فیلم و هنر

جزئیات آزادی پدر بابک خرمدین از زندان

اخیراً خبرهایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه پدر بابک خرمدین در زندان نیست و از زندان رجایی شهر کرج آزاد شده است.

طبق گزارشات محتوای کلیدی ؛ پدر بابک خرمدین وی ماه ها به دلیل قتل خود و خواهرش در زندان رجایی شهر بوده است و هفته گذشته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان رجایی کرج بستری شد.

پدر بابک خرمدین او 80 ساله است و به دلیل وخامت حالش پس از حمله قلبی به بیمارستان منتقل شد.

صبح روز 16 اردیبهشت امسال ، همزمان جسد شکسته مرد جوانی در سطل زباله در شهر اکباتان تهران پیدا شد و تحقیقات جنایی برای تعیین جنایت آغاز شد. عصر همان روز ، با اعتراف تلخ والدین بابک ، راز جنایت هولناک فاش شد. پدر بابک به کشتن بابک به دلیل اختلافات خانوادگی اعتراف کرد و با کمک همسرش بدن او مثله شد و پس از قرار دادن آن در کیسه ها و زباله های پلاستیکی ، آن را از خانه بیرون آورد و در بسیاری از نقاط شهر انداخت. به به

اما این تازه آغاز اقدام وحشتناک قتل خانواده بود ، زیرا پس از دستگیری و بازجویی متهمان در دادگاه بدوی تهران ، والدین بابک با کشتن دخترشان آرزو در سال 1997 و قتل دامادشان موافقت کردند. فرامرز در سال 1990 یک پیرمرد 80 ساله ، با پشیمانی از هیچ کاری که انجام داده است ، فرزندان و داماد خود را مسئول مرگ می داند و اختلافات خانوادگی را بهانه ای برای قتل می داند. چون فرامرز برادرزاده قاتل – اکبر خرمدین – بود ، مادر و برادرانش از عمویش شکایت کردند و خواستار مجازات او شدند ، اما آنها او را بخشیدند.

با توجه به این که طبق قانون مجازات اسلامی ، پدر نمی تواند با کشتن فرزندان خود تلافی کند ، کارآگاه پس از تکمیل تحقیقات ، پرونده اکبر خرمدین و همسرش ایران را کنار گذاشت و پرونده را برای جنایی تهران ارسال کرد. رسیدگی به پرونده به شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا