خلق تصاویر ازدواج جان اسنو و دنریس تارگرین با هوش مصنوعی

تصاویر ازدواج جان اسنو و دنریس تارگرین توسط هوش مصنوعی منتشر شد. محبوب ترین شخصیت های بازی تاج و نخت زندگی مشترکشان را آغاز کردند.
ظاهراً هوش مصنوعی نمی خواهد که قصه دو شخصیت مشهور سریال بازی تاج و تخت با تلخ کامی به پایان برسد. ازهمین رو این تکنولوژی پیشرفته با درخواست یک کاربر تصاویر ازدواج جان اسنو و دنریس تارگرین را ساخته و منتشر کرده است.
با اینکه در این سریال مهیج که از شبکه مشهور HBO پخش می شد، عاقبت خوبی نه برای دنریس و نه برای جان اسنو تعریف نشده بود، اما بسیاری از ببیندگان مایل بودند شاهد ازدواج این دو نفر باشند. حال هوش مصنوعی صحنه های ازدواح آنها را ترسیم و منتشر کرده است که در ادامه می بینید.
بیشتر بخوانید: تماشا کنید: طراحی چهره برندهای مشهور با هوش مصنوعی ؛ اگر هر برند چهره ای داشت چه شکلی بود؟
خلق تصاویر ازدواج جان اسنو و دنریس تارگرین با هوش مصنوعی
با آنکه اوضاع برای جان اسنو و دنریس تارگرین در سریال موفق و محبوب بازی تاج و تخت (Game of Thrones) خوب پیش نرفت و شاهد پایانی ناراحت کننده بودیم، اما شاید طراحی های هوش مصنوعی از صحنه ازدواج این دو کمی بتواند این تلخی را جبران کند.
جان اسنو و دنریس تارگرین از شخصیت های پرطرفدار سریال بازی تاج و تخت بودند و هواداران تا آخرین لحظه به پایانی خوش برای این دو امیدوار بودند که محقق نشد. اما به لطف جادوی هنر تولیدشده توسط هوش مصنوعی، می توانیم ببینیم عروسی آنها می توانست چه شکلی باشد. لباس عروسی که این ربات برای دنریس طراحی کرده زیباست اما افسوس که مجبوریم آن را تنها در تخیلات و تصاویر فیک ببینیم.

پیش تر یک کاربر هندی نیز دنریس و جان را به کمک هوش مصنوعی در لباس عروسی هندی به تصویر کشیده بود.

رابطه بین جان اسنو و دنریس تارگرین خوب شروع شد. این دو در فصل هفتم بازی تاج و تخت با هم آشنا شدند و رابطه کاری مناسبی با یکدیگر برقرار کردند، اسنو پادشاه شمال و تارگرین ملکه امیدوار هفت اقلیم بود. سرانجام این دو رابطه عاشقانه خود را شروع کردند که البته با فاش شدن واقعیت، مدت زیادی دوام نیافت.
با افشای این موضوع که جان در واقع برادرزاده دنریس است، به جرات می توان گفت که او بار دیگر در یک رابطه عاشقانه ناامید و سرخورده شد. پس از اینکه جان اسنو به دلیل تمایل به مستقل ماندن شمال از زانو زدن در برابر دنریس خودداری کرد رابطه این دو به سمت خطرناکی پیش رفت. اما بعد از اینکه اسنو پذیرفت دنریس ملکه او باشد، جان برای دیدن ملکه خود بر آیرون ثرون از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

اما دنریس، که به شدت تغییر کرده بود، در انتها برای رسیدن به تاج و تخت بیش از حد ستمگری کرد و همین موضوع باعث شد جان اسنو به این باور برسد که او دیگر لیاقت و شایستگی ملکه هفت قلمرو را ندارد. دنریس طی یک حمله، کینگز لندینگ را سوزاند و جان تصمیم گرفت ملکه و معشوقه خود را بکشد تا از فاجعه بیشتر جلوگیری کند.
بیشتر بخوانید:

    تماشا کنید: مسابقه بتن خوری سلبریتی ها با حضور مارگو رابی و ایلان ماسک [+تصاویر]
    لباس کردی بر تن چهره های مشهور ؛ از مایکل جکسون تا ایلان ماسک! [+تصاویر]
    بازسازی چهره کوروش کبیر با هوش مصنوعی [+عکس]
    بازسازی چهره شاعران بزرگ ایرانی توسط هوش مصنوعی [+فیلم و عکس]

نظر شما درباره  خلق تصاویر ازدواج جان اسنو و دنریس تارگرین با هوش مصنوعی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا