بازاریابی

خلاصه کتاب: بازاریابی داخلی – نوشته برایان هالیگان و دارمش شاه

اداره یک کسب و کار با چرخه فروش طولانی می تواند بسیار خسته کننده باشد. این بار سرگرم کننده ای از تماس های سرد ، خریداران سنتی و فروشندگان شگفت انگیز است. اگر برای تجهیزات اداری ، فناوری پیشرفته یا هر مشاغل دیگری در صنعت خرده فروشی کار می کنید یا کار می کنید ، این کتاب برای شما مناسب است.

اما چرا این برای من مهم است؟

من همیشه می خواهم این سوال را طوری مطرح کنم که انگار روی کفش شما نشسته ام. آیا از بازگشت آن سود خواهید برد؟ در حال حاضر مشاغل برای کسب و کار باید نوآوری داشته باشند. کلید واژه در اینجا کسب درآمد است. بازاریابی سنتی یا بازاریابی سنتی اما در حال حاضر چندان م effectiveثر نیست. تکنیک های بازاریابی شامل تبلیغات کلی ، تبلیغات چاپی ، تماس سرد ، بازاریابی تلفنی ، اسپم و سایر تکنیک های مخرب است.

معاملات مغناطیسی یا سرنخ ها در حال حاضر مثر است زیرا مشتری بیشتر تحصیل کرده است. وقتی به اطلاعات نیاز دارند ، ابتدا به Google می روند و مطالب مربوطه را جستجو می کنند. تکنیک های بازاریابی جذاب عبارتند از SEO (بهینه سازی موتورهای جستجو) ، رسانه های اجتماعی ، وبلاگ نویسی ، وب سایت های قابل تامل ، فیلم ها ، پادکست ها و سایر ابزارهای تولید محتوا.

اطلاعات زیادی در این کتاب وجود دارد. به خاطر وقت ، به سه نکته مهم اشاره می کنم.

1. ایجاد محتوا – اکثر وب سایت ها “بروشور -ware” هستند یعنی فقط در تلاش برای فروش کالا و خدمات هستند. مشکلات این رویکرد عبارتند از: 1. بر محصول متمرکز است تا مشتری ، 2. هیچ تفاوتی در رقابت ، 3. حمل محصولاتی که سود بسیار کمی دارند. ایجاد محتوا به مشتریان شما کمک می کند تا مشکل را تشخیص دهند زیرا به راه حل مربوط می شود. این امر با پرسش های متداول ، پست های وبلاگ ، تصاویر سفید How -To و سایر مطالب مرتبط اتفاق می افتد. اهمیت محتوا بسیار مهم است و باید به جای اینکه توسط شرکت حمل شود ، توسط مشتری ارائه شود. این نقل قول بن فرانکلین خلاصه می کند – “یا چیزی بنویس که ارزش خواندن داشته باشد یا کاری انجام بده که ارزش نوشتن داشته باشد.”

2. تخصص – محتوای خلاقانه به شما امکان می دهد در زمینه خود پیشرو شوید. مشتریان می خواهند با رهبران ، متخصصان و متخصصان کار کنند. این سریعترین و بهترین راه است تا رقابت خود را در گرد و غبار قرار دهید و پیشنهادات خود را متمایز کنید. ساده ترین راه برای شروع این کار این است که پست های مربوط به وبلاگ را بخوانید و نظر دهید و به اشتراک بگذارید. محتوا را بردارید و مجدداً در وبلاگ ها ، فیلم ها و پادکست ها استفاده کنید و آن را در یوتیوب ، فیس بوک و توییتر ارسال کنید. مردم به اطمینان خاطر داخلی نیاز دارند و وقتی به آنها اطمینان می دهید ، اقدامی انجام می دهند و از شما پیروی می کنند. اگر با سازمان های بزرگتر رقابت می کنید ، این می تواند یک مزیت واقعی باشد. فراموش نکنید که اکثر مردم ساعت دعوت می کنند و اگر به صنعت خود عشق نشان دهید ، شما به عنوان یک رهبر تفکر دیده خواهید شد و تجارت شما رشد خواهد کرد.

3. اندازه گیری: بهترین چیز در مورد بازاریابی ورودی این است که همه چیز را اندازه گیری کنید. این بدان معناست که شما یک دستگاه متحرک دارید که می تواند برای حداکثر عملکرد تنظیم شود. گوگل یک موتور جستجوی بی نهایت است. می توانید کمپین PPC (پرداخت به ازای کلیک) را راه اندازی کرده و ظرف دو ساعت بازخورد دریافت کنید. هدف این است که آنچه پیش می رود را حفظ کرده و آنچه را که نمی رود دور بریزیم. اندازه گیری پیشرفت باعث می شود که نسل شما به یک ارکستر با انتخاب خوب بپیوندد.

فروش های ورودی بذر مقدس نسل سرب هستند زیرا هنگامی که حق با شماست ، نسل سرب متحد می شود. این تفاوت پنهان بین سرب ورودی و خروجی است. اگر از بازاریابی تلفنی استفاده می کنید ، باید هر روز به افراد پول پرداخت کنید تا تماس بگیرند و درصد درصدی دریافت خواهند کرد. با فروش های ورودی ، تعداد بازدیدکنندگان و بازدیدکنندگان خود را افزایش می دهید که باعث جمع شدن نتایج ورد دهان می شود. این یک معامله بزرگ است و نکته اصلی این است که به آن زمان کافی بدهید تا به ثمر برسد.

امیدوارم این خلاصه مختصر مفید واقع شده باشد. کلید یک ایده جدید این است که آن را با روال روزانه خود سازگار کنید تا به یک عادت تبدیل شود. عادات در عرض 21 روز تغییر می کند. چیزی که می توانید از این کتاب بیاموزید این است که بازاریابی ورودی تأثیر زیادی دارد. یکپارچگی راز توسعه یک سازمان بسیار مثر است. تبدیل به یک فروشنده ورودی شوید و افراد پول بالایی را برای کار شما به شما می دهند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا