بازاریابی

جستجوی شغل Rip Offs – چگونه از آنها جلوگیری کنیم!

چگونه می توانید در جستجوی شغل خود در حالی که از خدمات بیش از حد وعده داده شده ، بیش از حد و هزینه کم دور هستید ، کمک بگیرید؟

نیویورک تایمز و سایر نشریات مهم درمورد خدمات “استخدام” گزارش دادند که مشاغل غیر رقمی شش رقمی را به منظور جذب افراد متقاضی کار غیر مشکوک تبلیغ می کنند. آنها سپس بازنویسی ها را از سر می گیرند و قول “مشاغل غیرمستقیم” یا برنامه های نامه کور را پیشنهاد می دهند. کلاهبرداری های دیگر از سرگیری خدمات نوشتن است و بعضی اوقات از نویسنده غیر انگلیسی صحبت می کنند که زمینه ای برای نوشتن در مورد شما ندارد یا از علائم دقیق لازم زبان در همه سطوح و همه مشاغل استفاده می کنند.

این ممکن است هر دو این بودجه را به خود اختصاص دهد و شما را در وضعیت بدتری از زمان شروع کار ترک کند. در اینجا یک مرور کلی برای کمک به شما در درک واقعیت جستجوی شغل و چالش هایی که امروز با آن روبرو هستید وجود دارد:

شما باید فقط از چندین روش ، نه فقط مخاطب ، وب سایت های حرفه ای یا مکاتبات کور شرکتی استفاده کنید. تلاش باید توسط یک برنامه راهنمایی شود و این به معنای سازماندهی دقیق آن از درک شما است. از “سرقت” خودداری کنید ، یک مربی شغلی حرفه ای پیدا کنید و از آن برای کار بعدی خود استفاده کنید. از بین 500 سایت شغلی یا شغلی احتمالاً 1 تا 2 مورد استفاده شماست.

بسیاری از شرکت های خصوصی که اغلب متعلق به شرکت های سهام خصوصی است در لیست بسیاری از شرکت ها قرار نمی گیرند و اغلب بهترین منابع شغلی هستند.

هر رزومه و نامه روی جلد باید بسیار هدفمند باشد که زمان لازم برای انجام کار صحیح را می طلبد و برای ایجاد حضور آنلاین خود از آن استفاده می شود

واقعیت سخت در بازار کار پر استرس امروز باید برای تنظیم استراتژی و رویکرد شما در مورد تغییر فرصت ها آماده شود.

برای جلوگیری از این خدمات “کلاهبرداری” ، باید سه کار را بفهمید و انجام دهید:

1. آموزش به بهترین روشها برای جستجوی مشاغل فعلی ، منابع و موقعیت یابی

2. با پیوند دادن به روشهای بازاریابی و تحقیق ، حضور خود را با دقت هدفمند کنید

3. خستگی ناپذیر برای یافتن و پیگیری کارهای احتمالی کار کنید. شاید 5-6 ساعت در روز.

این بهترین روش برای جلوگیری از خدماتی است که شما اغلب قول می دهید لیست شرکتهای خود را به بازار عرضه کنید و کارهایی مانند کمک به بازنویسی رزومه خود را فوراً انجام دهید. آنها با ارائه شغل های جعلی یا غیرقابل دسترسی در اینترنت ، به دنبال کارجویان مضطرب می گردند و سپس با افرادی که خدمات کامل را برای هزاران دلار ارائه می دهند تماس بگیرند. شکی نیست که برخی از این خدمات ارزش افزوده می کنند. با این حال ، بسیاری از آنها اهمیتی نمی دهند تا از وضعیت شما بصیرت کافی کسب کنند ، یا فقط برای یک زمان کوتاه فقط یک دوره محدود انجام دهند.

هنگامی که امروز دنیای جستجوی شغل را می فهمید ، خواهید دید که چه کاری انجام می دهید و باید با دقت بسیار زیادی طراحی شود. برای یافتن ، منزوی کردن و بستن یک کار احتمالی باید از تعدادی منبع استفاده کنید. همچنین بسته به شرایط دقیق خود باید از روشهای مختلفی نیز استفاده کنید. برای موفقیت نیز باید بیشتر تلاش کنید.

مربی شغلی بسیار تخصصی

آموزش جستجوی شغل با متخصصان صداقت بهترین نوع کمک است. مربیانی با مهارت و کارآزموده را پیدا کنید که به دنبال شغل ، آماده همکاری با شما به صورت هفتگی ، آگاهی کامل از محیط کار و منابع فعلی و اعتماد به نفس کافی برای پرداخت هزینه های خود در هنگام پیشرفت باشید. مربی مناسب برای جستجوی شغل می تواند تلاش شما را بیشتر کند و در جلوگیری از سرقت از شما کمک کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا