دانش و فناوری

حذف یک سوم برنامه های گوگل پلی به دلیل مسائل امنیتی

گوگل پلی بزرگترین مرجع خرید و دانلود اپلیکیشن دنیای اندروید است و حالا خبر از حذف یک سوم برنامه

فروشگاه گوگل یک محیط امن و مطمئن است که کاربران زیادی برای نصب برنامه ها از آن استفاده می کنند، اما در این میان با توجه به وجود مخاطرات امنیتی، تصمیم گوگل به حذف 900 برنامه از فروشگاه گوگل پلی گرفته شده است.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: ‌ رفع مشکل کار نکردن گوگل پلی ; راهنمای جامع حل مشکلات گوگل پلی استور!

حذف یک سوم برنامه های گوگل پلی

طبق گزارشات، در حدود یک سوم از برنامه های گوگل پلی حذف خواهند شد. شرکت گوگل و اپل، اقدام به حذف برنامه‌های قدیمی و برنامه‌هایی می‌کنند که به مدت 2 سال از آپدیت آن‌ها می‌گذرند و این شرکت در حدود 869 هزار برنامه و شرکت اپل نیز 650 هزار برنامه را حذف خواهد کرد. موگل آماده حذف این برنامه‌هاست و اگر توسعه دهند اقدام به آپدیت برنامه‌ها نکنند

حذف یک سوم برنامه های گوگل پلی

این دو شرکت، حذف برنامه‌ها را برای محافظت از کاربران خود انجام می‌دهند. برنامه‌های قدیمی به دلیل تغییر API نسخه‌های جدید اندروید و iOS استفاده نمی‌کنند، دارای مشکلات امنیتی هستند، اما نسخه‌های جدید از روش‌های توسعه جدید استفاده می‌کنند که باعث محافظت بیشتر می‌شود. در واقع می‌گفت نسخه‌های جدید، مشکلات امنیتی ندارند.

برای بیش از 900 نفر در این صفحه نظری وجود ندارد. ر گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ گ دلیل اصلی شکایت این توسعه‌دهنده، اقدام به حذف اپلیکیشن‌هایی است که به مدت 2 سال از زمان به روز رسانی آن‌ها می‌رسد.

گوگل گوگل، تصاویری را برای فروشگاه پلی خود در کشور روسیه ایجاد کرده است. از جمله این محدودیت‌ها، عدم اجرای برنامه کاربردی توسعه دهندگان است. در صفحه پشتیبانی اپلیکیشن‌هایی که دو سال از آپدیت آنها می‌گذرد، نوتیفیکیشنی مبنی بر آپدیت برنامه دیده می‌شود.

با وجود این که سیستم پرداخت پلی استور برای کاربران روسی از ماه مارس به حالت تعلیق درآمد است، دائماً کاربران دانلود برنامه های رایگان اندروید از فروشگاه گوگل پلی روسیه دسترسی دارند. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است.

حذف یک سوم برنامه های گوگل پلی

اگر به اشتراک پولی برای برخی از برنامه‌ها تهیه کنید، هنگام پرداخت با یک خطا، متوجه می‌شوید. در این خطا نوشته شده است که توسعه دهندگان پس از پایان دوره فعلی باید مهلت دوره برای کاربران تمدید نمان باشد. چ س ن ن و م و و و و س س س س س س س س س س س س ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل

اگر یک برنامه، در زمینه ارائه خدمات به فعالیت‌های کاربران، پیشنهاد می‌شود که توسعه‌دهنده به طور موقت پولی را بردارند و آن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند.

طبق ادعای شرکت گوگل، در آینده کاربران با تغییر بیشتر خواهند شد، ز یی تمامی اخبار و اطلاعیه‌ها توسط این شرکت در صفحه پشتیبانی و اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد حذف یک سوم برنامه های گوگل پلی چیست؟ هیچ آهنگ دیگری برای شما وجود ندارد. تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا