دانش و فناوری

جزئیات دوربین و باتری سری گلکسی S23 سامسونگ فاش شد

اوایل این هفته رندرهای سری بعدی پرچمداران سامسونگ، Galaxy S23، فاش شد که طراحی هر سه مدل را به ما نشان می‌داد. بااین‌حال، این اولین افشای طراحی و مشخصات گلکسی S23 نبوده و مطمئناً آخرین مورد نیز نخواهد بود. به‌تازگی، جزئیات دوربین و باتری دو مدل از سه نسخه گلکسی S23 سامسونگ فاش شده است که خبرهای خوبی را برای طرفداران این سری به‌همراه دارد.

جزئیات دوربین و باتری سری گلکسی S23

ما شایعاتی در مورد برخی از تغییراتی که سامسونگ درنظر دارد تا با گلکسی S23+، S23 و S23 Ultra ارائه کند، شنیده‌ایم؛ ازجمله ارتقاء ظرفیت باتری مدل‌های غیر Ultra. حال، نشریه GalaxyClub اخیرا برخی از اطلاعات دقیق خانواده آینده گلکسی اس سامسونگ را در آخرین گزارش خود فاش کرده است.

طبق گفته این وب‌سایت، گلکسی اس 23 پلاس با باتری 4700 میلی‌آمپرساعتی عرضه خواهد شد که 100 میلی‌آمپرساعت بزرگ‌تر از باتری گلکسی اس 22 پلاس است. درهمین‌حال، گلکسی اس 23 اولترا مانند گوشی‌های هوشمند قبلی گلکسی اس اولترا، باتری 5000 میلی‌آمپرساعتی خواهد داشت. متأسفانه، ظرفیت باتری مدل پایه گلکسی اس 23 هنوز مشخص نشده است، اگرچه می‌توان فرض کرد که مدل پایه نیز ازنظر اندازه باتری مشابه گلکسی اس 23 پلاس تغییر خواهد کرد.

جزئیات دوربین و باتری سری گلکسی S23

جزئیات دوربین و باتری سری گلکسی S23

گلکسی کلاب همچنین ادعا می‌کند که سامسونگ برای گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس از یک دوربین 12 مگاپیکسلی فوق‌عریض استفاده خواهد کرد و باز هم، اگر بخواهیم حدس درستی بزنیم، احتمالاً همین موضوع برای گلکسی اس 23 اولترا نیز صادق است. هنوز مشخص نیست که آیا این لنز شاهد ارتقا سنسور و استفاده از حسگرتصویر بزرگ‌تر خواهد بود یا خیر. بااین‌حال، سامسونگ احتمالاً تمام تمرکز خود را بر روی سنسور بزرگ 200 مگاپیکسلی که انتظار می‌رود در S23 Ultra استفاده شود، قرار خواهد داد.

انتظار می‌رود سری گلکسی اس 23 در اوایل سال 2023 معرفی شود. طبق شایعات اخیر، سامسونگ می‌تواند رونمایی این گوشی‌ها را تا سه هفته نسبت به سری گلکسی اس 22 جلو بیندازد.

همچنین باید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ چگونه گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 خود قیمت‌گذاری می‌کند. پرچمداران تاشو 2022 سامسونگ قیمتی برابر با مدل‌های قبلی خود دارند، اما با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، ممکن است برای این شرکت آسان نباشد که برچسب قیمتی را برای عرضه‌های پرچمدار بعدی خود بدون تغییر نگه دارد.

نظر شما درباره جزئیات دوربین و باتری سری گلکسی S23 سامسونگ چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا