را به عهده بگیرند ، مقام های مدیریتی را بدست آورند یا در صورت تمایل ، هر روش کارآفرینی را دنبال کنند.

دوره های آنلاین MBA – چیزهایی که باید بدانید

مدرک MBA ، همانطور که قبلاً نیز مورد بحث قرار گرفت ، یک مدرک بسیار مورد توجه است. این به عنوان بلیط موفقیت در یک شرکت دیده می شود. با گذشت زمان ، دوره MBA تغییرات زیادی داشت ، که می تواند همزمان با بسیاری از تخصص ها انجام شود. در حال ظهور برنامه های MBA آنلاین هستند که اجازه می دهد نه تنها انعطاف پذیری بلکه تداوم آموزش را نیز فراهم کنند. این برنامه ها همچنین به عنوان برنامه های آموزش از راه دور شناخته می شوند و به دانشجویان این امکان را می دهند که دوره MBA را انتخاب کنند که یافتن آن دشوار است.

دوره های آنلاین MBA در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند. امروزه بسیاری از دوره های تحصیلات تکمیلی آنلاین وجود دارد که نه تنها توسط کارفرمایان پذیرفته می شوند بلکه بعضی مواقع توسط مدارس ارائه می شوند که برای مدارس دارای ارزش هستند. تنها چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که باید بررسی کنید که دوره های آنلاین واجد شرایط هستند یا خیر. برخی از برنامه های آنلاین نیز برای بورس های مالی و وام های دانشجویی واجد شرایط هستند.

مزایای

دوره های آنلاین MBA دو مزیت اصلی دارند. اولین انعطاف پذیری برای کار در برنامه است. این کمک بزرگی برای دانش آموزانی است که در حال کار هستند و یا برای مادرانی که باید از کودک مراقبت کنند ، به خانه بازمی گردند. بعضی اوقات ، حتی از نظر مالی ، این دوره ها امکان پذیر تر است ، زیرا دوره های آنلاین با هزینه کمتری نسبت به برنامه های معمولی MBA انجام می شود. دوره های آنلاین معمولاً دو سال طول می کشد اما بعضی اوقات بسته به زمان دانش آموزان ، مدت زمان بیشتری طول می کشد.

پنج دانشگاه برتر بین المللی که MBA را بصورت آنلاین ارائه می دهند

دانشگاه های زیادی وجود دارند که MBA را بصورت آنلاین ارائه می دهند. بهترین برنامه های مدرک بر اساس پارامترهای خاصی از جمله کیفیت برنامه ، انواع دوره ارائه شده ، جوایز دریافت شده ، قدرت دانشکده ، شهرت به طور کلی و شهرت برنامه های آنلاین انتخاب می شوند.

  1. دانشگاه فلوریدا – کالج بازرگانی دانشگاه Wrington

این دانشگاه دوره های تحصیلات تکمیلی ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کارشناسی مختلف را در انواع مطالعات تجاری ارائه می دهد. این دوره ها ، پذیرایی از متخصصان شلوغ را دارد. مفاهیم عملی و نظری در مباحث حقوقی و اخلاقی ، ارتباطات ، سازمان ، مدیریت ، حسابداری و بازاریابی در این دوره تأکید می شود.

  1. دانشگاه ویرجینیا – دانشکده تجارت

این موسسه با ارائه برنامه های عالی در زمینه آموزش کسب و کار شناخته شده است. این برنامه ها بدون دخالت در حرفه فعلی قابل ادامه است. این برنامه MBA به 60 ساعت اعتبار نیاز دارد و شامل دوره هایی از قبیل اخلاق تجاری ، حسابداری برای مدیران ، مدیریت مالی و سیاست گذاری ، تحلیل تصمیم گیری ، مدیریت عملیات ، تفکر استراتژیک و اقدام و غیره می باشد.

  1. دانشگاه مینه سوتا ، دانشکده مدیریت دوقلوی کارلسون

دانشکده بازرگانی کارلسون ، از طریق گزینه های برنامه آنلاین ، دارای بسیاری از برنامه های مرتبط با تجارت است. این برنامه درسی بار دیگر به مباحث اصلی مانند ارتباطات ، تجزیه و تحلیل داده ها ، بازاریابی و عملیات ، مدیریت و … می پردازد.

  1. دانشگاه کارولینای شمالی در دانشکده تجارت Chapel Hill-Keenan-Feldler

این دانشکده تجاری انواع زیادی از برنامه های تجاری را ارائه می دهد که پذیرایی از انواع توسعه حرفه ای را ارائه می دهد. متخصصان شغلی که به دنبال پیشرفت مشاغل تجاری خود هستند ، ممکن است هرکدام از امور مالی شرکتها ، تجزیه و تحلیل داده ها ، کارآفرینی ، مدیریت جهانی زنجیره تأمین ، مدیریت سرمایه گذاری و غیره را انتخاب کنند. این برنامه ممکن است در 18-36 ماه به پایان برسد.

  1. دانشگاه ایلینویز در کالج تجاری شهری شامپاین-گی

این برنامه با ارائه برنامه درسی جامع شناخته شده است ، و شامل بودجه ، سرمایه گذاری ، رهبری تیم ، رهبری ، ارتباطات و مدل های بازاریابی است. این برنامه به منظور ارتقاء دانش و مهارت های لازم برای دستیابی به موفقیت در سمتهای مختلف از جمله مدیر عامل ، مشاور مدیریت ، مدیر پرسنل و … شناخته شده است. این برنامه به اتمام 72 ساعت اعتبار نیاز دارد.

منبع توسط دانشگاه استراتفورد

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا