فیلم و هنر

حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی کیست؟

حبیب ایل بیگی معاون و بازرس جامعه سینمایی شد.

بر اساس گزارش ها عنوان؛ محمد خزاعی در یک جمله حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سینمایی منصوب شد.

متن حکم به شرح زیر است:

برادر عزیز آقای حبیب ایل بیگی/ با توجه به تجربه، تخصص و فداکاری جنابعالی به عنوان معاون و ارزیاب انجمن رویدادهای سینمایی منصوب شدید.

اهمیت، پیچیدگی و ضرورت همکاری و برنامه ریزی این معاونت و زیرمجموعه های شکننده آن با توجه به ارتباط و ارتباط تنگاتنگ با صنوف سینما و انتظارات روشن اقشار مختلف مردم، اذهان ارشد و عمومی از نیازهای برنامه ریزی سینما. ، همکاری، برنامه ریزی و آینده نگری و مرتبط، این معاونت. مهمترین وظایف و انتظارات حضرتعالی به شرح زیر است:

– مدیریت مؤثر توسعه و نظارت بر صدور مجوز محصولات و مجوزهای نمایشگاهی مطابق با قوانین و آئین نامه های قابل اجرا.

میزبانی نامحدود لینوکس با سایت رایگان KeepAlive
میزبانی نامحدود لینوکس با سایت رایگان KeepAlive

پیشنهاد امروز یکتان نت: اجاق گاز است
بیشتر بخوانید:
مهدی آذرپندار رئیس انجمن سینمای جوانان ایران شد
شاه پیری مدیرکل و مشاور اجرایی سازمان سینمایی شد
– مدیریت و اداره حرفه ای در زیرمجموعه ها به عنوان دروازه اصلی با همکاری جامعه و داوطلبان سینما و سازمان سینمایی.

– تنظیم و تدوین آیین نامه تولید و تحویل آثار مطابق با نیاز روز، الزامات، کمیت و توسعه در زمینه تولید و ارائه فیلم متناسب با انواع و ساختارهای مختلف.

– مدیریت و نظارت بر تأسیس، بهره برداری و بهره برداری از سینماها و دفاتر پخش و پخش

– همکاری و توافق با مدیران نهادهای مرتبط در زمینه تولید محتوا و میزبانی جشنواره های ملی و خصوصی.

بدیهی است که انتظارات واقعی مردم، انتخاب کنندگان و گروه ها مبتنی بر استفاده از صنعت سینما و تاکید با منویات مقام معظم رهبری و انتظارات ایشان از این شاهکار و رهنمودهای ارزشمند ایشان در گام دوم و ساختاری است. تغییر دادن. در عرصه فرهنگ برای رسیدن به سینمای مطلوب .تحول باید چهره تلاش شما در این موقعیت سخت و همه همکارانتان در دوره جدید باشد. از خداوند متعال توفیق شما را خواستارم.

محمد خزاعی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس انجمن سینما

گفتنی است حبیب ایل بیگی متولد 1345 و دارای مدرک لیسانس علوم سیاسی و فوق لیسانس روابط بین الملل است. معاون بنیاد سینمایی فارابی خرداد ۱۳۹۶ تا آبان ۱۳۰۰، معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی اسفند ۱۳۹۶ تا آبان ۱۳۰۰، مدیر المپیادهای فیلم جوانان ایران از ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰، معاون ارزشیابی و مدیریت سازمان سینمایی. 2014 برای رفتن. خرداد 1396، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران آذر 1392 تا بهمن 1393، دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 1393، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری آذر 1389 تا آذر 1392 یکی از مسئولیت های او

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا