بازاریابی اینترنتی

حداکثر اهرم Daegan Smith – قهرمان بازاریابی شبکه ای؟

اگر در یک شرکت بازاریابی شبکه ای شرکت کرده اید ، احتمالاً از دیگو اسمیت شنیده اید.

بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها خواستار انتشار مقالاتی در مورد آن به نام کلاهبرداری Daegan Smith یا Maximum Levere Scam هستند ، اما واقعیت این است که در این مقاله ها و گزارش های جعلی چیز کمی وجود دارد. حقیقت واقعی این است که داگان بازاریاب اینترنتی است که به صاحبان مشاغل خانگی نشان می دهد که چگونه سالها مشاغل آنلاین را در خانه خود بسازند و برخلاف بسیاری از معلمان دیگر در شبکه ، وی بسیار تلاش می کند تا تلاش خود را برای آموزش مردم انجام دهد.

سوالی که بسیاری از افراد در مورد مهارت حرفه ای کسب و کار نوآوری و تجربه می کنند این است که آیا دوره های وی واقعاً کار می کنند؟

در این مقاله سه دوره برتر او را شرح خواهیم داد: حداکثر اهرم ، استخدام مانند دیوانه و چگونگی تبدیل شدن به یک حامی غیرقابل مقاومت ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا آموزش آنلاین او چیزی است که می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید یا خیر.

حداکثر اهرم

این دوره در سال 2009 منتشر شد و بهترین دوره بازاریابی اینترنتی است که هرکسی می تواند از طریق این اینترنت برای موفقیت در زمینه توسعه مشاغل خانگی خود استفاده کند.

دوره شامل چه مواردی است؟

  • آموزش های زیادی در زمینه فیلم و صوتی وجود دارد که به شما می آموزد چگونگی انجام کارهایی مانند موفقیت آمیز ایجاد کمپین های تبلیغاتی با هر کلیک ، نحوه ایجاد محصولات اطلاعاتی ، چگونگی ایجاد صفحات ضبط سرب و موارد دیگر و بیشتر.
  • “آزمایشگاه تبلیغاتی” که شامل تبلیغات واقعی است که آقای اسمیت برای تبلیغ آنلاین تجارت خود استفاده می کند. نکته جالب در مورد این منبع این است که تست اسپلیت زیادی نیز انجام می دهد ، بنابراین می توانید برای خودتان ببینید که چه فونت هایی موثرتر هستند ، چه موقع انتشار تبلیغات جدید ، نحوه نوشتن عنوان ها و غیره.
  • هر قطعه از مطالب بسیار سفارشی و با فرمت بسیار آسان قابل فهم است و روش های زیادی برای جذب اطلاعات از جمله صدا ، فیلم و PDF وجود دارد.

استخدام مثل دیوانه

هرکسی که تازه شروع به کار در بازاریابی شبکه ای می کند یا می خواهد به ذهن یک بازاریاب اولیه اینترنتی برسد ، باید این آموزش صوتی را دریافت کند. این موارد را شامل می شود:

  1. نحوه انتخاب شرکت مناسب بازاریابی شبکه ای.
  2. در چه مکان های تبلیغاتی آنلاین باید تبلیغ کنید و هر روز چقدر باید هزینه کنید.
  3. چه همکاری هایی وجود دارد و چگونگی استفاده از آنها برای ایجاد تعداد زیادی از دلایل خود و تیم بازاریابی شبکه ای.
  4. چرا باید نوشتن یک پیشنهاد حمایت مالی و اینکه چگونه به تجارت شما کمک می کند را در نظر بگیرید.
  5. چگونه یک کمپین موفقیت آمیز در بازاریابی ایمیل ایجاد کنید که منجر به فروش و فروش برای تجارت شما شود.

چگونه یک حامی غیر قابل مقاومت شویم

آخرین و مهمترین نکته اصلی آموزش داگان است: چگونه یک اسپانسر مقاومت ناپذیر شویم. این آموزش صوتی مهمترین مواردی را در بر می گیرد که هرکسی که می خواهد در مشاغل خانگی خود موفق شود باید بداند.

شما شش موردی را که آینده نگران هستند می خواهید بیاموزید و چگونه هر کسبه ای از خانه می تواند به راحتی آنچه را که می خواهد به آنها بدهد بدون اینکه بخواهد ساعت ها با تلفن با چشم انداز و تلف کردن وقت و خیلی موارد دیگر تلف کند.

آنچه من در مورد این سه دوره دوست دارم این است که آنها مملو از مطالب خوب و مطالب ارزشمندی هستند که هر شخص جدی در افزایش تجارت بازاریابی شبکه ای خود باید بداند یا ریسک کند و وقت و هزینه بیشتری را صرف کارهایی کند که کار نمی کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا