دانش و فناوری

حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام به حالت remembering (یابود) درآمد

اینستاگرام امروز حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام را به حالت remembering درآورد. این در حالی است که در روزهای اخیر تعداد حساب‌های جعلی به نام مهسا امینی افزایش قابل توجهی داشته است.

مهسا امینی این روزها به ترند اصلی شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله توییتر و اینستاگرام بدل شده است. با توجه به درام سنگین ماجرای فوت خانم امینی که واکنش‌های گسترده داخلی و خارجی را در پی داشت، اینستاگرام در اقدامی جالب توجه اکانت او را به حالت یادبود یا remembering درآورد.

آرون گروپس

بیشتر بخوانید: سانسور نام مهسا امینی توسط همراه اول ؛ وزارت ارتباطات سلب مسئولیت کرد!

حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام حساب کاربری مهسا امینی را در این شبکه اجتماعی به حالت یادبود یا remembering درآورده است. این در حالی است که در مدت اخیر حساب‌های جعلی با نام مهسا امینی در اینستاگرام در حال افزایش بوده است.

حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام به حالت remembering (یابود) درآمد

یابود یا remembering در اینستاگرام نشان‌دهنده این است که صاحب پیج از دنیا رفته و این باعث می‌شود دسترسی‌ها به ویرایش و تغییر پست‌ها و استوری‌های او قطع شود. حساب کاربری خانم امینی پیش از این در حالت خصوصی بوده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا