دانش و فناوری

دادگاه می گوید که اپل مشتریان خود را درباره مقاومت آیفون در برابر آب گمراه نکرده است

یکی از ویژگی‌های به شدت جذاب در گوشی‌های هوشمند، مقاومت آن‌ها در برابر آب و گرد و غبار است. این موضوع می‌تواند تا حد زیادی خیال را در برابر خطرات احتمالی حفظ کند. اما از سویی دیگر شاهد این هستیم که گوشی های هوشمند بر اثر بی دقتی یا عدم توجه کاربران دچار مشکلاتی در این زر هستند. در همین رابطه اپل دچار مشکل می‌شود و حالا دادگاه می‌گوید که این شرکت مشتریان خود را می‌گوید. مانند ترنجی همراه باشید.

ادعای اپل در مورد مقاومت آیفون در برابر آب گمراه کننده نیست…!

یک قاضی فدرال ایالات متحده آمریکا یک طرح دعوای دسته جمعی که اپل را به گمراه کردن مشتریان در مورد مقاومت در مقابل تلفن همراه می کند. از زمان عرضه ۷، اپل به طور خاص در کمپین تبلیغاتی و ارزیابی خود، به مقاومت آیفو اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. دو شاکی در نیویورک و یک شاکی در کارولینای جنوبی از اپلیکیشن در این زمینه به بیانات نادرست، کاذب و گمراه کن کن. آن‌ها ادعا می‌کنند که اظهارات نادرست اپل باعث می‌شود که آیفون‌هایش دو برابر گران‌تر از آنچه هستند، باشند.

مقاومت آیفون در برابر آب

اکنون، دنیس کوت، قاضی ناحیه ایالات متحده، حکم داده است که شاکیان به طور منطقی ادعا می کنند تبلیغات اپل ممکن است برخی از آن ها را از برخی از شرکت ها درآورد، اما ثابت نمی کند که آیفون های آن ها که آب اپل مقاومت در برابر آن را دارند. بود، آسیب دیده است. قاضی با استناد به فقدان شواهد، هیچ مدرکی دال بر تقلب یا گمراه کننده بودن تبلیغات اپل پیدا نشده است. ی ب ات ه د د د د د د ه ه ه ه ه ه د

دادگاه همچنین حکم می‌کند که شواهد کافی برای نشان دادن اینکه شاکیان هنگام خرید آیفون به ادعاهای فریبنده اپل اتکا است. کیل مدافع شاکیان می‌گوید که موکلش از این حکم نامیده شده است و هنوز تصمیمی برای چند لحظه نگرفته است.

قاضی پرونده را به دلیل فقدان شواهد رد کرد

ه ب ب ا پ ی ی ق ق ق ق ق ق ق ق ق ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. در موارد بیشتر، آگهی‌ها نتایج آزمایش‌ها را در شرایط آزمایشگاهی خاص و با استفاده از آب خالص نشان می‌دهند. بنابراین، تلفن در شرایط عادی یا طبیعی ممکن است آنقدر که انتظار داشته باشید باقی بماند.

هفته اپل، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار شرایط دائمی. این شرکت ادعا می‌کند که هر چه قدیمی‌تر باشد پارانتی اپل همچنین آسیب‌های ناشی از ورود مایعات را پوشش نمی‌دهد، بنابراین هنگام فرون بهتر است

به گفته gizchinaاین احتمال به خوبی به نتیجه رسیده است زیرا شاکیان به درستی برای این پرونده آماده شده است. حداقل، آن‌ها می‌توانند یک آیفون صدمه دیده را به خاطر ورود آب به داخل آن نشان دهنده. گ اما آیفون‌ها در برابر آب و گرد و غبار بسیار مقاوم هستند. نراین، فرضیات زیادی در مورد درست نبودن ادعاهای شاکیان پرونده وجود دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟ بیا به نظر شما نوع تبلیغات و ازاریابی اپل برای نشان دادن

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا