دانش و فناوری

خانواده سامسونگ گلکسی S23 احتمالاً ارتقای بزرگی در اندازه باتری خود داشته باشند

زارش‌های جدید می‌دهند خانواده سامسونگ گلکسی S23 به باتری‌های بزرگ‌تر کامپیوتر می‌شوند. این لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان است. هنوز چیزی اینجا نیست، 10 در ترنجی با بررسی حجم باتری شایع شده برای خانواده سامسونگ گلکسی اس 23 و فناوری آنها همراه باشید.

حطول خط تولید گوشی های هوشمند اپل همچنان با وجود ارائه رقبای اندرویدی متفاوت، از بهترین باتری ها در بازار. اما به می‌رسد سامسونگ قصد دارد با پرچمداران اصلی نسل بعدی خود، یعنی خانواده سامسونگ 23لکسی S23، تغییر دهد. ر ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک

خانواده سامسونگ گلکسی S23 احتمالاً ارتقای بزرگی در اندازه باتری خود داشته باشند

برفیت باتری خانواده گلکسی S23

به ویژه گلکسی اس 22 پایه به دلیل کاهش حجم از 4000 میلی آمپر ساعت موجود در گلکسی اس 21 به باتری 3700 اما چه می‌شود اگر تقریباً در همین اندام کوچک و کامپکت باشد، سامسونگ یک باتری 4500 میلی‌آمپر ساعتی بگنجاند؟!

بله ظاهراً سامسونگ با گلکسی اس 23 این مشکل را حل خواهد کرد و این گوشی را با باتری 450 میلی‌متری ساعتی خواهد ساخت. یعنی 800 میلی متر آمپر بزرگتر از سامسونگ گلکسی اس 22. منبع می‌گوید گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا نیز به‌ترتیب شاهد ارتقاءهای مشابه اما با افزایش حجم کمتر می‌شود. یعنی آنها را به ظرفیت 5000 میلی‌متر آمپر ساعت برای نسخه پلاس و ظرفیت 5500 می‌رسانند در زیر متن توییت این افشاگر را می‌بینید:

سامسونگ یک فرآیند جدید برای ساخت باتری ها را معرفی می کند که باتری چگالی را افزایش می دهد.

4500mah
5000mah
5500mah +

آماده سازی برای خطوط تولید انبوه در حال حاضر آغاز شده و نیز در حال انجام است.
ما ع ع ع Z Z Z F F ​​F F F F F F F F F F F د د.

؟ = S23

اینجا هنوز چیزی نیست. با نقل از یک رسانه اطلاعات، بخش توسعه سامسونگ از روش انباشتگی که تولید باتری های خودروهای الکتریکی برای استفاده می شود، روی باتری های گوشی های هوشمند آینده سامسونگ استفاده می کند. 10 درصد انرژی چگالی بالاتری را در باتری های گوشی های هوشمند امکان پذیر می کند. ًاهراً تولید در حال حاضر در خط تولید کارخانه سامسونگ در تیانجین چین در حال انجام است. من جن نن نن انتظار نمی‌رود سامسونگ گلکسی Z Fold 4 ز ا این جهش بهره مند شود.

نظر شما درباره این ارتقاء چیست؟ یا سامسونگ پس از سال‌ها می‌تواند مستقیماً در عمر باتری با رقابت اپل انجام شود؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا