درباره تخت پوست و مو چه می  دانید؟

امروزه مدل  های متنوعی از انواع تخت تخصصی به بازار عرضه می  شود. تخت پوست و مو یکی از محصولاتی است که برای تامین نیازهای مشتریان در بازار به فروش می  رسد. در این فرصت می  توانید اطلاعات مفیدی را درباره کاربردهای تخت پوست و مو، ویژگی  های این محصول و… به دست آورید.

تخت پوست و مو چیست؟

کلینیک  های زیبایی برای ارائه خدمت به مراجعه کنندگان از تجهیزات گوناگونی استفاده می  کنند. تخت پوست و مو در دسته  بندی اصلی  ترین تجهیزات مورد استفاده در این مراکز قرار گرفته است. خدمات مختلفی را می  توان با استفاده از این محصول به مراجعین ارائه کرد. به طور مثال برای تزریق ژل و بوتاکس، مزوتراپی، کاشت مو و… از آن استفاده می  شود. معمولا طراحی تخت  های پوست و مو به نحوی انجام می  شود که محصول به شکل چندتکه باشد. به این ترتیب کاربر می  تواند قسمت  های مختلف آن را با توجه به نیاز خود حرکت دهد. در چنین حالتی بیمار در وضعیت مطلوب قرار گرفته و تمرکز لازم برای ارائه خدمات زیبایی بالا می  رود.

تخت  های پوست و مو چه ویژگی  هایی دارند؟

مدل  های مختلف تخت پوست و مو ویژگی  های ارزشمندی را به خود اختصاص داده  اند از جمله:

امکان تنظیم تخت پوست و مو

یکی از ویژگی  های خوب تخت پوست و مو امکان تنظیم بخش  های مختلف آن است. در این تخت  ها می  توان تنظیم ارتفاع تخت از زمین، تکیه  گاه و… را به آسانی انجام داد.

استاندارد بودن

تخت  هایی که برای ارائه خدمات پوست و مو طراحی و تولید می  شوند باید از یکسری استانداردها برخوردار باشند.

استفاده راحت

بعضی از تخت  های پوست و مو دکمه  ای دارند که به کمک آن می  توان تخت را تنظیم کرد. در بعضی دیگر از مدل  ها ریموت کنترل وظیفه تنظیم تخت را برعهده دارد. قابلیت استفاده راحت تخت  های پوست و مو باعث می  شود کاربران قادر باشند در مدت زمان کوتاه وضعیت تخت را طبق نیازشان تغییر دهند.

عدم ایجاد سر و صدای زیاد

مراکز تولیدکننده تخت پوست و مو برای تولید مدل  های جدید این محصول به میزان سر و صدای آنها توجه زیادی دارند. بر این اساس محصولات جدید به نحوی تهیه می  شوند که کاملا بی  صدا باشند. عدم ایجاد سر و صدای زیاد در کلینیک  های درمانی از اهمیت زیادی برخوردار است. استفاده از تخت های بی صدا باعث کاهش آلودگی صوتی و حفظ آرامش می  شود.

تحمل وزن زیاد؛ از خصوصیات تخت پوست و مو

قابلیت تحمل وزن زیاد یکی دیگر از ویژگی  هایی است که در تخت های پوست و مو به چشم می  خورد. تخت  های پوست و مو می  توانند نیاز افرادی را که وزن زیادی دارند به خوبی برطرف کنند. بعضی از مدل  ها قادرند تا 130 کیلوگرم و برخی دیگر تا 200 کیلوگرم را به خوبی تحمل کنند.

استفاده از فوم تشک باکیفیت

فوم سرد مرغوب و باکیفیت از جمله موادی است که در تولید تخت های پوست و مو به کار می رود. یکی از ویژگی  های مثبت فوم سرد بیشتر بودن عمر مفید آن در مقایسه با دیگر انواع فوم است. استفاده از این نوع فوم باعث می  شود تخت ها به تدریج گود و فرورفته نشوند.

موتور باکیفیت

تخت  های پوست و مو موتورهایی دارند که در اکثر موارد تضمین شده و عایقند. برای ساخت این موتورها از متریال مرغوب و مقاوم استفاده می  شود.

استفاده از رویه ABS

تولیدکنندگان تخت پوست و مو برای عرضه تولیدات خود از رویه های ABS استفاده می  کنند. پلیمر ABS نوعی پلیمر ترموپلاستیک به شمار می  رود. استفاده از رویه ABS باعث می  شود بتوان تخت را بسیار راحت  تر تمیز و ضدعفونی کرد. از طرف دیگر رویه ABS باعث افزایش زیبایی محصول می  شود.

انواع تخت پوست و مو

مراکز تولیدکننده تخت پوست و مو با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود محصولات مختلفی را روانه بازار می  کنند. تخت  های پوست و مو را می  توان به انواع زیر تقسیم بندی کرد:

تخت  های پوست و مو 2 موتوره

تخت پوست و مو 2 موتوره همان طور که از نامش پیداست دارای 2 موتور است. یکی از موتورها جهت تنظیم ارتفاع تخت از زمین استفاده می  شود. موتور دیگر هم برای تنظیم قسمت پا و تکیه  گاه در تخت به کار می  رود. این محصول را می  توان به عنوان تخت لیزر ارزان قیمت در مراکز گوناگون مورد استفاده قرار داد. تخت  های پوست و مو 2 موتوره گزینه ای مناسب برای ارائه خدمات ساده زیبایی در مراکز درمانی هستند.

تخت  های پوست و مو 3 موتوره

استفاده از تخت  های پوست و مو 3 موتوره شرایط بهتری را برای کاربران فراهم می  کند. در این نوع از تخت  ها یک موتور وظیفه تنظیم قسمت تکیه  گاه را برعهده دارد. به کمک موتور دیگر می  توان ارتفاع تخت پوست و مو را از زمین تنظیم کرد. موتور سوم هم شیب قسمت پا را تنظیم می  کند.

تخت  های پوست و مو 4 موتوره

تمامی موتورهایی که در تخت  های پوست و مو 3 موتوره وجود دارد در ساخت مدل  های 4 موتوره هم استفاده می  شود. تخت  های 4 موتوره یک موتور دیگر هم دارند که شیب کلی تخت را تنظیم می  کند. وجود این موتور به آسان  تر شدن کار برای کاربران کمک می  کند. تخت  های پوست و مو 4 موتوره در کلینیک  های پوست و زیبایی از بالاترین کارایی برخوردارند. این مراکز خدمات زیادی را به مراجعه کنندگان ارائه می  دهند و استفاده از تخت  های 4 موتوره برای آنها بسیار سودمند است.

سیماطب؛ عرضه کننده انواع تخت پوست و مو

سیماطب به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولیدکننده تجهیزات پزشکی از جمله انواع مدل  های تخت پوست و مو، تخت زنان و زایمان، یونیت دندانپزشکی، تخت بستری، تخت فیزیوتراپی و… در ایران شناخته می  شود. شرکت سیماطب در پاسخ به نیاز مشتریان آماده عرضه باکیفیت  ترین مدل های تخت پوست و مو به آنهاست. این شرکت محصولات خود را با ضمانت  نامه به مشتریان ارائه می  کند. برای آشنایی با مدل  های مختلف محصولات سیماطب کافیست به سایت سیماطب مراجعه نمایید.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا