حذف سیمکارت فیزیکی از پیکسل 8

مطابق با رندرهای منتشر شده از پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو، به نظر دو گوشی جدید گوگل فاقد اسلات سیمکارت فیزیکی روانه بازارها خواهند شد.
ظاهراً با توجه به رندرهای پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو که تا چند ماه آینده رونمایی می شود، گوگل قصد ندارد از سیمکارت فیزیکی بهره ببرد. البته این تصمیم آنچنان هم تعجب آور نبوده؛ زیرا اپل سال پیش مدل های آمریکایی آیفون 14 را بدون اسلات سیم کارت فیزیکی عرضه کرد.
بیشتر بخوانید: گوگل ارتباط ماهواره ای را به تمام گوشی های اندرویدی می آورد
حذف سیمکارت فیزیکی از پیکسل 8
چند ماه قبل رندرهای گوشی گوگل پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو انتشار یافتند و در آن تغییرات عجیبی به چشم نمی خورد؛ اما برخی کارشناسان ریزبین اعلام کردند که با فقدان اسلات سیم کارت در رندرها به نظر این امکان از این گوشی ها حذف خواهد شد. در همین راستا نیز نشریه  اسمارت پریکس مدتی پیش مدعی شد که پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو در لبه  سمت چپ به اسلات سیم کارت مجهز می شوند.

سال پیش گوگل با پیکسل 7 ثابت کرد که در مسیر درستی قرار دارد و به نظر بسیار دور از انتظار باشد که پیکسل های جدید را با تغییراتی انقلابی عرضه کند. با این وجود یکی از ویژگی های جدید پیکسل 8، دماسنج فروسرخ خواهد بود. احتمالاً تغییرات جدید منجر به افزایش قیمت گوشی پیکسل 8 خواهند شد.
بیشتر بخوانید:

    گوگل ابزاری برای یافتن گوشی های خاموش دزدیده شده عرضه می کند
    کوچکترین گوشی هوشمند جهان با پشتیبانی از اندروید و قیمت 30 دلاری معرفی شد!
    افزایش هزینه تولید گوشی های اندرویدی ؛ پرچمداران دست نیافتنی تر می شوند!

دیدگاه شما در خصوص حذف سیمکارت فیزیکی از گوشی های پیکسل گوگل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای جی مارکت دنبال کنید.
.
منبع: زومیت
  

دکمه بازگشت به بالا