بازاریابی

حقایق مهم در مورد یک نمایه کننده بک لینک – اسرار

نبرد برای رتبه یک در رتبه بندی موتورهای جستجو واقعاً یک نبرد رقابتی است. مبارزه برای پرکردن آن جایگاه برتر در گوگل و سایر موتورهای جستجو، یک مبارزه وحشیانه است، اما با یک نمایه کننده بک لینک خوب می توانید در مقابل رقبا برتری پیدا کنید. بک لینک ها به ترافیک وب سایت شما کمک می کنند تا بتواند رتبه بالایی در گوگل کسب کند. هنگامی که تعداد زیادی بک لینک با کیفیت بالا داشته باشید، گوگل این را گرامی می‌دارد و آنها را فهرست می‌کند. چه چیزی در مورد ایندکس شدن بک لینک ها بسیار مهم است؟

نوع نقشی که ایفا می کنند

تعداد پشتیبانی هایی که از وبلاگ های خاص و سایر وب سایت ها به دست می آورید توسط بک لینک ها تعیین می شود. این به این معنی است که در صورتی که بک لینک های بیشتری بدست آورید، رتبه بالاتری دریافت می کنید. با این حال، گوگل به شما اجازه نمی دهد که صرفاً بک لینک ها را به محتوای دلخواه خود اسپم کنید تا بتوانید سایت خود را رتبه بندی کنید. بک لینک ها باید با کیفیت بالا باشند وگرنه گوگل علیه وب سایت شما برای ارسال هرزنامه اقدام می کند.

ایندکس نکردن بک لینک های شما بی معنی خواهد بود

در حالی که این درست است که بک لینک های بیشتر معمولاً به معنای رتبه بالاتر در گوگل است، ایندکس نشدن آنها با ایندکس کننده بک لینک تقریباً آنها را کاملاً بی استفاده می کند. حتی اگر گوگل در نهایت می‌تواند بسیاری از بک لینک‌های با کیفیتی را که ارسال می‌کنید ایندکس کند، احتمالاً زمان زیادی طول می‌کشد. ایندکس کردن بک لینک های شما یک فرآیند طولانی است، بنابراین اگر بک لینک های خود را ایندکس نکنید، باید با گوگل بسیار صبور باشید زیرا گوگل کار خود را انجام می دهد. فقط فراموش نکنید که به دنبال بک لینک های با کیفیت خوب باشید زیرا این بک لینک ها معمولاً بیشترین قدرت رتبه بندی را دارند.

وب سایت شما می تواند از آنها بهره مند شود

وب سایت شما ترافیک دریافت نمی کند مگر اینکه گوگل بک لینک های شما را ایندکس کند. این واقعیت که سایت شما به آنها نیاز دارد یکی از دلایلی است که این پیوندها باید فوراً ایندکس شوند. وب سایت شما بدون ایندکس کردن بک لینک های شما نمی تواند رتبه بالایی کسب کند و بازدیدکننده داشته باشد. ایندکس کردن لینک ها به وب سایت شما رتبه ای را که می خواهد ارائه می دهد و بازدیدکنندگانی را که برای آنها تلاش می کنید دریافت خواهید کرد.

این به معنای سود بیشتر برای شما است

دلیل اینکه واقعاً یک وب سایت در رتبه اول موتورهای جستجو قرار گیرد، به دست آوردن مشتریان بیشتر خواهد بود. مشتریان بیشتر معمولاً به معنای سود بیشتر برای شما و شرکت شماست. برای به دست آوردن این امر، در واقع باید گوگل را به سمت ایندکس کردن لینک های خود با استفاده از فهرست کننده بک لینک هدایت کنید.

به دلیل تغییر گوگل در طول زمان، بسیاری از سئوکاران دائماً با این مشکل روبرو هستند. این تغییرات بدون شک انجام بهینه سازی موتورهای جستجو را دشوارتر کرده است، اما همیشه راهی برای دور زدن آنها وجود دارد. هر چه زودتر لینک های شما توسط گوگل ایندکس شوند بهتر است زیرا سایت شما برای بقا به آنها نیاز دارد. قطعاً به مبارزه ای سخت تبدیل خواهد شد، اما مطمئناً می توانید برنده شوید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا