بازاریابی اینترنتی

حق بیمه ابزار بازاریابی ایمیل برای تجارت

بازاریابی از طریق ایمیل یکی از راه های رشد کسب و کار شما است. رسانه های اجتماعی به سکویی برای تجارت و کمک به بازاریابی ایمیل تبدیل شده اند. بازاریابی از طریق ایمیل می تواند برای بهبود خدمات و برنامه شما استفاده شود. “بازاریابی از طریق پست الکترونیکی از ابزارهای خاص برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شما به گروهی از افراد استفاده می کند.” یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد. بازاریابان می توانند یک پیام هدفمند را برای گروه در نظر گرفته شده ارسال کنند. مشتری ، محصولات از طریق ایمیل برای مشتریان خاص ارسال می شوند. کسب و کار از طریق ایمیل می تواند خدمات ، پیشنهادات آنها و آنچه که باید ارائه دهد را ارتقاء دهد. ایمیل تجارت ، ایمیل مستقیم ، ایمیل تلفن همراه از طریق انجام بازاریابی از طریق ایمیل است.

این یک روش مقرون به صرفه است و نسبت به سایرین ارزان تر است. دستیابی به مشتریان هدف در مدت زمان کوتاهی آسان است و از آنجا که آنها از چیزهای جدیدی که تجارت برای آنها پیشنهاد کرده است آگاه هستند. مشترکین آخرین اخبار و پیشنهادات را از تبلیغ کننده دریافت می کنند.

بینش در مورد ابزار

ابزارهای مختلفی وجود دارد که به بازاریابی و تبدیل شدن به مشاغل به نفع بازار کمک می کند.

بیایید به برخی از آنها بپردازیم

مانیتور کمپین این ابزاری برای ساخت قالب است و تضمین می کند که ایمیل به راحتی بر روی تلفن همراه قابل خواندن باشد تا مشتری یا مشتری ایمیل خود را از دست ندهند. مانند گوگل ، یاهو یا هر پلت فرم ایمیل دیگر از همان رابط استفاده می کنند تا موارد مورد قبول واقع نشود شما می توانید یک الگوی HTML را بارگذاری کنید و می توانید در صورت لزوم طراحی و ویرایش کنید. Basic و Unlimited دو بسته ای هستند که این ابزار ارائه می دهد.

پاسخ عمودی به اتصال کمپین های ایمیل به سایت های اجتماعی مانند توییتر ، لینکدین ، ​​فیس بوک کمک می کند.این امر به ارتباط با تعداد زیادی مخاطب کمک می کند.با کمک جادوگر ساخت ایمیل می توانید درایو تبلیغاتی خود را با استفاده از HTML بسازید و آزادانه آن را سفارشی کنید تا لیست شما به یک شرکت تبدیل شود . شما فقط می توانید از متن بدون تصاویر استفاده کنید و آمار دیگری لازم است. شما می توانید حداکثر 4000 ایمیل در ماه ارسال کنید.

معیار ویژگی اصلی این است که چندین قالب برای تبریک ، تبلیغات و بسیاری از رویدادهای دیگر ارائه می دهد. می توانید از HTML و CSS برای زیبایی ظاهری استفاده کنید. با کمک فیلتر اسپم داخلی می توانید بررسی کنید که آیا این ماده باعث تحریک مقاومت در قالب ها می شود یا خیر. آنها حتی جامعه ای دارند که بتوانید نظرات و طراحی خود را ارائه دهید. بسته ها در آنجا هستند و با 600 مایل شروع می شوند و حتی بیشتر هزینه دارند.

پویش ابزار زیادی برای ارائه دارد. این بیش از 500 قالب به عنوان انواع و نیازهای صنعت طبقه بندی شده است. یک ابزار مدیریت تماس یکی از ویژگیهای مؤثر آن است که با استفاده از آن می توانید مخاطب خود را از لیست وارد کنید. ایمیلی که مشترک نیست به طور خودکار حذف می شود به یک معنا این ابزار همه چیز را ساده می کند و بیشتر از بازاریابی می دهد.می توانید 30 روز با پیشنهاد آزمایشی رایگان امتحان کنید.

CHIMP MIL به شما امکان می دهد نظرسنجی انجام دهید و آنها را برای مردم بفرستید تا نظرشان را درباره آنها بدانند. استفاده از تکنیک های بررسی رسانه های اجتماعی بیشترین بهره را از تکنیک های تبلیغاتی شما می برد. شما می توانید لیست خود را شخصی سازی کنید و بدانید چه کسی نامه را دریافت کرده است یا نه و همچنین می دانید کدام کمپین حداکثر کلیک را دریافت کرده است. اشتراک رایگان برای 2000 مشترک را ارائه می دهد.

پاسخ دهید این ابزار به شما امکان می دهد تا لیست مخاطبین خود را به صورت کارآمد مدیریت کنید. می توانید لیست مخاطب خود را ویرایش کنید. این ابزار ردیابی به شما امکان می دهد پیوندها را ثبت نام کنید ، لغو اشتراک کرده و کلیک کنید. همچنین گزارش پای و نمودار را به شما می دهد و از ارسال نامه یا ارسال نامه به شما اطلاع می دهد. بسته های مختلف در صورت نیاز ارائه می شود.

صفحات برتر به شما کمک می کند صفحات فرود تعاملی را برای سایت های خود ایجاد کنید که در آن 50 قالب انتخاب شده است. آنها با بهترین ارائه دهندگان ایمیل همگام شده اند. مشاغل می توانند در هر زمان علامت گذاری کنند. بسته های مختلفی برای مشتریان وجود دارد.

MIM MIMI باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. می توانید کمپین های قبلی خود را کپی کرده و مطابق نیاز خود تغییرات ایجاد کنید. شما می توانید از درایوهای قدیمی به روشی استفاده کنید و در صورت حذف نیز می توانید آن را خاموش کنید. مشخصات مشخصات اطلاعات مربوط به شماره ایمیل باز شده ، به اشتراک گذاشته شده و تعداد افراد روی پیوند را کلیک می کند .با ادغام در Google Analytics ، هدفمندی و کلیک های آماری را ارائه می دهد.

تماس دائمی برخی از قالب ها را به شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا دلخواه خود را شخصی سازی کنید. گزارش مفصلی در رابطه با پیوندها و ایمیل به شما می دهد. به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، فیس بوک ، LinkedIn می تواند تجارت شما را رونق ببخشد و ترافیک سنگین را به سایت شما بدهد.

برنامه TOUT بهترین کارایی است که در مورد قابلیت ها و ویژگی ها وجود دارد. این مجموعه الگوهای متنوعی را برای انتخاب دارد. ترکیب با CRM جزئیات مربوط به هر ایمیل را در مورد نحوه پیشرفت آنها به شما می دهد. این شفافیت را فراهم می کند و گزارش هایی را ایجاد می کند که بر روی آنها کلیک بر روی ایمیل ، حذف شده ، پیوست ها دیده می شود یا خیر. به طور خلاصه ، تجزیه و تحلیل هر فعالیتی که انجام می شود را می دهد. این به شما کمک می کند تا مشاغل خود را پیگیری کنید و می توانید متناسب با آن هرگونه شرایط را تغییر دهید.

بازاریابی ایمیل یکی از تکنیک های موثر بازاریابی برای ارتقاء خدمات شما می باشد بازاریابی کارآمد می تواند بیشترین فروش را برای مشاغل رقم بزند.در این عصر رقابتی ، شرکت برای جذب مخاطب و سودآوری باید روشهای برجسته ای داشته باشد ارسال پیامک دستی به گروهی از افراد یک کار پیچیده است. و این خیلی طولانی است برای صرفه جویی در وقت خود و به دست آوردن نتیجه مطلوب بازاریابی از طریق ایمیل می تواند به شما در رسیدن به ارتفاعات کمک کند. برای موفقیت در هر کسب و کار ، بازار باید با در نظر گرفتن ضرر نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. لازم نیست که با اتخاذ بازاریابی از طریق ایمیل ، همیشه نتیجه مثبتی کسب کنید.

با مطالعه صحیح و دانش مخاطبان می توانید تجارت خود را در بازار شکوفا کنید. بنابراین این خدمات را انتخاب کنید و بگذارید تجارت شما در بازار فوران کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا