بازاریابی

جنبه تاریک بازاریابی شرکت های وابسته

بازاریابی وابسته راهی عالی برای کسب درآمد از خانه است. این چندین نکته خوب دارد که آن را عالی می کند اما از نظر واقع گرایانه ، موارد منفی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. همه آنچه مردم می گویند ممکن است درست نباشد. من قصد ندارم کسی را ناامید کنم.

1. برخی از تجار بی ثبات هستند و ممکن است به قول های خود عمل نکنند. یا ممکن است کمیسیون را برای مدت طولانی تر از حد معمول به تأخیر بیندازند. بنابراین مهم است که شما فقط به نرم افزاری فکر کنید که از شهرت خوبی برخوردار است.

2. برخی از بازرگانان ممکن است هزینه کمیسیون های گزاف را بپردازند ، فقط به این دلیل که بازدید بیشتری به وب سایت های خود می رسانند و هیچ مزیتی برای شرکت های وابسته ندارند.

3- هکرهای اینترنتی ممکن است حساب شرکتهای وابسته را بدزدند و به آنها پول پرداخت کنند. در این حالت ، توصیه می شود از رمزهای عبور قوی استفاده کنید و سایر اقدامات امنیتی موجود را امتحان کنید.

4- تاجران می توانند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی از شرکت های تابعه و پرداخت نکردن کارمزد ، تجارت خود را تعطیل کنند.

5- شرکت وابسته کنترل مستقیمی بر سیاست ها و برنامه های برنامه وابسته ندارد.

6. از آنجا که عضویت این برنامه ها رایگان است. بسیاری از مردم در سراسر جهان با چنین نرم افزارهایی کار می کنند. یکی از شرکتهای وابسته با اساتید سئو و افراد با سابقه فناوری اطلاعات رقابت می کند.

7. بیشتر این برنامه ها هزینه هر فروش نهایی را پرداخت می کنند. بنابراین ، حتی اگر میزان زیادی از ترافیک از طریق وب سایت ناشر عبور کند ، دریافت پاداش همچنان غیرممکن است. اما این در مورد همه برنامه های وابسته درست نیست زیرا برخی از آنها هزینه ترافیکی را که از سایت ناشر دریافت می کنند پرداخت می کنند.

8برنامه های وابسته به عنوان واسطه بین بازرگانان و ناشران وب عمل می کنند. آنها سهم زیادی را از نمایندگی ها و شرکت های وابسته دریافت می کنند.

هر زمین بازی برای همه مناسب نیست. سعی کنید تخصص خود را محدود کنید و به آن تسلط پیدا کنید. بعضی از افراد در زمینه مد تبحر دارند ، برخی هنر هستند ، برخی تخیلی یا واقع بینانه و غیره

پس از در نظر گرفتن همه جوانب مثبت و منفی برنامه های وابسته ، آنچه باقی می ماند سخت کوشی و فداکاری است. اگر ناشران وب سایت های خود را به روز نگه می دارند و بازدید کنندگان بی نظیر بیشتری را به خود جذب می کنند. به هر حال درآمد کسب خواهند کرد. پول مدام وارد می شود و هم بازرگانان و هم ناشران جای آنها را می گیرند. بنابراین بیایید ببینیم آیا کار می کند یا نه. من برنامه ای برای ادامه نوشتن دارم ، اگر این مقاله به شما کمک می کند ، انتظار داشته باشید که مراحل نوشتن بیشتری از طرف من انجام شود. ما مشتاقانه منتظر صحبت های شما در این مقاله هستیم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا