بازاریابی

خدمات SEO ارزان برای مشاغل کوچک

به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، ایجاد وب سایت بخشی از فرایند اطلاع رسانی کسب و کار شما در اینترنت است. سئو بدون شک بخش بزرگی از این معما است و وب سایت هایی که بهترین رتبه را از موتورهای جستجو دریافت می کنند ، بیشترین ترافیک را نیز دارند.

اما اغلب ، مشاغل کوچک زمان و بودجه لازم برای تمرکز بر مسائل تبلیغاتی را ندارند و ترجیح می دهند برای انجام این کار به یک شرکت معتبر سئو اعتماد کنند. این بدان معنا نیست که آنها همه چیز را به دست شخص ثالث می سپارند ، زیرا برای اطمینان از دستمزد آنها به چک ها و مانده های مشخص نیاز دارند. موارد زیر هنگام دریافت خدمات ارزان SEO باید مورد توجه قرار گیرد.

1 – بهترین شرکت های بهینه سازی موتورهای جستجو را برای مشاغل کوچک خود بیابید

این ارائه دهندگان خدمات تجربه و اطمینان خاطر برای کار در یک زمینه خاص را خواهند داشت. آنها از روش های سئو کلاه سفید مشروع برای ایجاد یا به روز رسانی وب سایت ها لذت خواهند برد. یکی از تکنیک هایی که آنها استفاده می کنند این است که به جای انتخاب یک مقاله طولانی ، از چندین مقاله کوتاه مرتبط با یک موضوع در کسب و کار خود استفاده کنید. صفحات طولانی وزن کمتری نسبت به صفحات کوتاهتر از موتورهای جستجو دارند و بسیاری از بینندگان مطمئن هستند که در صورت نیاز به چند صفحه برای انجام این کار ، همه چیز را نخواهند خواند.

2 – وب سایت خود را بهینه کنید تا تجربه بازدیدکنندگان خود را بهبود بخشید

این امر مهم تلقی می شود و اگر وب سایت سرگرم کننده باشد می تواند انجام شود ، اما می تواند توجه بازدیدکنندگان را نیز حفظ کند. شما می خواهید بازدیدکنندگان اول و بازدیدکنندگان بازگشتی به مدت طولانی در سایت شما بمانند. این ترافیک اضافی نه تنها فروش شما را افزایش می دهد ، بلکه موتورهای جستجو نیز رتبه شما را افزایش می دهند.

3 – از سرفصل ها استفاده کنید.

موتورهای جستجو از عناوین وب استفاده می کنند. از مارک های مختلف – مانند H1 یا H2 – برای برجسته کردن محصولات و خدمات خود استفاده کنید. از وب سایت شرکت کننده دیدن کنید و کدها و برچسب های آنها را بررسی کنید. این به شما امکان می دهد از تکنیک های SEO خود ، از جمله کلمات کلیدی استفاده کنید و اگر نمی خواهید از روش های آنها الگوبرداری کنید ، این مجموعه از بینش های بازاریابی ممکن است شما را مجبور کند به کلمات کلیدی دیگر و چیزهایی که باید امتحان کنید فکر کنید.

4- وبلاگ بنویسید و در مورد وبلاگ های دیگر نظر دهید

اگر می خواهید نمایه خود را در یک وب سایت خاص یا مرتبط تبلیغ کنید ، باید در جامعه آنلاین فعال دیده شوید زیرا این یک تکنیک عالی برای بهینه سازی موتورهای جستجو محسوب می شود. وبلاگ ها می توانند به آسانی در نتایج جستجو رتبه بندی شوند ، به شرط آنکه دارای محتوای تازه و داده های با کیفیت باشند. پیوندهای برگشتی از پست های وبلاگ نیز نقش مهمی در رتبه بندی موتورهای جستجو دارند.

5-از ویدئو با یک سایت نقشه ویدئویی برای افزایش رتبه خود استفاده کنید.

سعی کنید یک ویدئوی مقدماتی درباره خود و کارکنان خود و همچنین یک محصول ارائه دهید. پس از ارسال ویدئوی خود به وب سایت خود ، باید از کلمات کلیدی در متن نیز استفاده کنید ، و سپس آدرس اینترنتی را از طریق Google Webmaster Tools ارسال کنید و آن را در هر ویدئو جایگذاری کنید. ویدئو نیز مشابه YouTube است.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​اغلب بودجه و محدودیت زمانی را در مورد بازاریابی آنلاین دارند ، بنابراین بسته SEO را برای مشاغل کوچک انتخاب کنید تا بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید. همیشه تأکید می شود که 5 شماره ذکر شده در بالا در خدمات ارائه شده است زیرا این نکات بهینه سازی با استراتژی های بازاریابی اینترنتی گذشته و حال کار می کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا