دانش و فناوری

حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی [آموزش تصویری]

علت کار نکردن فست شارژ در گوشی شیائومی چیست؟ هنوز چیزی در اینجا وجود ندارد، اما یک قول وجود دارد.

اکثر تولید کنندگان گوشی های هوشمند از فناوری شارژ سریع به عنوان یک ویژگی مهم در گوشی های هوشمند خود است.

مستر بلیط

فناوری شارژ سریع یا فست شارژ در گوشی‌های تلفن همراه، باعث می‌شود شارژ باتری این دستگاه بسیار کمتر شود. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

اما علت کار نکردن فست شارژ در گوشی شیائومی چیست؟ با حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:

بهترین گوشی شیائومی از نظر باتری و نگهداری شارژ

با بهترین گوشی‌های شیائومی 2022 آشنا شوید

حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی

اگر شما هم در گوشی شیائومی خود با مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی رو به رو شده‌اید در ادمه همراه ما باشید تا عل. شما می‌توانید از طریق راهکارهایی که در ادامه آمده است به حل مشکل نرسیدن شارژ شیائومی بپردازید.

راه حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی

در ادامه به بیان راه‌حل‌هایی می‌پردازیم که در مواردی که با مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی رو به رو شدید.

وجود مشکلات نرم افزاری گوشی

روی ز شور اوشی تاثیر مخربی دارند و باعث اختلال در برخی از فرآیندهای طبیعی گوشی ث می شود برای این منظور برنامه‌هایی که جدیداً نصب کرده‌اند و فکر می‌کنند که مشکل از آن‌ها را شناسایی کرده و آن‌ها را می‌کنند.

بستن برنامه های اضافه

برنامه گوشی شما باز باشد، فرآیند شارژ شدن می‌شود و گاهی ممکن است با مشکل انجام نشود. اینجا هنوز چیزی نیست.

وشی را روی حالت پرواز قرار دهید و اینترنت را خاموش کنید. حالا گوشی را به شارژ متصل کنید. برای افزایش سرعت شارژ می‌توانید گوشی را خاموش کنید. این گوشی شما سریعتر شارژ خواهد شد.

بررسی شارژر

ممکن است مشکل از شارژر شما باشد. بوشی را با استفاده از کابل دیگری امتحان کنید. هنوز چیزی اینجا نیست، اما اینجاست. زیرا شما با شارژرهای غیراصل نمی‌توانید از این قابلیت استفاده کنید.

همچنین ممکن است پریز باشد که شارژر را به آن متصل می‌کنید، مشکل داشته باشید. در این صورت گوشی را به پریز دیگری متصل کنید و فرآیند شارژ را بررسی کنید.

فعال کردن قابلیت فست شارژ

ممکن است این قابلیت در گوشی شما غیرفعال باشد، در این مراحل زیر را طی کرده و آن را فعال کنید.

و ب ا و تنظیمات تنظیمات تنظیمات تنظیمات تنظیمات تنظیمات تنظیمات تنظیمات سپس در نوار جستجو بالای صفحه عبارت Fast Charging را سرچ کرده و در نتایج روی آن ضربه بزنید.

اکنون در صفحه باز شده بررسی کنید گزینه Fast Charging یا Fast Cable Charging فعال باشد.

اطمینان از سالم بودن باتری

گاهی اوقات مشکل کار نکردن فست شارژ در شیائومی به دلیل خراب شدن باتری است. شما می‌توانید با روش‌های مختلف بررسی کنید. ساده ترین راه استفاده از برنامه Ampere است. این برنامه می‌تواند وضعیت باتری را به شما نشان دهد. دقت داشته باشید که گوشی باید بیشتر از 40 درجه باشد.

بیشتر بخوانید:

حل مشکل اینترنتی گوشی پوکو M3 شیائومی [آموزش تصویری]

استفاده از حالت سیف مود

اگر می‌خواهید از گوشی خود استفاده کنید یا خیر، می‌توانید گوشی را در حالت سیف قرار دهید، سپس شارژ کنید. در صورتی که سرعت شارژ تغییری نکرد یعنی کابل شما سالم بوده و مشکل از گوشی است.

ابتدا دکمه پاور گوشی را نگه دارید تا یک مانند تصویر زیر برای شما باز شود. سپس انگشت خود را روی دکمه Power Off گذاشته و نگه دارید.

اکنون پنجره Reboot to Safe mode برای شما باز می شود، روی OK کلیک کنید. از وارد شدن به حالت سیف مود، گوشی را به شارژ متصل کرده و مشکل را بررسی کنید.

گدیت گوشی

برخی از باگ‌ها و مشکلات گوشی را می‌توانید با اصلاح کنید. وشی خود را آپدیت کنید تا مشکل حل شود. برای این کار ابتدا وارد دوربین گوشی شوید.

سپس بخش سیستم را باز کنید. نرم افزار و و نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار نرم افزار د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د ی ی ی ی ی ی ی بر. در آخر روی بررسی به روز رسانی بزنید. در صورتی که نسخه جدید وجود داشته باشد، دانلود و نصب بروزرسانی آغاز شود.

استفاده از شارژر معمولی بجای فست شارژ

برای رسیدن به سرعت ایده‌آل در حالت فست شارژ بدیهی است که باید از فست شارژ استفاده کرد و از شارژر معمولی استفاده کرد که باعث می‌شود شارژ باتری به صورت معمولی و زمانی که با سرعت پایین می‌آید انجام شود. س در این مورد اطمینان لازم را به دست آورید.

مطمئن از اینکه پورت شارژ باشد

در برخی موارد ممکن است کثیف بودن پورت باعث شود که وجود داشته باشد مشکلی وجود نداشته باشد فست شارژ در شیائومی شود. ابتدا گوشی خود را خاموش کنید، سپس با یک تکه کاغذ یا خلال دندان داخل پورت را تمیز کنید.

همچنین می‌توانید مقداری پنبه را به الکل آغشته کنید و درون پورت را امتحان کنید. از تمیز کردن پورت گوشی را برای 1 تا 2 ساعت خاموش نگه دارید.

سپس گوشی را روشن کرده و به شارژ متصل کنید، اگر مشکلی نداشت، از روش های دیگر استفاده کنید.

گرم شدن بیش از حد گوشی

ممکن است یکی از وجود مشکل در فست شارژ شیائومی گرم شدن بیش از حد گوشی باشد. دما یکی از این است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌. ماهی موبایل و شارژر می‌شود خیلی داغ می‌شود.

گ ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ات ات ات ات ات ات ات زمانی که گوشی در نور مستقیم خورشید قرار می گیرد یا زمانی که هنگام شارژ شدن به مدت طولانی استفاده می شود، این مشکل ایجاد می شود که باد تا خنک شدن آن صبر کند.

بیشتر بخوانید:

رامر ریمئومی ردمی 10 (و (Redmi 10 Power) ؛ موشکافی سیستم، عملکرد، دوربین و باتری

مقایسه شیائومی نوت 10 برو با پوکو x3 پرو (Xiaomi Note 10 Pro Vs. POCO X3 Pro)

استفاده از پریز برق دیگر

رار رفع مشکل شارژ سریع، شارژر را به پریز دیگری وصل کنید، چون ممکن است یک پریز معیوب جریان کافی برای ار شارژرها معمولاً در صورت عدم وجود برق کافی، توان لازم برای شارژ سریع گوشی را ندارند.

یک منبع شارژ دیگر را امتحان کنید تا ببینید آیا تفاوتی ایجاد می‌شود یا خیر. اگر از منبع تغذیه دیگری مانند پاوربانک استفاده کنید، در ابتدا مطمئن شوید که این پاوربانک ز واوربانک است.

کاک کردن حافظه کش

داده‌های موقت ممکن است در طول زمان خراب شود و به عملکرد ضعیف سیستم تبدیل شود. این احتمال وجود دارد که با کاه یکی از راه‌هایی که باعث رفع مشکل شارژ سریع گوشی می‌شود، حافظه پنهان است.

این کار نه تنها به شارژ سریع گوشی می‌کند کلی گوشی را نیز کمک می‌کند. هوشی‌های هوشمند جدید اجازه پاکسازی کل حافظه موقت را به صورت یک جا برای همه اپلیکیشن‌ها نمی‌دهند. شما این کار را برای هر برنامه باید انجام دهید.

ریستارت کردن گوشی

ریستارت کردن گوشی ممکن است به شما کمک کند. در صورت حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی از طریق روش‌های گفته شده در بالا امکان پذیر نبود می‌توانید گوشی خود راد راد کنید. ممکن است برخی از برنامه ها در پس زمینه قرار گرفتن و منابع زیادی را مصرف کنند، بدون اینکه MIUI تن ر م راه‌اندازی مجدد تلفن همراه می‌تواند باعث بسته شدن آنها شود و همه چیز به حالت عادی برگردد.

بیشتر بخوانید:

مقایسه شیائومی نوت 10 برو با گلکسی A72 سامسونگ

Xiaomi 11T Pro vs Samsung S21 FE و و

استفاده از ریست فکتوری

گراا چدام از این روشها در حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی خود موفق نبودید، گوشی خود را به تنظیمان ک شما باید وارد سایت شوید. از قبل از ریست فکتوری، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ابتدا وارد شوید، سپس بخش تنظیمات اضافی را باز کنید. حالا به پایین صفحه اسکرول کنید و روی گزینه آبی رنگ Factory Reset ضربه بزنید.

اکنون در صفحه باز شده روی دکمه Erase All Data در پایین صفحه کلیک کنید. اکنون منتظر بمانید تا فرآیند بازگشت به کارخانه کارخانه به پایان برسد، سپس گوشی را به شارژ متصل کرده و مشکل را بررسی کند.

به تعمیرگاه گوشی هوشمند مراجعه کنید

ممکن است مشکل عدم کارکرد فست شارژ شیائومی سخت افزاری باشد. در این شرایط برای حل مشکل باید به تعمیرگاه‌های مجاز مربوط به گوشی‌های شیائومی مراجعه کرد و مشکل خود را مطرح کرد.

این مراکز مجاز می‌توانند در حل مشکل به شما کمک کنند و علت کار نکردن فست شارژ شیائومی را برای شما مشخص کند و در ادامه مشکل شما حل شود و شما می‌توانید مانند گوشی خود را به خوبی استفاده کنید.

در این مطلب به بررسی و حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی پرداختیم. ن رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب ر این صرفه جویی در وقت به کاربران این امکان را می دهد که در هنگام شارژ گوشی برای مدت کوتاهی از آن استفاده نکنید. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

سوالات متدول

حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی چگونه امکان پذیر است؟

کاربران زیادی اعلام کردند که شارژ سریع گوشی را به درستی کار نمی‌کند ی ف ف ف م م م و و و و و و و اگر شما هم با کار نکردن فست شارژ شیائومی رو به رو شده اید، با استفاده از روش های گفته شده در اینجا می توانید

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد حل مشکل کار نکردن فست شارژ شیائومی چیست؟ زیباترین آنها بامنت بامنت است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا