دانش و فناوری

دانلود اپلیکیشن پیش ثبت نام رانندگان سندباد [+نحوه کار با اپلیکیشن]

دانلود اپلیکیشن پیش از ثبت نام رانندگان سندباد بالاخره پس از کش و قوس های فراوان آماده شد. برای این اپلیکیشن بسیار زیاد بوده است. در ادامه این مطلب لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن سندباد را از دست می دهد.

ایشتر در تکراتو از عدم پاسخگویی سندباد به درخواست ثبت نام رانندگان بفته بودیم. بنظر می‌رسد شماره‌های درج شده در سایت سندباد پاسخگوی درخواستی بالای مسافران نبوده است. حالا این پلتفرم اپلیکیشن پیش ثبت نام رانندگان سندباد را آماده کرده است.

سرویس رسانه تکراتو

سندباد (سندباد) سامانه حمل و نقل آنلاین، کسب و کار در حوزه حمل و نقل اینترنتی است که به تازگی ندارد در واقع سندباد رقیبی جدی برای اسنپ و تپسی به شماره می‌رود.

دانلود اپلیکیشن پیش ثبت نام رانندگان سندباد

سندباد با تامین بیمه تامین اجتماعی و بازنشستگی رانندگان و خوانواده هایشان به سرعت مورد استقبال مسافران قرار گرفت. بیمه دان در کسب و کارهای تپسی یکی از بزرگترین دغدغه های ناین سرویس ها بوده است.

سندباد مدعی است که تنها یک سرویس تاکسی اینترنتی نیست و در بخش های مختلف دیگر در حمل و نقل شهری ایفای نقش خواه.

نمایش از اپلیکیشن سندباد
نمایش از اپلیکیشن سندباد / دانلود سندباد Sandbad

دانلود سندباد و ثبت نام تاکسی اینترنتی

در سایت سندباد در توضیح اپلیکیشن تازه منتشر شده آمده است:

همکاران مجموعه محترم بزرگ سندباد ; نظر به‌استقبال ویژه‌ای برای شما و برای تسریع در روند نام‌نویسی و زمانی که از اتلاف، دسترسی به اپلیکیشن ثبت‌نا. لطفا پس از طی مراحل و تعیین زمان از این طریق، در جهت تکمیل، به مراکز فعال سندباد در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، بندرعباس و بندر ماهشهر مراجعه و ثبت نام خود را نهایی کنید.

شما باید با کلیک بر روی این دکمه وارد سایت شوید.

دانلود اپلیکیشن سندباد رانندگان نسخه اندروید

آموزش کار با اپلیکیشن سندباد

آموزش جامع ثبت نام در اپلیکیشن سندباد را در یک مجموعه استوری در پیج اینستاگرام تکراتو آماده کردیم. حتما پیج زیر را فالو کنید و استوری ها را از دست ندهید:

بیشتر بخوانید:نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا