بازاریابی

خدمات بهینه سازی موتور جستجوی محلی ضروری

وقتی نوبت به چیدمان کمپین بهینه سازی موتور جستجو می رسد، ضروری است که روی سئوی محلی خود نیز تمرکز کنید. بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی در سال گذشته به یک عنصر مهم تبدیل شده است و شرکت های بیشتری نسبت به قبل بر روی مخاطبان محلی خود تمرکز کرده اند. باید به خاطر داشته باشید که با گوشی‌های هوشمند، افراد بیشتری نسبت به قبل به دنبال محصولات و خدمات در مکان فعلی خود هستند.

چهل درصد از کاربران تلفن همراه در منطقه محلی خود جستجو می کنند در حالی که بیش از هشتاد و پنج درصد از کاربران هنگام بیرون رفتن و در حال رفتن برای یافتن محصولات و خدمات در منطقه محلی خود از تلفن خود استفاده می کنند. ابزارهای ضروری وجود دارد که برای اطمینان از استفاده از آنها برای دستیابی به موفقیت و تسلط بر بازار محلی خود و حرکت رو به جلو نیاز دارید.

یکی از اولین کارهایی که می خواهید انجام دهید، راه اندازی یک صفحه کسب و کار Google Places است. اگر مطمئن نیستید، ارزش آن را دارد که یک شرکت بازاریابی اینترنتی پیدا کنید که بتواند بهترین خدمات بهینه سازی موتور جستجوی محلی را برای کمک به شما ارائه دهد. هنگامی که این صفحه را راه اندازی می کنید، مهم است که اطمینان حاصل کنید که اطلاعات دقیق و دقیقی ارائه می دهید. شما می خواهید مشتریان شما وقتی در منطقه خاص شما خرید می کنند، شرکت شما را به راحتی پیدا کنند.

از اینجا باید یک صفحه +Google راه اندازی کنید. این با صفحه Google Places متفاوت است، اما هر دو در مورد بهینه‌سازی موتور جستجوی محلی یک سرویس ضروری هستند. صفحه Google+‎ شما همچنین باید دقیق باشد و تا جایی که می‌توانید اطلاعاتی را ارائه کند تا مطمئن شود وقتی مشتری در منطقه شما جستجو می‌کند، Google می‌تواند شما را به راحتی پیدا کند. مرحله بعدی که مشکل است، پیوند دادن دو صفحه و سپس تأیید تمام اطلاعات است. اگر می خواهید وب سایت، آدرس و شماره تلفن خود را تأیید کنید، می توانید این کار را با دنبال کردن دستورالعمل های ارائه شده انجام دهید.

با خدمات بهینه سازی موتور جستجوی محلی، باید روی کلمات کلیدی نیز تمرکز کنید. در حالی که کلمات کلیدی همیشه بخشی از سئو بوده اند، با الگوریتم سئوی محلی، باید کلمات کلیدی خود را به مکان فعلی خود متمرکز کنید. در گذشته ممکن است از «خدمات بازاریابی اینترنتی» استفاده کرده باشید، اکنون باید از «خدمات بازاریابی اینترنتی لندن» استفاده کنید.

شما باید مطمئن شوید که آدرس شما در هر یک از صفحات وب شما ظاهر می شود. این به این معنی است که سایت خود را با یک شانه دندانی خوب مرور کنید و آدرس و شماره تلفن خود را به هر صفحه اضافه کنید، این اطمینان حاصل می کند که Google موقعیت مکانی شما را انتخاب می کند، خواه صفحه اصلی شما را بررسی کند یا یکی از صفحات فروش شما. در گذشته داشتن اطلاعات تماس در صفحه تماس کافی بود، نه دیگر. ضروری است اطمینان حاصل شود که این مرحله مهم را نادیده نگیرید زیرا ممکن است در نتایج جستجو جریمه شوید.

دایرکتوری های آنلاین ابزار فوق العاده ای برای استفاده کامل از آن به عنوان یکی از خدمات بهینه سازی موتور جستجوی محلی شما هستند. گوگل دائماً دایرکتوری‌های آنلاین را مشاهده می‌کند، بنابراین هرچه فهرست‌های بیشتری را فهرست کنید، شرکت شما بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. شما می‌خواهید مطمئن شوید که وقتی ربات Google آن را دور می‌زند، نام شما هر روز در منطقه شما می‌بیند.

مدیریت خدمات بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی به تنهایی آسان نیست، به خصوص اگر در حال تلاش برای اداره یک شرکت یا یک بخش هستید. این نیاز به کار مداوم و به روز رسانی دارد، به این معنی که ارزش استخدام یک شرکت بازاریابی اینترنتی حرفه ای را دارد تا این کار را برای شما انجام دهد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا