بازاریابی

حقایقی را که هر وکیل بازاریابی اسپانیایی زبان باید بداند

اسپانیایی زبانها همچنان یکی از سریعترین بخشهای جمعیت هستند. در نتیجه ، جوامع لاتین در سراسر ایالات متحده به نمایندگی قانونی افزایش یافته اند.

این حقایق را در نظر بگیرید:

1. 75٪ از مردم لاتین در خانه به زبان اسپانیایی صحبت می کنند

در حالی که تقریباً 44٪ از اسپانیایی زبانها گزارش کرده اند که به اینترنت به جستجوی اینترنت می پردازند ، بیش از نیمی از آنها اظهار داشتند که هنوز تجارت با شرکتهایی را ارائه می دهند که خدمات خود را به زبان اسپانیایی ارائه می دهند ، حتی اگر آنها این درخواست را نداشته باشند.

2. اسپانیایی ها بزرگترین کاربر دستگاه های تلفن همراه هستند

اعصاب اسپانیایی اعم از پخش جریانی ، ارسال پیام کوتاه یا جستجوی آنلاین ، 10.5 ساعت در هفته استفاده از تلفن های هوشمند را گزارش می کنند ، در مقابل میانگین کلی 8.4 ساعت برای سایر اقوام.

3. اسپانیایی زبان ها بزرگترین کاربران سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هستند

گزارش های کنونی حاکی از آن است که 75٪ اسپانیایی زبان ها از شبکه های اجتماعی برای سرگرمی و تحقیق استفاده می کنند در حالی که 68٪ برای سایر اقوام باقی مانده است. تقریباً 7 ساعت در روز را صرف دسترسی به سیستم عامل های مختلف اجتماعی کنید.

آیا شما به اندازه کافی تلاش می کنید تا به طور موثر دفتر حقوقی خود را به جامعه اسپانیایی زبان ها عرضه کنید؟

در اینجا چند روش برای جذب و توسعه ارتباط با اسپانیایی زبان ها و اسپانیایی ها در بازار شما آورده شده است:

1. در سیستم عامل های محلی به زبان اسپانیایی تبلیغ کنید

کانال های رادیویی محلی ، بیلبوردها ، ایستگاه های اتوبوس ، مجلات و روزنامه های محلی هنوز هم روش هایی هستند که می توانند نام و چهره شما را در معرض دید جامعه محلی خود قرار دهند. تبلیغاتی که به دو زبان یا به زبان اسپانیایی باشد ، اعتماد اسپانیایی زبان های محلی را به عنوان متخصصانی بدست خواهد آورد که بدون ترس از قضاوت از آنها استقبال کرده و با راحت ترین زبان با آنها صحبت خواهند کرد.

2. مشارکت جامعه لاتین

به ویژه در مناطق بزرگ شهری ، گروه های فرهنگی بیشتری جشنواره های خیابانی و جمع آوری کمک های مالی را ترتیب می دهند. بخشی از رویدادها باشید. از یک دکه یا ناهار مراقبت کنید. با اطرافیان صحبت کنید. ممکن است در حال حاضر نیازی به خدمات حقوقی نداشته باشند ، اما به یاد می آورند که شما آنجا بودید و برای صحبت وقت گذاشتید.

3. وب سایت شما یک شرکت حقوقی 24 ساعته است

نمایش “Se Habla Espanol” در وب سایت شما کافی نیست. اگر یک وکیل اسپانیایی زبان هستید ، یا اگر کارمندی دارید که می تواند در ترجمه کمک کند ، خود را به اسپانیایی بازاریابی کنید. شما یک بخش کامل یا یک وب سایت دارید که به ارائه خدمات حقوقی شما به زبان اسپانیایی اختصاص دارد.

طراحی های مناسب برای موبایل مهم هستند. از آنجا که این آمار مربوط به اسپانیایی زبان ها است که از دستگاه های تلفن همراه خود با سرعت بالاتری نسبت به غیر اسپانیایی ها استفاده می کند ، ضروری است که وب سایت شما برای هماهنگی خودکار با هر دستگاه خودتنظیم شود.

شرکت های بازاریابی با اصالت اسپانیایی مانند MediaDvine.com خدمات وب سایت ، خدمات ترجمه و نوشتن محتوای اصلی را برای کمک به شما در برآوردن نیازهای وب سایت خود ارائه می دهند.

4. ایجاد ترافیک برای وکالت

چند راهنمای حقوقی آنلاین وجود دارد که به طور قابل توجهی جستجوهای معتبر اسپانیایی ، دو زبانه و دوزبانه را در جوامع اسپانیایی در سراسر کشور بهبود می بخشد ، مانند SeHablaLaw.com و AbogadosLegal.com. ایجاد لینک از سایت های برتر به شما در تلاش برای جستجوگرها کمک می کند.

برای بیش از یک دهه ، موتورهای جستجو عمدتاً به پیوندهایی برای محبوبیت سنجی و اعتبار دامنه اعتماد کرده اند. بک لینک به عنوان رأی و اهمیت یک دامنه مربوطه است. موتورهای جستجو از داده های پیوند و الگوریتم ها برای رتبه بندی وب سایت ها و همچنین صفحات جداگانه بر اساس این اطلاعات استفاده می کنند.

قبل از خرید در یک کمپین بازاریابی آنلاین یا پیوستن به هر شبکه دوزبانه موجود ، از خود بپرسید: آنها چه مدت در تجارت بوده اند؟ آیا آنها تضمینی ارائه می دهند؟ آیا آنها به وب سایت من پیوند دارند؟ آیا آنها قیمت گذاری منصفانه و رقابتی ارائه می دهند؟ آیا بازار را اشباع می کنند؟ آیا لیست من در یک لیست طولانی از وکلا قرار می گیرد؟

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا