بازاریابی

خدمات سئو محلی چیست و چگونه آنها به افزایش شغل شما کمک می کنند؟

SEO محلی یک شکل بسیار مؤثر از بازاریابی آنلاین محلی است. این امکان را به شما می دهد تا هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشید ، تجارت خود را به مشتریان محلی ارتقا دهید. SEO محلی از Google Directory ، Business و Pages Yellow استفاده می کند. میلیونها کاربر روزانه این شواهد را برای اطلاع از مشاغل محلی در منطقه خود بررسی می کنند.

جستجوگرها محلی همانند رها کردن پست ها در جعبه پیام شخص یا نمایش تبلیغات در روزنامه های محلی نیست که شخص یا شخصی که علاقه مند به محصول یا خدمات شما باشد یا نداشته باشد. سئو محلی باعث می شود هر زمان که به آن نیاز داشته باشید و آماده خرید باشید ، به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید.

در اینجا برخی از عوامل اصلی اثبات این نکته وجود دارد که خدمات محلی جستجوگرها به شما در جذب مشتری جدید کمک می کند و در نتیجه تجارت خود را افزایش می دهد.

1. مشتریان محلی برای یافتن مشاغل در منطقه محلی خود به صورت آنلاین تغییر می کنند: جهان به صورت آنلاین آنلاین شده است و حدود 65-70٪ از مردم برای یافتن خدمات در منطقه محلی خود از اینترنت استفاده می کنند. فقط 35 تا 30 درصد افراد برای یافتن اطلاعات از دایرکتوریهای کاغذی استفاده می کنند.

2. بسیار سریع و متمرکز: استفاده محلی سئو راهنماهای آنلاین به شما کمک می کنند وقتی واقعاً به شما احتیاج دارید با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید. زمانی که واقعاً به شما احتیاج دارند زمان بهتری برای تماس با مشتری وجود ندارد.

3. رشد کاربران تلفن همراه: بیشتر و بیشتر مشتریان محلی از تلفن های همراه خود برای شناختن مشاغل محلی هنگام رومینگ استفاده می کنند. محلی سئو خدمات بازاریابی هم کاربران موبایل و هم دسک تاپ را تحت پوشش خود قرار می دهد ، به این معنی که مشتری بالقوه را از دست نخواهید داد.

4- افزایش نرخ بازده سرمایه گذاری: بازاریابی داخلی راهنمای انتقال نسبت به سایرین بیشتر است. بر خلاف سایر رسانه های تبلیغاتی ، ضمانت کمی در معرض هدر رفتن شما را تضمین می کند. این ثابت می کند که سئو محلی هم موثر و هم مقرون به صرفه است.

5- فرصتی برای پیشبرد رقبای خود: بسیاری از شرکتهای محلی برای تجارت خود لیست آنلاین ندارند. فقط 10٪ از شرکت ها لیست های Google Places خود را ثبت کرده اند ، و در اینجا فرصتی برای پیشروی دارید تا پیش بینی کنید که رقبای شما رقابت بیشتری را پیش بینی کنند.

6. بسیاری از دایرکتوری های آنلاین در حال حاضر رایگان هستند: شما می توانید لیست خود را در دایرکتوری های آنلاین و نقشه های Google. اکنون این یک تبلیغ رایگان برای تجارت شما است ، اما ممکن است برای همیشه نباشد.

7. روزنامه های محلی در حال افول هستند: تعداد کمی از افراد که روزنامه های محلی را می خوانند بسیار اندک هستند. دلیل این افت شدید این است که مردم در جستجوی اخبار محلی خود و همچنین مشاغل و خدمات محلی به اینترنت روی می آورند.

8- اعتماد به نفس بالا در بررسی مشاغل آنلاین: صحبت کردن شفاهی یک عامل مهم در موفقیت مشاغل محلی است. به مشتریان بالقوه خود اجازه دهید تجارت شما را آنلاین بررسی کنند و صدها مشتری جدید را جذب کنند.

این عوامل اکنون قوی هستند و در آینده قوی تر و مهم تر خواهند شد. اکنون زمان آن رسیده است که قبل از رسیدن رقبای خود به سئو محلی و بهره برداری از تجارت خود رونق بخشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا