فیلم و هنر

جزییات بستری شدن محمد کاسبی در بیمارستان+ زندگی شخصی

بر اساس گزارش ها عنوان؛ محمد کاسبی او بار دیگر به دلیل نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شده است اما این بار به گفته دخترش یلدا کاسبی وضعیت وی وخیم و بسیار وخیم است. این هنرمند پیش از این به دلیل عوارض بیماری قلبی و درد قفسه سینه، ریه و مشکلات قلبی در بیمارستان لواسانی تهران بستری شده بود.

وضعیت محمد کاسبی از زبان دخترش

وضعیت محمد کاسبی از زبان دخترش
وضعیت محمد کاسبی از زبان دخترش

دختر محمد کاسبی درباره فرزندخواندگی پدرش توضیح داد. وی گفت: هفته گذشته او را به مدت 48 ساعت به بیمارستان لواسانی بردیم و به خانه بازگشت. اما حالشان خوب نبود و مشکلات تنفسی شدیدی داشتند به طوری که حتی نمی توانستند با اکسیژن نفس بکشند. متأسفانه شب گذشته آنها به دلیل سکته قلبی و مشکل تنفسی به بیمارستان عرفان پاک نژاد مراجعه کردند و دستور پزشک معالج آنها به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد.

وی افزود: وضعیت پدرم بدتر از گذشته است، از مردم می خواهم برای بهبودی او دعا کنند. خوشبختانه پزشکان بهتری از آنها وجود دارند و من از این موضوع مطمئن هستم. چون پزشکشان یکی از کسانی است که تصمیم به پیوند قلب در بیمارستان مسیح دانشوری گرفته است. حتی الان هم برای اطمینان و تثبیت اوضاع، پدرم را در سیچیو نگه داشته اند تا تصمیم بگیرد چه کار کند.

یلدا کاسبی گفت: پزشکانشان به من گفتند که دریچه آئورت را عوض کنم، چون عمل قلب باز امکان پذیر نیست. آنها هنوز تصمیمی نگرفته اند، اما به دلیل وخیم بودن شرایط تنفسی و قلبی، در بخش مراقبت های ویژه (ICU) تحت مراقبت هستند تا به وضعیت پایدار برسند، سپس تصمیم بگیرند و راه حلی را ببینند. یافت می شود. برای از بین بردن این نقایص جدی قلبی هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

نام خانوادگی محمد کاسبی قبل از قبولی

نام خانوادگی محمد کاسبی قبل از قبولی
نام خانوادگی محمد کاسبی قبل از قبولی

محمد کاسبی در مورد وضعیت سلامتی اخیر خود پس از تحمل رنج ویروس کرونا وی گفت: خدا را شکر می کنم که بعد از مدتی استراحت و گذراندن دوران کرونا، حالم خیلی بهتر شده و می توانم به زندگی خود به روال عادی ادامه دهم. خدای متعال را شکر می کنم که زندگی من اینجا روی زمین بود و از طرفی از همه کسانی که نزدیک و یا دور به من آمدند تشکر می کنم، می دانم که در کشورم افراد خوب زیادی برای من دعا می کنند و در این شک نکنید. اینکه کرونا را ترک کردم یکی از دلایلش محبت و دعای خیر مردم بود.

بازیگر سریال «خوش رکاب» خواستار عبور از بیماری عروق کرونا قلب در برهه ای سخت شد و گفت: امیدوارم خدا این بیماری را به کسی ندهد چون بسیار کشنده و سخت است، دوران سختی را با کار من همه این بیماری را به شوخی نگیرید چون یک لحظه به آن فکر نمی کنید در گلو می چسبد.

وی در مورد فرصت بازگشت به جمع اضافه کرد: در حال حاضر وضعیتم ثابت است، استراحت خوبی دارم و فکر می کنم در شرایطی قرار خواهم گرفت که با توکل به خدا برای چنین شرایطی کمی فکر کنم. . به زودی رشد می کند. «من می روم جلوی دوربین.

یک بازیگر و چهره پیشکسوت تلویزیون در ادامه گفت: خوشحالم که دوستانم این بار مرا فراموش نکردند و خیلی ها از من پرسیدند که حالم چطور است. عمیق تر در مورد آنها فکر کنید.

کاسبی با تاکید بر لزوم واکسینه شدن همه مردم خاطرنشان کرد: لطفا از واکسن نترسید، این بیماری فقط از طریق طیف وسیعی از واکسن ها ریشه کن می شود، بی شک تاریخ بیماری های جدی را به خود دیده است و همیشه به واکسن ها پاسخ داده می شود، از همه می خواهم. اکنون. شرایط عروق کرونا بهبود یافته است و شما ایمن سازی را به تعویق نیندازید و همچنان از قوانین بهداشتی پیروی کنید. امیدوارم سال دیگه خبری از بیماری نباشه و تنها راهش اینه که همه رو واکسینه کنیم.

پست های مرتبط:

زندگی محمد کاسبی

زندگی محمد کاسبی
زندگی محمد کاسبی

محمد کاسبی بازیگر ایرانی در ۴ خرداد ۱۳۳۰ در تهران، خیابان ری، کوچه آبشار به دنیا آمد. دوران کودکی و جوانی خود را در منطقه نازی آباد گذراند و در سال 1350 دیپلم خود را اخذ کرد.

پیشینه و فعالیت ها

محمد کاسبی از سیزده سالگی در تئاتر فعالیت داشته و با گروه تئاتر مرکز تئاتر در میدان راه آهن کار کرده است. این هنرمند پیشکسوت از سال 1351 وارد عرصه فنی شده و نمایش های صحنه ای متعددی را اجرا کرده است. وی فعالیت خود را قبل از انقلاب و در دوران شاه و قبل از انقلاب آغاز کرد و قبل از انقلاب در سینما و تئاتر حضور داشت.

زندگی انسان از عمل تا کنترل

پس از اصلاحات مجدداً وظایف خود را آغاز کرد و به مدت 2 سال به عنوان سرپرست واحد برنامه رادیو انتخاب شد و در گویندگی رادیو نیز فعالیت داشت.

آقای. محمد کاسبی بازیگر و هنرپیشه در سال 1358 رشته اندیشه و هنر اسلامی را پایه گذاری کرد که بعدها به حوزه هنری معروف شد. مرکز هنری دیگری که توسط محمد کاسبی تأسیس شد، مرکز فنی اداره عملیات بود.

علاوه بر قابلیت ها، بارگیری ها و موقعیت ها او همچنین کارگردان، نمایشنامه نویس است و در بخش نویسندگی کار کرده است.

آثار محمد کاسبی

آثار محمد کاسبی
آثار محمد کاسبی

سینماتیک

* شرکای خوب (2015)

هشت آسمان (2010)

بدون اجازه (1389)

* اجداد شیطانی (2008)

* تاثیر (2008)

* دیوار (2007)

* نیما یوشیج (1385)

* عروسک ایرانی (2005)

* عزیزم من آشپزی نمی کنم (2001)

مریم مقدس (1379)

دنیای ترجمه شده (1997)

* اطاعت (1375)

* سایه های خورشید (1995)

یوتاتا (1374)

* دایره قرمز (1995)

* ماه و خورشید (1995)

* حمله به H3 (1373)

پناهنده (1372)

* همسفر (1372)

* گروه (1370)

* مشکلات (1987)

* ارعاب (1985)

* زنگ ها (1364)

پناه بردن (1342)

* دو (2) چشم

* تغییر نصوح (1361)

مرگ های دیگر (1982)

تلویزیون

* تا سحر توسط مجید جوانمرد و محمدعلی آهنگر در سال 1385 کنترل می شود.

*خوشرکاب به رهبری علی شاه حاتمی

* غیرت خوب به رهبری علی شاه حاتمی

* دستیار به رهبری علی شاه حاتمی

* هدایت صاحبدلان بر عهده محمدحسین لطیفی است

* رعنا توسط سید داود میرباقری 1367 تا 1368 اداره می شود

* نفر سوم از چهار با هدایت مجید صالحی

* زان بابا به سرپرستی سعید آقاخانی نوروز 1389

* خندوانه به رهبری سعید آقاخانی 1389

* سه دونگ، سه دونگ به رهبری شاهد احمدلو 1390

*فراموشی به رهبری مهدی سلطانی نوروز 1391

* خوب و بد (2014)

* هانیه کاری «سیدجلال دهقانی اشکذری» است.

* لطفا دور نروید (2009)

به عنوان کارگردان

* شنای زمستانی (1989)

* قاصد (1364)

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا