دانش و فناوری

جزییات بیشتری از نمایشگر و دوربین شیائومی میکس فولد 2 فاش شد

این روزها همیشه درباره گوشی های جدید شیائومی اطلاعات جدید فاش می شود. حالا نیز جزییات بیشتری از نمایشگر و دوربین شیائومی میکس فولد 2 فاش شده است.

بنابر اطلاعات فاش شده، میکس فولد 2 گ گوشی تاشو جدید شیائومی از نمایشگری 8 اینچی، با نرخ نوسازی 120 هرتزی و دوربین اص.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های تاشو یا تاشو

نمایشگر و دوربین شیائومی میکس فولد 2

شیائومی حدودا چند سال پیش اولین گوشی تاشو خود را با نام میکس فولد روانه بازار کرد رد

آخرینا یک گزارش جدید از Digital Chat Station، که منبع معتبر در ارتباط با اخبار شیائومی منتشر می‌شود و برخی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های کلیدی گوشی میکس فولد 2 را فاش کرده است تا به ما شمایی از آنچه که باید انتظار داشته باشد.

جزییات بیشتر از نمایشگر و دوربین شیائومی میکس فولد 2 فاش شد

میکس فولد 2 با اسم رمز zizhan و شماره مدل 22061218C به احتمال زیاد یک نمایشگر بزر گ

نمایشگر این محصول احتمالاً از نوع LTPO است و از رزولوشن 2.5K و رفرش رایت 120 هرتزی پشتیبانی می‌کند. از سویی انتظار رود این چینی خاص برای طراحی بهینه‌خوردگی نمایشگر داشته باشد تا کمتر به چشم بیاید. در مورد سخت‌افزار نیز احتمالا باید انتظار چیپست اسنپدراگون 8 نسل نسل 1

گزارش جدید همچنین مدعی است برای این محصول و روی بدنه خارجی، یک سنسور 50 ی پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ سور سور Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur Sur

پیش از این نیز در خبری آمده بود که میکس فولد 2 احتمالاً ضخامتی تنها اندکی بیش از درگاه شارژر دارد و اگر صحیح باشد معناست که شیائومی از منظر طراحی و ضخامت دیگری رقابتی را پیش گرفته است که می‌توان رقبا را به چالش بکشد. .

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره افشای جزییات بیشتر از نمایشگر و دوربین شیائومی میکس فولد 2 ؟ گیا گوشی تاشو جدید شیائومی می‌تواند برای محصولات مشابه سامسونگ باشد؟ نظراتتان را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا