بازاریابی اینترنتی

دانش آموختگان کالج – اقتصاد اینترنت در حال شکوفایی است!

با ایالات متحده رسماً در هجدهم ماه رکود اقتصادی … (طولانی ترین زمان رکود بزرگ در دهه 1930) فارغ التحصیلان دانشکده های امیدوار و کارآفرینان آینده بصورت آنلاین می پردازند.

آنها در تلاشند تا بفهمند … چگونه می توان با یک مشاغل خانگی درآمد کسب کرد … آنها نمی خواهند به J.O.B اعتماد کنند. سبک زندگی (کمی بیش از آن) سبک زندگی … از حقوق گرفته تا حقوق و امید زندگی کنید و دعا کنید که قسمت صورتی را بدست نیاورند.

بسیاری از کارآفرینان آینده به جای تعقیب شرکت های آمریکایی ، ثروت خود را بصورت آنلاین به دنبال خواهند داشت. این امر به ویژه با توجه به این واقعیت که اقتصاد ایالات متحده برای 6 ماه گذشته 550 هزار شغل یا بیشتر از دست داده است ، صادق است.

صاحبان مشاغل آینده جدید که به تازگی فارغ التحصیل شده اند می خواهند با خودشان عکاسی بنامند و نمایش خود را اجرا کنند. به عنوان کارآفرینان ، آنها ترجیح می دهند روزانه 16 ساعت کار کنند و نه 8 ساعت در روز برای شخص دیگری.

برای آنها آسمان از نظر درآمد حد و مرز خواهد بود. آنها “ضایعات میز” یا “دستبندهای طلایی” را که یک کارفرما ارائه می دهد نمی خواهند. بسیاری از آنها به جای رفتن به مدرسه رفتن (و ده ها هزار دلار بدهی وام دانشجویی بیش از آنچه که در حال حاضر بوده اند) ، برای آموزش زندگی شخصی می گیرند.

مربیگری زندگی که به عنوان آموزش شخصی نیز شناخته می شود در سال 2009 به دلیل اقتصاد جهانی ناپایدار و ناپایدار ، محبوبیت فوق العاده ای کسب می کند. با شکست اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد مالی ، بیش از هر زمان دیگری به دنبال کنترل آینده اقتصادی و سرنوشت مالی خود هستند …

آنها بجای درخواست برای تحصیل در مدارس درجه ، به دنبال بهره مندی از دانش و آموزشهایی هستند که می توانند از یک مربی زندگی واجد شرایط دریافت کنند. مربی زندگی کسی است که شما استخدام می کنید تا در پیشرفت شخصی شما به شما کمک کند. این امر به ویژه در تعیین و دستیابی به اهداف خاص صادق است.

این معمولاً شامل پرداخت چند صد دلار در ماه برای صحبت با مربی آموزش دیده زندگی از طریق تلفن برای حدود نیم ساعت تا یک ساعت در هفته است. قیمت گذاری و ارائه خدمات در هر منطقه متفاوت است.

مربی زندگی شما ممکن است مشاوره و راهنمایی ارائه دهد و حتی به شما در برنامه ریزی کمک کند و از همه مهمتر مسئولیت انجام اقدامات را به شما بدهد. اکشن = نتایج مربی زندگی می تواند از تخصص آنها برای کمک به شما در حل مشکلات خاص به طور موثر استفاده کند. سپس ، شما باید راه حل های مربوط به مشکل خود را اعمال کنید. این چالش واقعی است.

چالش واقعی مربیگری زندگی این است که شما را به سمت عملی شدن بردارد.

این همان چیزی است که یک مربی خوب زندگی را بسیار با ارزش می کند. مربی شما می تواند به عنوان راهنما برای کمک به شما در ادامه دوره کار کند. او یا به شما کمک می کند تا با اطمینان از اشتباهات گرانبهای که با یادگیری و انجام کار جدید به وجود آمده ، شما را با خیال راحت راهنمایی کند.

مربیان زندگی خوب افراد تجار با تجربه هستند و آنها را به شما آموزش می دهند تا تکنیک های خلاقانه و حل مسئله را برای حل مشکلات به شما آموزش دهند. بسیاری از مربیان زندگی بسیار شهودی هستند و اغلب می توانند مسائل ناگفته را تشخیص دهند.

بسیاری از مربیان زندگی به عنوان کارآفرین در تجارت موفق خود فعالیت کرده اند یا بخشی از شرکتهای بزرگتر در شرکتهای آمریکایی بوده اند. مهارتهایی که از مربی زندگی خود به دست خواهید آورد ممکن است فراتر از دوره آموزش پولی باشد. در حقیقت ، شما فقط هزینه تلفن خود یا مزایای کوتاه مدت را نمی پردازید.

در حالت ایده آل ، شما می توانید برای یک حرکت دائمی به یک سطح عملکرد بالاتر بپردازید.

هنگامی که مربی را مشخص می کنید که به نظر می رسد متناسب با نیاز و بودجه شما باشد ، یک آزمایش رایگان درخواست کنید. مربی استخدام نکنید که جلسه آزمایشی رایگان ارائه ندهد. این خطر بزرگی است. چند مربی مختلف را امتحان کنید تا زمانی که کسی را پیدا کنید که احساس اطمینان کنید به شما کمک خواهد کرد.

اگر محاکمه آزاد احساس شک و تردید به شما می دهد ، جستجو را ادامه دهید. کسی را پیدا کنید که با او احساس راحتی کنید و احساس کنید که می توانید با او همکاری کنید. یک مربی خوب زندگی باید بتواند حداقل در پرداخت هزینه های جلسات آموزشی به شما در بهبود عملکرد خود کمک کند. بنابراین این یک وضعیت Win-Win برای شما و مربی است.

پیدا کردن یک مربی زندگی G-O-O-D واقعاً تحقیقاتی را از طرف شما انجام خواهد داد. مربیان زندگی G-O-O-D واقعاً B-U-S-Y هستند. شما می توانید تعداد زیادی از مربیان مستقل را پیدا کنید که برنامه های رسمی آموزش را پشت سر گذاشته اند. یک سایت خوب FindACoach.com است.

(من هیچ علاقه ای به تصمیم گیری برای استخدام مربی از آنجا ندارم). همچنین می توانید یک مربی را از طریق مراجعه شخصی پیدا کنید ، اما هنوز هم می خواهید یک دوره آزمایشی رایگان را بدست آورید. شما باید تعیین کنید که آیا سبک مربیان با اهداف شما مطابقت دارد یا خیر. اگر این کار به نتیجه نرسید ، به دنبال مربی زندگی دیگری باشید.

بگذارید یک مربی زندگی به شما کمک کند تجارت 6 رقمی خود را شروع کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا