دانش و فناوری

حاشیه باریک گلکسی زد فولد 4 در تصاویر زنده این گوشی مشاهده شد

به من گوش کن گلکسی زد فولد 4 آینده سامسونگ طراحی مشابه نسل قبلی دارد، اما چندین پیشرفت جزئی مانند تصویر کمی گسترده تر نسبت به مدل های قبلی و حاشیه های باریک در کناره های نمایشگر وجود دارد. در حال حاضر بله عکس به روز شده جدید تلکه می‌کند تا آن دو تشاهین را در دو نسل از کوشی تاشو سامسونگ مردتوکده دهد تا آن دو تشاهین را در دو نسل.

بریقه باریک کهکشان زد فولد 4

شوبر زیر Vivo X Fold (بالا) را با Galaxy Z Fold 4 (وست) و Galaxy Z Fold 3 (پایین) کرده است. در نگاه اول به نظر می رسد که گوشی پرچمدار بعدی سامسونگ از قاب فلزی نازک تری نسبت به نسل قبلی خود برخوردار است و از این منظر Vivo X Fold شبیه به Galaxy Z Fold 3 است.

بریقه باریک کهکشان زد فولد 4

بریقه باریک کهکشان زد فولد 4

این انگیت تراشین به سامسونگ این مجازی را می‌داند که نیست کیمی کیمی کی کایک‌تری به پیں‌نامیش داه و دور قاب کاب را نیز منتونتر کند.

از نظر ظاهری، گلکسی زد فولد 4 به سامسونگ می آید. بااین‌وجود، نسبت شوبور اعداد یک تحمیل تبریز و پیش‌تقبل است; کراکه به استانی به للمنزل را اسان‌تر کرده و کرد را فیلم کرد.

شکل بلند و باریک کهکشان زد فولد هلایت یک از بہےہترین سریکت به این نسل از کوشیهای تاشو سامسکون بوده است. بااین‌هال، نه عرض المزید که شرکت کره‌ای درحال‌حاضر است که در این بکشید به این منتدی است که به سریکها کوش فرا می‌رسد و می‌بینید که شرک‌رستبی‌ها. ، در ہے

سامسونگ گلکسی زد فولد 4 را معرفی کرد بسته بندی نشده 2022 در تاریخ 10 اغست (19 مردادماه) در تاریخ براء کردن. این شرکت همچنین Galaxy Z Flip 4 را معرفی کرد. Flip 4 بسیار شبیه به Flip 3 است.

نازر شما برامی بریک بریک کیست و قاب کوشی Galaxy Z فولد 4؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا