دانش و فناوری

حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی [آموزش 14 راهکار موثر]

اینجا هنوز چیزی نیست

مشکل شارژ نشدن گوشی پوکو یکی از مشکلاتی است که کاربران این گوشی از آن شاکی هستند. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

ممکن است دیگر گوشی‌های هوشمند نیز مشکلی نداشته باشند و گوشی‌های هوشمند را شارژ کنند که راه‌حل‌هایی وجود داشته باشد و باید بررسی‌های لازم را انجام داد تا بتوان برای حل مشکل شارژن شیائومی راهکاری گوشی پیدا کرد.

در ادامه با بررسی و رفع مشکل شارژ باتری در گوشی های شیائومی همراه ما باشید.

حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی

برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی باید به دنبال. اگر با مشکل شارژ نشدن گوشی پوکو رو به روشدهاید، همراه ما باشید تا این مشکل را حل کنیم.

شارژ نشدن باتری گوشی را دنبال می‌کند که باید به دنبال پیدا کردن آنها باشد زیرا اگر ممکن است علت را پیدا کنیم می‌توانیم با توجه به دلیل مشکل برای آن راه حل مناسبی نیز پیدا کنیم.

در ادامه عدم شارژ گوشی شیائومی و راه حل های لازم است.

شارژ نشدن گوشی شیائومی و راه حل های آن

هنوز چیزی اینجا نیست، اما وجود دارد ممکن است آسیب دیده باشد یا به درستی در جایگاهش قرار نگرفته باشد. خرابی سوکت‌ها و ارتباط‌های متفاوت دیگری است که بر کیفیت شارژ شدن آن تأثیر می‌گذارد.

ایرادات نرم افزاری ویروسی شدن، قدیمی بودن سیستم عامل از خرابی برد، سوکت شارژ، مدار شارژ، آی سی شارژ و پارگی کابل شارژ یا خرابی آداپتور هم نباید غافل شود. در نهایت، اصلی هنگام شارژ نشدن موبایل شیائومی یا هر برند دیگری، باتری است و اول باید از سالم بودن این بخش باشد.

بررسی خرابی پورت شارژر گوشی

ن ک و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و . و و و و و و و و و و

من از انجیل مسیح خجالت نمی‌کشم، زیرا این قدرت خدا برای نجات هر که ایمان می‌آورد، نخست یهودی و نیز یونانی است. گر گرد و بار در پورت شارژ باید با دقت تصمیم به رفع آن کنیم. در غیر این صورت بهتر است دستگاه خود را برای تعمیر به نمایندگی بسپاریم.

بیشتر بخوانید:

حل مشکل باتری Xوکو X3 پرو (POCO X3 Pro)

حل مشکل نشان نمی دهد نوتیفیکیشن در گوشی شیائومی [+تنظیمات و فعال سازی]

بررسی آپدیت بودن سیستم عامل

ممکن است، شارژ نشدن گوشی ناشی از یک باگ نرم افزاری باشد. اگر زمان طولانی عامل سیستم گوشی خود را به آپدیت نمی‌اید، حتماً جهت اپدیت کردن آن اقدام کنید زیرا یکی از مهم‌ترین مواردی است که شارژ نمی‌شود گوشی شیائومی می‌آید یا دانگرید سیستم عامل است. اگر به سریع سیستم عامل گوشی خود را آپدیت کرده‌اید، نیاز به انجام آپدیت مجدد نیست.

بررسی خراب بودن دستگاه

اینجا هنوز چیزی نیست علت خرابی باتری موبایل شیائومی معمولاً پایان عمر مفید این باتری‌هاست. تنانچه تمام عوامل در شارژ نشدن موبایل شیائومی را بررسی کرد و مطمئن شد که با باتری موبایل مشکل دارد. غ ب ب ا ا ا ات ات ات ات ات ات ات م م م م م م م م ر ر ر ر ر ر ر ر

بررسی خراب بودن کابل یا آداپتور

مار بعدی که باید برای رفع شارژ کردن گوشی شیائود بهترین کابل را تعویض کنیم و باا ا گار نمی‌کند، باید آداپتور دیگری را بیابیم و آن را وصل کنیم تا بررسی کنیم که آیا جریان برق وصل می‌شی. اینجا هنوز چیزی نیست.

بیشتر بخوانید:

حل مشکل ناسازگاری شیائومی راه حل ناسازگار بودن برنامه ها

حل مشکل داغ شدن گوشی شیائومی [8 راه حل برای جلوگیری از داغ شدن گوشی Xiaomi]

بررسی وجود باگ نرم افزاری

رای حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی می‌توان نرم‌افزاری را که باعث پیدا کردن و قطع شدن آن شد. در این حالت ما باید به بررسی برویم تا میزان مصرف باتری دستگاه را بررسی کنیم. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید با وبلاگ خود استفاده کنید. راه دیگری برای بردن به این موضوع این است که بررسی کنید آیا گوشی هنگام خاموش بودن شارژ می‌شود یا خیر.

بررسی دلیل گرم شدن بیش از گوشی

دما یکی از این است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌. ماهی موبایل و شارژر می‌شود خیلی داغ می‌شود. معمولاً این طبیعی است، مخصوصاً هنگام استفاده از شارژ سریع یا شارژ بی سیم، اما در تلفن‌های همراه که این فناوری را نمی‌توان که این اتفاق می‌افتد، باتری ممکن است حتی کارایی خود را از دست بدهد.

زمانی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار می‌گیرد یا زمانی که هنگام شارژ به مدت طولانی استفاده می‌شود، این مشکل برای گوشی‌ها ممکن است اتفاق بیفتد پس حتماً این نکات گفته شده را رعایت کنید.

بیشتر بخوانید:

حل مشکل سنسور مجاورت شیائومی (حسگر مجاورت) ; وموزش فعال / غیرفعال کردن

حل مشکل کار نکردن تاچ گوشی شیائومی [بررسی پنج علت خرابی لمس شیائومی]

باتری کالیبراسیون

این روش یکی از کلاسیک‌ترین راه حل‌ها است و هنوز هم بهترین نتیجه را می‌دهد. برای انجام این کار، باید دکمه روشن / خاموش را فشار دهید و تلفن را خاموش کنید. وقتی دوباره روشن شد باید آن را با شارژر اصلی تا 100 درصد ظرفیت آن شارژ کنیم.

از اتمام کار، حداقل یک ساعت دیگر آن را به هم نزدیک می کنیم. با انجام این کار، متوجه بهبود عملکرد آن می‌شویم و احتمالاً با سرعت کمتری انجام می‌شود. توصیه می‌شود از برنامه‌هایی که قول می‌دهند باتری را به طریقی جادویی کالیبره کنند استفاده کنند.

بررسی عملکرد شارژر بی سیم

اگر از شارژر سیم استفاده کنید، باید مطمئن شوید که کارت کارت، نوار مغناطیسی است.

اگر از شارژ کلاسیک استفاده می‌کنید هنگام شارژ کردن تلفن همراه، با انجام بازی‌های دیدنی یا چند رسانه‌ای، خودداری کنید زیرا دما به سرعت افزایش می‌یابد و به طور کلی بالقوه به باتری آسیب می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

حل مشکل اینترنتی گوشی پوکو M3 شیائومی [آموزش تصویری]

حل مشکل استوری اینستاگرام در شیائومی [آموزش تصویری]

ریستارات کردن موبایل

گ ه ه ه ه ر ر ر م م م م م م م م م م م م م م م م م م م راه‌اندازی مجدد تلفن همراه می‌تواند باعث بسته شدن آنها شود و همه چیز به حالت عادی برگردد.

شارژ کردن گوشی در حالت خاموش

از راه حل های مشکلات برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی خاموش کردن گوشی و شارژ کردن آن در حالت خاموش است. در این حالت یک دقیقه منتظر بمانید و مجددا گوشی را روشن کنید. این روش در گوشی‌های که شارژ دارد اما شارژ نمی‌شود، اثرگذار است.

بهینه کردن مصرف شارژ باتری

این بهترین روش برای صرفه جویی در باتری است و اجازه می‌دهد تلفن همراه ما به سرعت ثابت شود و از شارژ نشدن گوشی. رای این کار را به تنظیمات اضافی وارد کنید و سپس مجوز و لغو را انتخاب کنید و Xiaomi Service Framework را غیرفعال کنید.

سپس به منوی Additional Settings و Authorization and Revocation و انتخاب گزینه بهینه سازی باتری را بزنید. در داخل را پیدا خدمات ، Xiaomi کرده و بهینه سازی را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:

حل مشکل آنتن دهی گوشی شیائومی [آموزش تصویری بهترین راهکارها]

حل مشکل موزیک استوری اینستاگرام [ارور Instagram Music Isnt Available in Your Region]

شارژ کردن گوشی در حالت Safe Mode

یکی دیگر از راهکارهایی است که برای رفع مشکل شارژ نشدن گوشی می توانید این را ارائه دهید که تلفن را در آن ارائه کنید.

هنوز چیزی در اینجا وجود ندارد اما می توانید ببینید تمامی برنامه‌هایی که دانلود کرده‌اند در حالت ایمن اجرا نمی‌شوند. اگر بتوانید گوشی خود را در حالت ایمن شارژ کنید متوجه می‌شوید که مشکل شارژ نشدن موبایل به یکی از برنامه‌ها می‌رسد. بنابراین باید هر چه سریع‌تر همه برنامه‌هایی که دانلود کرده‌اند را حذف کنند و گوشی را یک بار دیگ کنند

مراجعه به نمایندگی معتبر

اگر روش‌های مشکل حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی در اینجا برای شما کارساز نبود و می‌توانید مشکل گوشی خود را حل کنید، می‌توانید به نمایندگی معتبر مراجعه کنید تا در حل مشکل شارژ گوشی به شما کمک کند.

کمک گرفتن از ریست فکتوری

اگر هیچکدام از روش‌های گفته شده برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی مناسب شما نبودند، می‌توانید از ریست فکتوری ی. بازگشت به کارخانه باعث می‌شود گوشی شما به پیش فرض کارخانه باز شود و با پاک شدن برنام.

در این مطلب به بررسی و رفع مشکل شارژ باتری در گوشی های شیائومی پرداختیم. بسیاری از کاربران با مشکل شارژ نشدن گوشی پوکو رو به رو هستند که البته جای نگرانی نیست و شما می‌توانید برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی خود از راهکارهایی استفاده کنید که در مورد این موضوع بسیار مورد بررسی قرار گیرد.

سوالات متداول

رفع مشکل شارژ باتری در گوشی های شیائومی چگونه امکان پذیر است؟

شارژ باتری در گوشی های شیائومی ممکن است با مشکل رو به رو شود اما نیازی به نگرانی نیست زیرا راه حل هایی وجود دارد که شما می توانید از طریق آنها نسبت به حل این مشکل اقدام کنید و گوشی خود را با مشکل مواجه کنید. راهی که می‌تواند باعث عدم شارژ باتری گوشی شیائومی شود در این مطلب مورد بررسی قرار گرفت. از جمله خرابی کابل، خرابی پورت گوشی، خرابی آداپتور و… که باید در ابتدا مورد بررسی قرار گیرند. از آنها دلیل این خرابی پیدا شد باید برای حل آن راه حل ارائه داد که در این مطلب راه‌کارهای لازم برای.

در صورتی که با چنین مشکلی رو به رو شده‌اید توصیه ما به شما این است که در ابتدا به صورت کامل مطلب را انجام دهید

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد حل مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی چیست؟ زیباترین آنها بامنت بامنت است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا