اخبار بازار

داستان اولین کارخانه تولید محتوا در بوشهر

صلح امروز من در اینجا هستم که اولین مقاله را در مورد Seuchin در وب سایت متوقف منتشر کردم. من در واقع حدود 500 کلمه را برای وب سایت Seuchin نوشتم ، اما همه چیز پرش کرد. حتی اگر گزینه صرفه جویی در خودکار روشن است ، آن 500 واژه گرانبها هنوز پریدند ، و اکنون می توانم بگویم که الان اینجا هستم. در این پست می خواهم در مورد کارخانه تولید محتوای Seuchin صحبت کنم. همینطور باشد

چرا سوچین؟

شاید باور نکنید ، اما من این نام را با الهام از آهنگ Khoshechin انتخاب کردم و اولین سایت این آهنگ قبل از طراحی مجدد بود.

من بچه این کشور هستم / به دنبال نیش خوردن هستم

یعنی بر اساس این شعر نام Sauchin ایجاد شده است. من قبل از راه اندازی کارخانه تولید محتوای Seocin ، این نام را در مکانی داشتم که کار کردم. در واقع ، به جای مهدی ، آنها مرا ملاقات کردند که با Sauchin کار می کنم. من احساس می کنم اینگونه است که می توان خط زندگی را بین زندگی کار و زندگی غیر کار ترسیم کرد.

خوب ، در این مقاله بطور کلی توضیح دادم که یک شرکت تولید محتوا چیست ، اما خلاصه کردن در اینجا ضرری ندارد. به طور کلی ، ما هر نوع محتوا را در یک کارخانه تولید محتوای Seocin تولید می کنیم. و مهمترین چیز ، انسجام محتوا است. بازاریابی دیجیتال WordPress و خدمات ساخت وب سایت به انواع متنوعی اضافه کنید.

خوب ، باید بگویم که بعد از سه سال به بوشهر برگشتم و 4 یا 5 سال در اینجا خواهم ماند. بنابراین مجبور شدم شغلی پیدا کنم یا یک شغل شروع کنم. متأسفانه علی رغم رزومه کاری ام نتوانستم شغلی پیدا کنم. به همین دلیل است که من گفتم با یک وب سایت ویژه و صفحه اینستاگرام بی ارتباط با من ، مارک راه اندازی کنید! اما وقتی بررسی کردم دیدم که سبک کار من در بوشهر هنوز چندان مناسب نیست. بنابراین با خودم فکر کردم ، چرا اولین نفر نیست ؟! و اولین کارخانه تولید محتوا در بوشر شد!

من خیلی زود گیج شدم مجبور شدم در کمتر از یک ماه وردپرس را یاد بگیرم تا بتوانم سایت خود را راه اندازی کنم. بیا میزبان و دامنه بخریم. یا به عنوان مثال ، من قبلاً به فکر ایجاد لوگو نبوده ام. منظورم این است که این اتفاق نیفتاد. اما معلوم شد که با همه دردسر ، کارخانه تولید محصولات Seuchin تأسیس شد. هرگز فراموش نخواهم کرد که مطالب سایت در یک روز سه بار پرش کردند. من واقعاً می خواستم کنار بروم. اما من ماندم و آن را با تمام توان برطرف کردم. حدود یک ماه پیش ، طراحی مجدد انجام شد و آرم و رنگ سازمان تغییر یافت.

کارخانه تولید محتوا Seuchin
کارخانه تولید محتوا Seuchin

هنگامی که یک تجارت را به تنهایی شروع می کنید ، باید قبول کنید که خودتان هستید. همین الان دوستانی داشتم که مرا راهنمایی می کردند و به من روح می دادند. اما باز هم ، وقتی همه چیز پیش می رود ، تنها هستید. من از نیش های این مسئله مطمئن نبودم و باید بگویم که ساخت تیم 5 یا 6 نفری به تنهایی کار ساده ای نیست. اما حرص و طمع موفقیت همیشه شما را فراتر می کند!

این مقاله مقدمه ای برای داستان سوچین و من بود. در آینده نگارش من به این پیشرفت نخواهد بود. بنابراین اگر من را دنبال کنید خوشحال می شوم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا