دانش و فناوری

خودروی الکتریکی هوآوی AITO M7 در چین تاییدیه های لازم را کسب کرد

اولین خودروی الکتریکی هوآوی با برندی با نام تجاری AITO در سال 2021 در چین معرفی شد. این خودروی الکتریکی پیشرو AITO M5 نام داشت. به عنوان یک هوای خودروی الکتریکی، این دستگاه استراتژی تجاری جرانه‌ای برای توسعه تخصص خود در صنعت خودرو است.

نمی دانم فمار فروش مناسب برای خودروی الکتریکی AITO M5به نظر می‌رسد که به نفع هواوی است که به توسعه خودروهای الکتریکی در بازار ادامه می‌دهد و ظاهراً هوآوی نیز می‌شود. زیرا فهرست بعدی در پایگاه داده MIIT چین، نشان می‌دهد که هوآوی قبلاً برای نسل بعدی خودروهای الکتریکی خود برزا است. این شرکت اخیراً برای ادامه عملیات ساخت این گواهینامه دریافت کرده است.

این لیست نام محصول را نشان نمی دهد. اما اگر به دقت بررسی شود، یکی از عکس ها حاوی عبارتی مبهم است که به نظر می رسد شبیه “Tito M7” است که نشان می دهد این لیست متعلق به خودروی الکتریکی بعدی هواوی است که تحت عنوان برند Benito عرضه می شود.

خودروی الکتریکی هوآوی AITO M7 در چین تاییدیه های لازم را کسب کرد

خودروی الکتریکی AITO M7 هوآوی

از این لیست می‌توان دید که هواوی AITO M7 یک شاسی بلند الکتریکی هیبریدی 6 ف را ط ی در نتیجه باهر بیرونی، AITO M7 از نظر طراحی مشابه برادر خود، AITO M5 استفاده می‌کند. یعنی دارای همان توری تهویه هوای عظیم در سپر جلو، خط سقف شیک و مستقیم، چراغ های جلوی شفا.

این جریان در گزینه‌های چرخش پنج پره و ده پره خودرو می‌شود. همچنین با ارتقای شیشه‌های رنگی نیمه شفاف مایل به خاکستری یا شیشه‌ها هیچ ک ی ح ح A A A A A A A A وجود ندارد. شما همچنین می توانید یک کپی درخواست کنید. ن ل ل ا ا ا ا ا ا ا ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

ز ل ل ل ا ا ای تی خ ل ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰

دات دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی د پاس دی دی دی دی دی دی دی د د د د د د د د د د د د

در پس زمینه منبع، از آنجایی که هوآوی AITO M5 در ماه مارس 2022 عرضه شد، انتظار می رود که AITO M7 در اواخر سال میلادی جاری به فروش برسد.

خودروی الکتریکی جدید هوآوی را می‌پسندید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا