اخبار بازار

جوجو خرگوش با دوبله آلمانی

نقل شده توسط زومجی: Taika Vitityجوجو خرگوشبه جای اینکه به یک قطعه ای تبدیل شود که مخاطب به دنبال آن باشد ، به یک محصول سینمایی خاص تبدیل می شود که مخاطب هدف به آن نیاز دارد.

جوجو خرگوش با دوبله آلمانی
جوجو خرگوش با دوبله آلمانی

تایکا ویتیتی هیچ وقت یک فیلمساز نبوده است که می توانست یک اثر سینمایی را فقط برای منتقدان خلق کند و مخاطب بسیار خاصی را ارج می برد. در حقیقت ، اولین فیلم مشهور او ، پسر ، قبل از به خاطر آوردن مثبت ترین نقدهایش ، همه را به سوابق فروش محلی و بین المللی جلب کرد. زیرا خالق همان سینما آنچه را که بسیاری فکر می کنند باید باشد و شاید از نگاه بیننده باشد در آن می بیند؛ به عنوان یک ارزش بسیار محلی و شاید در تفسیر استیون اسپیلبرگ عالی ، در تمام جادوها ، که ارزش آن به ادراک و حس مخاطبی که جلوی آن نشسته اند ، مربوط به کیفیت جلوه های صفحه است. صحبت در مورد این ویژگی داخلی در فیلم های Whitey بسیار مهم است زیرا Jojo Rabbit به دلیل درک محترم نویسنده و کارگردان از اهمیت توجه به بینندگان امروزی ، به یک اثر به روز تبدیل شده است. جوجو خرگوش ، حتی هنگامی که با جسارت اصول برخی از عکاسان و تحلیلگران را نادیده می گیرد ، این دهان را در خدمت جذب مخاطبان و انتقال پیام های مورد نظر برای مخاطب هدف قرار می دهد؛ مخاطب هدف امروز ، حتی اگر در پای شاهکار نمایشی باشد فهرست شیندلر جایی که با رد شدت واقع گرایی و تلخی ، همه چیز را زیر فیلتر دقت تاریخی با جدیت و بدگمانی گذرانده است ، و گاه با این روش ها او آنقدر از کار فاصله دارد که نتوانسته تمام حرفه های خود را بپذیرد. به همین دلیل ، نتیجه تصمیم واتی برای حرکت در جهت دیگری ، تشکیل فیلمی است که نه تنها شجاع به نظر می رسد ، بلکه نه تنها مخاطب را سرگرم می کند ، نه تنها برای زمان عزیمتش مناسب است و بیننده نه تنها از تحمل هویت خاص خود دریغ نمی کند. این بدان معناست که درصد قابل توجهی از مخاطبان خلاق مانند “JoJo Rabbit” در سالهای اخیر) می توانند بدون از دست دادن وقت اضافی و در عین حال تماشای آن ، واقعاً از آن لذت ببرند.

اکنون می توانید یک آلمانی Dojo توسط Jojo Rabbit را از دوره آموزش زبان آلمانی “معلم” تهیه کنید و از تماشای و استفاده از آن برای بهبود مهارت های زبان آلمانی خود لذت ببرید.

https://hamidreza.de/product/٪d8٪ac٪d9٪88٪d8٪ac٪d9٪88-٪d8٪ae٪d8٪b1٪da٪af٪d9٪88٪d8٪b4٪d9٪ 87-٪ d8٪ b3٪ db٪ 8c٪ d9٪ 86٪ d9٪ 85٪ d8٪ a7٪ db٪ 8c٪ db٪ 8c-٪ db٪ b2٪ db٪ b0٪ db٪ b1٪ db٪ b9 /

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا