بازاریابی اینترنتی

جوانب مثبت و منفی آزمایش بازاریابی اینترنتی

چه اتفاقی می افتد اگر فقط یک عنصر را در صفحه فرود خود تغییر دهیم؟ در مورد اضافه کردن متن بیشتر یا تغییر قیمت ما چطور؟ چه اتفاقی خواهد افتاد اینها شرایط فرضی است که شرکا و همسران مشاغل مشترک با یکدیگر بی پایان بحث می کنند و هیچ دلیلی وجود ندارد. در بازاریابی اینترنتی می توانید کیک خود را میل کنید و آن را میل کنید. روش های بسیار ساده ای برای فهمیدن چه چیزی وجود دارد و چه چیزی وجود ندارد. سوال این است که برای به دست آوردن مفیدترین نتایج ، از چه روشی استفاده شده است.

وارد دنیای آزمایش A / B شوید. این مفهومی است که از اینترنت طولانی تر است. برای چک کردن پیشنهادات و طرح های مختلف از طریق نامه مستقیم استفاده شد. قبلاً از روزنامه ها ، مجلات و حتی بیلبوردهای تبلیغاتی برای اندازه گیری نرخ پاسخ استفاده می شد. در اینترنت از لحاظ فنی پیشرفته‌تر است اما هدف هنوز هم همین است. یکدیگر را با دو محصول یا پیشنهاد مشابه اندازه بگیرید و ببینید کدام یک از شما سود بیشتری کسب می کند.

جوانب مثبت و منفی آزمایش A / B نیز برای خوب بودن یکسان است. به منظور اینکه نتیجه واقعی نتیجه واقعی کسب کند ، فقط می توانید یک عنصر را تغییر دهید. ارائه دو صفحه خانگی کاملاً متفاوت در جهان ممکن است به شما بگوید کدام یک بهتر است ، اما دلیل این امر به شما نخواهد گفت. پاسخی که واقعاً می خواهید در آزمون A / B دریافت کنید این است که کدام مؤلفه تغییر طراحی نتیجه را به دست می آورد. تغییر رنگ ساده ، محتوای اضافی یا تغییر قیمت عامل خوبی در آزمایش A / B است ، اما هر سه به شما اجازه نمی دهند تا مواردی را که تفاوت ایجاد می کنند ، پیگیری کنید.

یکی دیگر از ضررهای آزمایش A / B این است که داده های رفتاری به شما نمی دهد. شما می توانید دو صفحه اصلی را با قیمت های مختلف روی آنها اجرا کنید و چند واحد محصول را برای هر مبلغ بفروشید اما هنوز نمی دانید چرا. چرا بازدید کنندگان محصولی را به قیمت 40 دلار خریداری می کنند اما 50 دلار برای آن پرداخت نمی کنند؟ اگر نتیجه مخالف و واحدهای بیشتری با قیمت بالاتر بفروشند چه می شود؟ آیا این داده کافی برای تصمیم گیری در مورد افزایش قیمت در تمام چرخ ها است؟ اگر نمی دانید که چرا قیمت بالاتر موفق تر بوده است ، این افزایش در دراز مدت برای شما عزیزان هزینه خواهد کرد.

از طرف حرفه ای ، آزمایش A / B در آزمایش های دیگر که عناصر مانند رفتار ، جمعیتی و وضعیت اقتصادی را اندازه گیری می کنند ، بسیار مفید است. آنچه امروز کار می کند ممکن است فردا مؤثر نباشد که وضعیت مالی همه کمی بهتر (یا بدتر) باشد. دانستن اینکه چرا مردم کاری را انجام می دهند مهمترین اطلاعاتی است که می توانید به عنوان یک بازاریاب اینترنتی بدست آورید. یک سری تست را تنظیم کنید و نتایج خود را پیوست کنید تا احساساتی را نسبت به آنچه بازار شما انجام می دهد احساس کنید. آن را تست A تا Z بنامید.این بسیار کارآمد تر از یک A / B ساده است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا