دانش و فناوری

حق اختراع اپل برای تایپ با آیفون زیر باران

توجه کرده است که با وجود ضدآب بودن گوشی اما تایپ کردن در حالت خیس خیلی با آن سخت است. خبر خوش این است که حق اختراع اپل برای تایپ با آیفون زیر باران ثبت شده و احتمالا قرار است این مشکل حل شود.

حق اختراع اپل

اپل به تازگی یک حق اختراع جدید از اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده به نام “تغییر عملکرد یک دستگاه الکترونیکی در هنگام برخورد با خطر” دریافت کرده است که می توان از آیفون را در باران آسان تر کند. ط ل ل ل ل ل ل ل ل ل لل لل لللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی

پس قصد دارد صفحه نمایش آیفون را با تنظیم کند، چه باران خفیف باشد، چه غوطه ور شود. ضربه‌های کاذب روی صفحه که توسط مایعات ایجاد می‌شود توسط فناوری ذکر شده در پتنت شناسایی و حذف می‌شود.

نترل‌های روی صفحه می‌توانند با بزرگ‌تر شدن دکمه‌ها هک ی ن…

حق اختراع اپل

حق اختراع اپل

همزمان صفحه نمایش خازنی آیفون به طور خودکار به صفحه ‌ ف ف برای جلوگیری از ورودی‌های لمسی توسط قطرات باران یا مایعات، اپل فشارهای ورودی توسط انگشت را نسبت به آستانه دینامیکی که بسته به نوع دمایی (برای مثال باران خفیف، باران شدید) تغییر می‌کند، با فشار بیشتر از کاربر درخواست کند. در این روش، تایپ دقیق روی صفحه نمایش لمسی سخت است.

نرم افزار دوربین آیفون برای استفاده زیر آب بهینه می شود

تصویری در اسناد ثبت اختراع یک برنامه دوربین آیفون را نشان می‌دهد که موقعیت را برای حالت‌های «خشک»، «مرطوب» نشان می‌دهد. ساله به حالت، تغییراتی در رابطه با ایجاد دوربین می شود. B ه در حالت، برخی از ویژگی ها از رابط کاربری حذف می شوند، در حالی که در حالت زیر آب. نها در آب آسان تر فعال می شوند اما زیر عملکرد محدودی دارند.

نشانگری روی نمایشگر گوشی ، نمای واقعی دستگاه را نشان می دهد تا کاربر آن را در محدوده مقاومت گوشی در برابر آ پل مراقب اندازه و تغییر مکان دکمه‌های رابط کاربری دوربین تا مطمئن شوید که کاربران گیج نمی‌شوند.

پر در طول یک سال پتنت های زیادی دریافت می کند خاص نیست که آیا علاقه مند به اجرای این پت خواهد بود یا خیر.

نظر شما چیست؟ ک م ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ر ر ر ر ر ر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا