اخبار بازار

خرید / فروش چهره خرید / فروش صورت چیست؟ قسمت سوم (آخرین)

تاکنون دیدیم که چرا معاملات خودی مهم هستند و چه قوانینی دارند و کجا می توانند آنها را پیدا کنند. در این قسمت آخر ما به وضعیت فعلی بازار و اینکه تجارت داخلی شرکت می تواند از وضعیت فعلی بازار برای ما چه بگوید ، نگاه می کنیم.

اگر به داده های معاملاتی در مورد سازه های S&P500 در طی ده سال گذشته نگاهی بیندازیم (نمودار زیر) متوجه می شویم که به جز یک یا دو مورد ، این افراد همیشه بهتر شناخته می شدند (در قالب سهام یا گزینه های پایین تر به عنوان بخشی از چک های خود). به خریدار

در نمودار بالا ، ما به رشد S&P500 و نسبت بالای نوسانات پایین در بازار (VIX) پرداختیم. همانطور که در روزهای اخیر مشاهده می کنید ، با نوسانات بورس سهام و کاهش قیمت سهام ، خریدهای داخلی به شدت افزایش یافته و در واقع پس از رکود سال 2009 به سطح خود رسیده اند. قیمت ها به حدی پایین آمد که افراد محلی آنقدر به موجودی حراج استفاده کردند. اما همه اینها نباید شما را هیجان زده کند ، و موارد زیر را نیز باید در نظر بگیرید:

اول: همانطور که گفته شد مکانیسم خرید صورت یک مکانیسم از پیش تعیین شده اتوماتیک است و ممکن است این خریدها با همان شرایطی ایجاد شده باشند که در نتیجه از دست دادن درآمد آینده ویروس Corona را در نظر نگرفته اند. بدن نمی توانست.

دوم: این خرید / فروش خودی بیشتر به ما این ایده را می دهد که بتوانیم بجای خرید فوری از آنها ، سهام شرکت یا صنعت خاص را بیاموزیم. به همین دلیل است که تحقیق و پژوهش نباید فراموش شود.

سوم: مواردی مانند ویروس کرونا ، یک اتفاق نادر و اصطلاح “قو سیاه” به قدری روانشناختی افراد را تحت تأثیر قرار می دهد که بخصوص آنها را می ترساند ، و به این دلیل که اگر مدتی ادامه پیدا کنند (یعنی اکنون ظاهر می شوند). ادامه می دهد) این تصور در جامعه وجود دارد که همه چیز در حال حاضر ادامه خواهد یافت و آنها شاهد تغییر آینده ای نزدیک نیستند ، به عنوان قانون سوم روانشناسی نیوتن! برای مطالعه بیشتر ، به کتاب آهسته آهسته دانیل کین نگاه کنید.

نسبت کل فروش به تعداد خریدهای هفته ای که به عنوان نسبت فروش / خرید شناخته می شود در مقایسه با ارزش قبلی آن 5.4 برابر 0.98 بود که شگفت آور است. به عنوان یک فکر بعدی ، جالب است بدانید که احتمالاً کدام یک از این تملک ها در بورس سهام ساخته می شود. به نمودار زیر نگاهی بیندازید.

به این فکر کنید که چه ایده های نمودار می تواند به شما بدهد و چه اطلاعاتی را در اختیار دارد.

همه چیز

خرید / فروش چهره خرید / فروش صورت چیست؟ قسمت دوم

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا