بازاریابی اینترنتی

جوهر واقعی بازاریابی املاک و مستغلات دیجیتال در دبی

بازاریابی دیجیتال تحولات زیادی را در زمینه بازاریابی به ارمغان می آورد و صرف نظر از مفهوم تفسیر ، همیشه جایی برای نوآوری و خلاقیت وجود دارد. متأسفانه اخیراً این مفهوم توسط املاک و مستغلات دبی به تصویب نرسیده است. رویکرد Pied Piper (هملین) توسط بیشتر بازاریابان دیجیتالی صورت گرفته است که جوهر واقعی بازاریابی دیجیتال را از دست می دهند ، بیشتر بازاریاب ها در تلاشند تا ایده را در یکدیگر کپی کنند و گاه نه. از نظر قانونی مبانی مفاهیم گرافیکی خود را برای گرفتن سرب در وب که ممکن است برای اعداد بسیار کارآمد باشد اما هنگام تبدیل به دلیل کیفیت تقریباً صفر است.

مبانی بازاریابی می آموزد که هر محصول گزاره فروش منحصر به فردی (USP) خود را دارد و بنابراین مخاطب هدف متفاوتی دارد ، که در آن یک استراتژی بازاریابی برای همه قابل استفاده نیست. عدم پیروی از این مفهوم ، بازاریابی دیجیتالی را به مرحله ای رسانده است که تقریباً همین تبلیغات به طور مکرر در معرض همان مخاطبان از طریق رسانه های اجتماعی ، ایمیل ، پیام کوتاه و پورتال های آنلاین قرار می گیرد که علاقه را رقیق می کند و مشتری واقعی را گیج می کند. چرا باید در این جنگ پیشنهادهای مشابه را در تمام کانالهای دیجیتال انتخاب کنید. علاوه بر این فرآیند ، هدر رفت منابع عظیمی وجود داشت که در صورت اتخاذ بهترین رویکرد بهره برداری ، می توانست از سرمایه بهتری برخوردار شود. یکی از دلایل اصلی این سناریو ، شکاف بین تیم بازاریابی و تجربه دریایی آنها در این زمینه است. به طور کلی ، هنگامی که آنها فعالیت های بازاریابی را به نمایندگی های خارج از کشور واگذار می کنند ، اهداف دو طرف در جایی متفاوت است که سازمان قصد دارد هزینه های کمپین بازاریابی را پس انداز کند ، و از طرف دیگر ، آژانس های بازاریابی بر تولید تعداد بیشتر در سرب تمرکز دارند تا بتوانند در مورد تمدید قرارداد بعدی خود بحث کنند. در طی فرآیند ، جوهره تبلیغات USP از اموال و محل بازاریابی هدفمند محروم می شود ، رویکرد به مفهوم بازاریابی گسترده می رود که دوباره با ادبیات بازاریابی دیجیتال در تضاد است. تنها طرف خوشحال کننده در این سناریو ارائه دهنده خدمات است که با تشدید رقابت ، کسب و کارشان درآمد بیشتری کسب می کند و شرکت ها حاضر به پرداخت هزینه بیشتر برای همان کمپین هستند.

بازاریابی دیجیتال بویژه رسانه های اجتماعی ، سئو و SEM عمدتاً روی ساختار مناقصه ای برای مخاطب خاص کار می کنند و البته پیشنهاد بسیار زیاد برنده مسابقه است ، اما یک بازاریاب با تجربه همیشه یک استراتژی مناقصه بهینه را برای یک بخش هدف خاص انتخاب می کند. که باعث کاهش هزینه در هر سرب واجد شرایط می شود و در نهایت از مفهوم کامل بازاریابی دیجیتال استفاده می شود. زمان آن فرا رسیده است که بازاریابان و به خصوص بازاریابان دیجیتال بتوانند پتانسیل کامل بازاریابی دیجیتال را درک کنند و شکاف بین دانش املاک و مستغلات دبی و رویکرد بازاریابی را ایجاد کنند که بلافاصله نتایج بهتری را به دست می آورد.فاز دوم شامل تحقیق در مورد مخاطب هدف مناسب برای یک دارایی خاص و توجیه زمان اختصاص داده شده به این تحقیق است. به طور کلی باعث تمایز بین کیفیت و کمیت می شود.

مقصر این وضعیت فقط نمی تواند در مورد بازاریابان دیجیتال مقصر باشد ، بلکه رهبران سرنوشت ساز صنعت و مدیریت نیز در گسترش گسترده ای نقش داشته اند ، جایی که آنها تخصیص درست منابع را در زمان مناسب در مکان های مناسب از دست داده اند. اول ، انجام بازاریابی دیجیتالی داخلی بسیار توصیه می شود زیرا ذینفعان مبارزات انتخاباتی اغلب در معرض داده های حساس مشتری قرار می گیرند و منابع بازاریابی داخلی نه تنها بر ایجاد سرب کیفیت متمرکز می شوند ، بلکه ارزش های سازمانی را حفظ می کنند و تبلیغات جعلی یا چشمک زن نمایش نمی دهند که در درازمدت فقط منابع مالی را هدر می دهد. . علاوه بر این ، همیشه باید متخصصان املاک و مستغلات با تجربه همکاری کنند و از نزدیک با تیم بازاریابی کار کنند تا اطمینان حاصل شود که تحقیقات و اطلاعیه ها مناسب و دقیق هستند.اگر سازمانی قصد دارد از کمپین های بازاریابی برون سپاری کند ، بسیار توصیه می شود که پرسنل باتجربه را به عنوان نقطه تماس آژانس اختصاص دهند که نه تنها پیشرفت را تحت نظر داشته باشند بلکه از نزدیک کار کنند. برای تدوین کمپین ها و پیام هایی که تنها موفقیت در طولانی مدت را تضمین می کند.

در حالی که شرایط فعلی تصویر مناسبی برای بازاریابی دیجیتال در املاک و مستغلات ارائه نمی دهد ، اما اگر این رویکرد را پیید پیپر انجام ندهید و ابزارهای مناسب توسط شخص مناسب با منابع مناسب استفاده شود ، بازهم چیز زیادی از بازاریابی دیجیتال حاصل می شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا