بازاریابی

خبر بد برای بازاریابی شبکه ای

با رشد انفجاری اینترنت ، اطلاعاتی که روزها و هفته ها برای دستیابی به افرادی که به دنبال شرکت بودند به کار می رود ، چند ثانیه طول می کشد. اگر شرکت حق رای دادن برنامه شرکت خود را تغییر دهد یا هرگونه تحریف (درست یا غلط) وجود داشته باشد ، طرفداران فقط با تلو تلو خوردن در وب سایت به این اطلاعات دسترسی خواهند داشت.

چرا چشم اندازها هرگز شروع نمی شوند

به همین دلیل است که درصد زیادی از بازیگران بالقوه جدید هرگز شروع به کار نمی کنند ، دیدن یک مقاله یا وب سایت منفی عمدتا نادرست است و آنها را گم نمی کند ، یا مجبور خواهید بود توضیح دهید که چرا ادعاهای دروغین فقط بخشی از آرایش طبیعی موارد در صنعت ما هستند ، درست است ، اما شخص آمدن جدید از یک پس زمینه معمولی 9-5 به راحتی تأخیر می شود.

دوست اینترنت یا دشمن؟

من دیده ام که رهبران برتر از سایر شرکتهای حق رای دادن و فیلم های ارسال شده در سراسر YouTube پرش می کنند ، مردم می بینند که شرکت ها از آن رنج می برند ، بازیگرانی که درآمد خوبی به دنبال بازنشستگی و غیره دارند ، یک شبه درآمد خود را از دست می دهند. اینترنت مانند شمشیر دو لبه شرکتهای سازنده امتیاز است ، اما این همه بدبختانه نیست. اگر اتفاقی برای شرکت شما افتاده باشد می توانید از خود محافظت کنید. حتی اگر پول خود را به طور کامل از دست دهید ، باز هم از چندین منبع تهیه می شود. سیستم ها و تاکتیک هایی وجود دارد که باعث می شود شب ها بهتر بخوابید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا