دانش و فناوری

دانلود اپلیکیشن اوانو استقلال و پرسپولیس [سامانه هواداری]

امروز در تکراتو قصد داریم لینک دانلود اپلیکیشن اوانو را در اختیار شما هواداران استقلال و پرسپولیس قرار دهیم. با ما بمان.

اپلیکیشن اوانو محصولی جدید برای شرکت و کسب و کارهای هوشمند محسوب می شود و در سه دسته عملیاتی، مالی و خرید آنلاین به کاربران خود خدمات ارائه می دهد. در همین راستا اپلیکیشن اخیرا برنامه حمایت از پرسپولیس با باشگاه های استقلال را به لیست خدمات خود اضافه کرده تا هواداران بتوانند از باشگاه های مورد علاقه خود حمایت کنند.

دانلود اپلیکیشن اوانو استقلال و پرسپولیس

برنامه هواداران

پشتیبانی رایگان از تیم مورد علاقه شما

بخش مهمی از سیستم پشتیبانی، حمایت هواداران تیم محبوبشان است که رایگان خواهند بود. به این ترتیب طرفداران می توانند با انجام هرگونه تراکنش مانند پرداخت قبوض، خرید بسته های آنلاین – شارژ مجدد و استفاده از سایر خدمات موجود در اپلیکیشن اوانو مانند کارت به کارت و.

سیستم اسپانسرینگ برای طرفداران اوانو است که می توانند تراکنش انجام دهند و بخشی از پول تراکنش مستقیماً به حساب باشگاه اسپانسر واریز می شود.

نشانه چنین حمایتی این است که هواداران هر دو باشگاه فقط هزینه تراکنش می پردازند و مجبور نیستند برای حمایت از تیم محبوب خود هزینه بیشتری بپردازند. علاوه بر این نوع حمایت، هواداران می توانند مستقیماً از تیم محبوب خود حمایت کنند و برای این منظور مبلغ مورد نیاز را مستقیماً به حساب رسمی باشگاه در اپلیکیشن اوانو واریز کنند.

خدمات برنامه پشتیبانی Ovano

هواداران علاوه بر حمایت مالی از تیم محبوب خود می توانند از خدمات مختلفی که اوانو به هواداران ارائه می دهد نیز استفاده کنند. به عنوان مثال، هواداران می توانند به طور کامل از وضعیت بازی های تیم مطلع شوند، بازیکنان تیم را به ثمر برسانند و بعد از هر بازی بهترین بازیکن تیم را انتخاب کنند.

علاقه مندان می توانند یک فن سیم کارتی در ایوانو تهیه کنند و بلافاصله از خدمات فراوان دیگری که به طرفداران ارائه می شود بهره مند شوند. گفتنی است سرویس هواداران اوانو فقط برای باشگاه های پرسپولیس و استقلال کار می کند و به زودی این سرویس برای هواداران سایر تیم های فوتبال نیز فعال خواهد شد.

معرفی نسخه IOS سیستم پشتیبانی استقلال و پرسپولیس در اوانو

دارندگان گوشی های IOS هم اکنون می توانند در اپلیکیشن اوانو به برنامه حمایت از باشگاه های استقلال و پرسپولیس بپیوندند.
به تازگی برنامه حمایت از باشگاه استقلال و پرسپولیس به درخواست اوانو راه اندازی شده و هواداران دو تیم می توانند با ثبت نام در این برنامه و انجام معامله بدون هزینه اضافی از تیم محبوب خود حمایت کنند.

لینک اپلیکیشن اوانو را دانلود کنید

با کلیک بر روی لینک دانلود (آوانو | پرداخت + خدمات پشتیبانی) می توانید این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما راجب دانلود اپلیکیشن اوانو چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا