فیلم و هنر

جزئیات آزادی پدر بابک خرمدین از زندان

اخیراً خبرهایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه پدر بابک خرمدین در زندان نیست و از زندان رجایی شهر کرج آزاد شده است.

طبق گزارشات محتوای کلیدی ؛ پدر بابک خرمدین وی ماه ها به دلیل قتل خود و خواهرش در زندان رجایی شهر بوده است و هفته گذشته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان رجایی کرج بستری شد.

پدر بابک خرمدین او 80 ساله است و به دلیل وخامت حالش پس از حمله قلبی به بیمارستان منتقل شد.

صبح روز 16 اردیبهشت امسال ، همزمان جسد شکسته مرد جوانی در سطل زباله در شهر اکباتان تهران پیدا شد و تحقیقات جنایی برای تعیین جنایت آغاز شد. عصر همان روز ، با اعتراف تلخ والدین بابک ، راز جنایت هولناک فاش شد. پدر بابک به کشتن بابک به دلیل اختلافات خانوادگی اعتراف کرد و با کمک همسرش بدن او مثله شد و پس از قرار دادن آن در کیسه ها و زباله های پلاستیکی ، آن را از خانه بیرون آورد و در بسیاری از نقاط شهر انداخت. به به

اما این تازه آغاز اقدام وحشتناک قتل خانواده بود ، زیرا پس از دستگیری و بازجویی متهمان در دادگاه بدوی تهران ، والدین بابک با کشتن دخترشان آرزو در سال 1997 و قتل دامادشان موافقت کردند. فرامرز در سال 1990 یک پیرمرد 80 ساله ، با پشیمانی از هیچ کاری که انجام داده است ، فرزندان و داماد خود را مسئول مرگ می داند و اختلافات خانوادگی را بهانه ای برای قتل می داند. چون فرامرز برادرزاده قاتل – اکبر خرمدین – بود ، مادر و برادرانش از عمویش شکایت کردند و خواستار مجازات او شدند ، اما آنها او را بخشیدند.

با توجه به این که طبق قانون مجازات اسلامی ، پدر نمی تواند با کشتن فرزندان خود تلافی کند ، کارآگاه پس از تکمیل تحقیقات ، پرونده اکبر خرمدین و همسرش ایران را کنار گذاشت و پرونده را برای جنایی تهران ارسال کرد. رسیدگی به پرونده به شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا