بازاریابی اینترنتی

جوانب مثبت و منفی از نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین

آیا کلاهبرداری های آنلاین پرداخت می شوند؟ این سؤال دو بخش دارد. اولین بخشی که شرکت های تحقیق بازار است از دهه 1920 میلادی در زمینه تجارت بوده است. با توسعه اینترنت در دهه 1990 ، این صنعت را برای حضور بیشتر آنلاین مجدداً طراحی کرد.

قبل از اینترنت ، شرکت ها از شرکت های تحقیقاتی بازاریابی استفاده می کردند تا با استفاده از نظرسنجی ها از طریق درب به درب ، ارسال آنها از طریق پست ، استفاده از تلفن برای مدیریت آنها و در گروه های فردی استفاده کنند.

پس از ورود اینترنت ، این صنعت کاملاً مورد بازنگری قرار گرفت. اکنون ، شرکت ها می توانند نظرسنجی پرداخت شده را مستقیماً به صندوق ورودی شما ارائه دهند. این اختراع بعداً شرکتهایی را ایجاد کرد که بیشتر آنها بصورت آنلاین فعالیت می کنند و یک عنصر و نیروی کار اضافی را به شرکت های تحقیق بازار موجود اضافه می کردند.

شرکت های آنلاین ایجاد شده کلاهبرداری نیستند. شرکت های موجود که قبل از آمدن اینترنت وجود داشتند نیز کلاهبرداری نیستند. شرکت های تحقیق بازار بسیار سخاوتمندانه هستند و با توجه به کسب درآمد آنلاین ، فراتر از آنچه که امروز آنلاین است ، حرکت می کنند. اکثر شرکت ها می خواهند به نوعی پرداخت را از مردم استخراج کنند. برعکس در مورد شرکتهای تحقیق در زمینه پرداخت بازار صادق است. آنها برای ثبت نام به شما پرداخت می کنند و حتی می توانند یک نشانه جایزه برای عضویت در اختیار شما قرار دهند. آنچه به نظر می رسد کلاهبرداری است در واقع یک روش مشروع برای انجام تجارت است.

بخش دوم این سؤال که به کلاهبرداریهای نظرسنجی آنلاین پرداخت می شود ، وب سایتهای واقعی هستند که کلاهبرداری هستند و از ماهیت نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین به عنوان راهی برای جذب افراد به کلاهبرداری استفاده می کنند.

افرادی که به دنبال سایت های نظرسنجی برای پیوستن یا تلاش برای بدست آوردن پول آنلاین هستند ، ممکن است به سایتی برسند که به نظر می رسد مانند نظرسنجی واقعی است که به آنها نوید می دهد پاداش هایی مانند اسباب بازی یا پول نقد در انتها داشته باشد.

این کلاهبرداری به این معناست که در نهایت مردم مقداری قیمتی را برای یک محصول یا خدمات بپردازند. دلیل غیرقابل انکار ممکن است با حلقه های بی پایان سایت هایی همراه با آگهی های مربوط به آنها روبرو شود. یک کلاهبرداری دیگر ممکن است در تلاش برای وارد کردن ایمیل باشد تا بتوانند ایمیل شما را با تبلیغات و پیشنهادات اسپم کنند. در بدترین حالت ، آنها اطلاعات اعتباری شما را سرقت می کنند ، اعتبار شما را عقب می اندازند و از شما پول می گیرند.

اینها فقط برخی از کلاهبرداری های واقعی است که وجود دارد. کلاهبرداران از جبهه نظرسنجی های پرداخت شده استفاده می کنند ، زیرا آنها برای پیوستن آزاد هستند. هر زمان که یک برنامه رایگان برای کسب درآمد بپیوندد ، بازدید کننده را به خود جذب می کند. متأسفانه ، کلاهبرداران از این راه عالی برای درآمدزایی استفاده می کنند و آنها را به راهی برای بیرون آوردن احزاب تقلب تبدیل می کنند.

بهترین راه برای جلوگیری از کلاهبرداری ، بررسی صفحات ماست. ممکن است آنها در صفحه تماس دارای شماره تلفن و یا ایمیل باشند ، بنابراین می توانید قبل از پیوستن سؤال بپرسید. در پایین سایت ، آنها یک برچسب معتبر مانند برچسب TRUSTe Certified را به نمایش می گذارند.

بیشتر نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین واقعی و قانونی هستند. شرکت های تحقیقاتی بازار بیش از 60 سال فعالیت دارند و هم اکنون از اینترنت به عنوان روشی برای کمک به مردم برای درآمدزایی آنلاین و بدون پرداخت هزینه استفاده می کنند. مشاغل سالانه میلیاردها دلار برای تحقیقات بازار هزینه می کنند و می فهمید که بسیاری از شرکت ها میلیون ها دلار به اعضای آن به عنوان پاداش برای انجام بررسی های پرداخت شده خود پرداخت می کنند. متأسفانه ، کلاهبرداری وجود دارد که به شما یا رایانه شما آسیب برساند.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا