اخبار بازار

خرید آنلاین لباس – کاما

چرا می خواهیم لباس آنلاین بخریم ، دلایل زیادی وجود دارد که چرا Corona اکنون پدر تمام دلایل است. هر کس می تواند چند دلیل دیگر پیدا کند ، اما شاید مهمترین دلیل انتخاب طیف گسترده ای از محصولات باشد.

من فکر می کنم دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود لباس های مارک خارجی از اصل استفاده سایت هایی مانند دی جی استفاده نکنند و اطمینان حاصل کنند که خریدار واقعی است یا خیر ،

1. هیچ مارک خاص یا مستقر یا تعداد کمی از آنها وجود ندارد. در ایران تعداد کمی با لباس کم هزینه و با کیفیت متوسط ​​وجود دارد در حالی که اکثر مردم دنیا این مارک ها را خریداری می کنند.

2- هیچ رعایت دقیق از استاندارد ملی اندازه لباس وجود ندارد – به نظر می رسد همه اندازه خود را اختراع کرده اند. مطمئناً استاندارد ملی پوشاک در ایران وجود دارد ، اما پیروی از آن بسیار کم است. استانداردهای مشخص را دریافت کنید.

آیا کار دولت برای جمع کردن تولید کنندگان کوچک و ایجاد یک برند بزرگ یا خود بخش خصوصی است؟ شاید مهمتر از همه ، همه ما می خواهیم مشاغل کوچک خودمان باشیم و نه یک سهامدار در یک شرکت بزرگ. چرا؟ دلایل اجتماعی یکی از دلایل عدم شفافیت قوانین و عدم آموزش بازیگران کوچک در داستان است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا